Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~Bob budowniczy niezalogowany
29 października 2016r. o 14:29
falco, nie odpowiadasz na pytania. Uważasz, że tzw. aborcja nie jest zabijaniem nienarodzonych dzieci? Jeżeli nie , to czym jest?
Dla mnie obydwa opisane przypadki świadczą o zwyrodnieniu. Zabijanie dziecka nienarodzonego, bo mam za małe mieszkanie to nie jest kwestia żadnego światopoglądu. A z ostatnim pytaniem też nie przesadziłem. W krajach, w których "aborcja" stała się normą, następnym krokiem jest eutanazja. Ciągle rozszerzana na różne przypadki. I są pomysły "aborcji pourodzeniowej", czyli zabijania dzieci po już po urodzeniu. Co, którzy to proponują jasno piszą, że nie ma specjalnej różnicy pomiędzy "aborcją", a "aborcją pourodzeniową". I dlatego skoro akceptujemy "aborcję" to będąc konsekwentnymi osobami powinniśmy dopuścić "aborcję pourodzeniową". Naprawdę nie widzisz do czego to prowadzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
29 października 2016r. o 14:38
klucznick napisał(a): http://www.zbawienie.com/nwo.htm
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/litwa-wydala-wytyczne-dotyczace-postepowania-w-przypadku-okupacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 października 2016r. o 14:58
świetny link :)
jego fragmenty już tu kiedyś wklejałem
ale prawdziwą ''kopalnią '' są odnośniki zamieszczone w tekście ;)

jest równie świetne zwrócenie uwagi na ukrytą strzałkę
takich ''znaków'' nie zauważamy a towarzyszą nam nawet przekazywane prawie niewidzialnie przez ludzi którzy często nazywają ich ''autorytetami ''
poszukajcie sobie wystąpień papieskich w tym JP2 a może coś uda się wam dostrzec ...trzeba tylko potrafić a nie zaklinać rzeczywistość

:D


Dopisane 29.10.2016r. o godz. 14:58:

~Bob budowniczy napisał(a):

zaraz ...
czy Przybysz dokonała aborcji PŁODU czy DZIECKA ?
''nienarodzone dzieci''? ...toż to bzdura
nie czytałeś o Przybysz ? a szkoda bo może wtedy o czterotygodniowym PŁODZIE nie pisałbyś jak o dziecku ...
na dodatek ZABITYM :D
czy według Ciebie ,zygota to już dziecko?...jeśli tak to darujmy sobie dalsze pisanie na ten temat ...

zaciekawiło mnie natomiast to co piszesz o ''aborcji pourodzeniowej''
pierwsze słyszę ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bob budowniczy niezalogowany
29 października 2016r. o 15:04
Falco, zobacz sobie jak te dzieci parotygodniowe lub paromiesięczne nazywane przez Ciebie "płodami" wyglądają na zdjęciach i USG. I poczytaj, bo chyba jeszcze wielu rzeczy nie wiesz.
http://www.sfora.pl/swiat/Rodzice-powinni-miec-prawo-do-zabijania-noworodkow-a41018

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 października 2016r. o 17:12
falco napisał(a): tyle tylko że tu wchodzimy w pewną strefę osobistą i tylko od strony zainteresowanej zależy czy fakt taki lub inny ujawni czy nie ...
moja opinia na temat gejów jest jednoznaczna i niezmienna od lat że są
to sprawy prywatne i nikogo postronnego, nie powinno to interesować

Jeśli prywatne, co po co poseł to ogłosił? Ogłosił, więc przestały być prywatne.


falco napisał(a): czytałeś co się dzieje z pewną kobietą ze światka artystycznego po tym jak przyznała że dokonała aborcji na Słowacji?

To samo. Po co wywlekac takie sprawy na światło dzienne? Czy aborcja to powód do dumy?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 października 2016r. o 19:59
lubicie uciekać od niewygodnych pytań skupiając się na czymś co ma tylko odwrócić uwagę od rzeczywistego problemu ...
piszecie o mordowaniu ,zabijaniu itp. bo tak nakazuje polityczna poprawność i KK a medycyna to nazywa po prostu zabiegiem
widzicie różnicę? wy nie a ja tak i zawsze tak będzie w tej kwestii jak będziecie jak wcześniej wspomniałem mieszać religię z polityką ;)
natomiast milczycie w sprawach które piętnują lub tylko ukazują hipokryzję KK i ich urzędników poczynając od zwykłego plebana po samego papieża ...
kiedy pisałem o tych ''świętościach '' jakimi niektórzy nazywają ''relikwie '' to jakoś nikt nie odnosił się do tego konkretnie skupiając się na pisaniu do mnie o ''obrażaniu ich uczuć '' :D

to kurna może wy wytłumaczycie mi jak ponoć św. Jan Chrzciciel mógł mieć dwie twarze bo przecież dwa kościoły mają jego zabalsamowane ''twarze'' :D
jak można za ''relikwię'' uznać SKARPETĘ jakiegoś jezuity :D
o gwozdziach z krzyża które nie mając nic wspólnego z tymi stosowanymi w starożytnym Rzymie czy cierniach głożyny które zebrane do kupy mogły by owinąć głowę niejednego Jezusa ,już nawet nie chce mi się pisać :D
dlaczego?...bo nikt nie potrafi mi odpowiedzieć wiedząc że będzie to idiotyczne ...
dlatego wielu tu woli milczeć chowając się za zakodowanymi w głowach hasełkami ;)
dlatego warto więcej uwagi poświęcić na link klucznika
a nie link ''sfory'' zresztą z 2012 roku
odnośnie tego -moim zdaniem tam poszło o ''krok za daleko''
a może to tylko takie dwa ''chazany'' ? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bob budowniczy niezalogowany
29 października 2016r. o 20:15
falco, to Ty uciekasz od pytań. Piszę o zabijaniu, bo tak trzeba nazywać aborcję. Co prawda nie odpowiadasz na moje pytania, ale zadam jeszcze jedno:
Skoro najpierw jest płód, a potem człowiek (tak napisałeś), to odpowiedz mi proszę, kiedy niejaki falco stał się człowiekiem? W momencie narodzenia czy wcześniej? Ale proszę o podanie bardzo dokładnie tego momentu przejścia od płodu do człowieka..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 października 2016r. o 20:23
~Bob budowniczy napisał(a): falco, to Ty uciekasz od pytań. Piszę o zabijaniu, bo tak trzeba nazywać aborcję. Co prawda nie odpowiadasz na moje pytania, ale zadam jeszcze jedno:
Skoro najpierw jest płód, a potem człowiek (tak napisałeś), to odpowiedz mi proszę, kiedy niejaki falco stał się człowiekiem? W momencie narodzenia czy wcześniej? Ale proszę o podanie bardzo dokładnie tego momentu przejścia od płodu do człowieka..




Ty piszesz o zabijaniu ja o aborcji więc piszemy o dwóch różnych zachowaniach
płód?
co jest dla Ciebie ''płodem''? zygota czy może morula?
chcesz usłyszeć konkretny moment ''przeobrażenia''?
przecież też go nie znasz
:D
chociaż czytam co piszesz i mogę sobie wyobrazić że okażesz się lepszy od profesorów medycyny którzy co ciekawe ,też różnią się w określeniu czasu ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.