Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~Bob budowniczy. niezalogowany
29 października 2016r. o 20:41
Ja piszę o zabijaniu i Ty piszesz o zabijaniu, Ale dla spokoju sumienia nazywa się to aborcją. Język kształtuje świadomość, dlatego taka jest teraz też walka o sformułowania i swobodę wypowiedzi. Lewacy o tym dobrze wiedzą o i dlatego wprowadzają w życie pomysły rodem z Orwella. Poczytaj sobie "Rok 1984" i "Folwark zwierzęcy". Dopiero dzisiaj widzimy, że nie była to krytyka socjalizmu, w którym żyliśmy do 1989, tylko jest to opis tego co mamy dzisiaj. To temat na oddzielny wątek.
A wracając do mojego pytania i Twojej pokrętnej odpowiedzi. Masz rację - nikt z naukowców na to pytanie nie odpowie. Stąd też skoro w wyniku ciąży rodzi się człowiek, a nie potrafimy odpowiedzieć kiedy nastąpiło przekształcenie się z dwóch komórek w człowieka, to dosyć oczywiste jest, że dziecko w łonie matki jest człowiekiem na każdym etapie. Usunięcie ciąży jest więc w oczywisty sposób zabiciem człowieka. Jeżeli widzisz tutaj błąd w rozumowaniu, to go wskaż.
Przy okazji - zapewne zdajesz sobie sprawę, że jesteś unikalny jako istota w skali świata. Tak, jak każdy z nas. Otóż Twoja unikalność została w sposób przeważający określona w momencie połączenia się dwóch komórek - ojca i matki. W tym momencie zostały określone wszystkie Twoje główne cechy. Unikalne. Tzw. "aborcja" to zawsze jest likwidacja unikalnego życia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 października 2016r. o 20:47
myślisz że nie czytałem Orwella?
czy ty samym uważasz że tylko Ty go przeczytałeś?

pokrętne odpowiedzi?
przecież Ty tez nie potrafisz odpowiedzieć do kogo się ktoś tam modli ale na pewno nie jest to ''bóg''
czy Ty więc modlisz się do ''boga'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bob budowniczy niezalogowany
29 października 2016r. o 21:00
falco, jak mam z Tobą rozmawiać, kiedy Ty nie odpowiadasz na moje pytania?
Dobrze że Orwella czytałeś. Tym łatwiej powinno Ci przyjść zrozumienie nowomowy i dlaczego chcą, żeby mówić "aborcja", a nie zabijanie. Nie uważasz, że Orwell fajnie ten mechanizm opisał?
Jasno Ci odpowiedziałem, co sądzę o islamie. Jest to oszukańcza religia gloryfikująca przemoc i mordowanie czyli może pochodzić tylko od złego.
A co ja czytałem? falco, znam historię Kościoła Katolickiego i jego świętych (także te czarne karty) i wiem, co z tego wynika, a co nie wynika. A czytałem i czytam cały czas dużo ciekawych lektur. I wniosek mam z obserwacji świata jeden - idziemy jak barany ma rzeź, cały czas w złą stronę. A wszystkie lewackie pomysły tylko tą rzeź przyspieszają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 października 2016r. o 21:11
~Bob budowniczy napisał(a): falco, jak mam z Tobą rozmawiać, kiedy Ty nie odpowiadasz na moje pytania?
Dobrze że Orwella czytałeś. Tym łatwiej powinno Ci przyjść zrozumienie nowomowy i dlaczego chcą, żeby mówić "aborcja", a nie zabijanie. Nie uważasz, że Orwell fajnie ten mechanizm opisał?
Jasno Ci odpowiedziałem, co sądzę o islamie. Jest to oszukańcza religia gloryfikująca przemoc i mordowanie czyli może pochodzić tylko od złego.

nie ma żadnej religii która nawołuje do przemocy
poczytaj o początkach ''dżihadu'' i co nim jest a znajdziesz kilka analogii do wczesnego chrześcijaństwa
dlatego nie wierzę we wszystko co piszesz bo jesteś za bardo ''ukierunkowany ''

A co ja czytałem? falco, znam historię Kościoła Katolickiego i jego świętych (także te czarne karty)

gdyby tak było to byś to jasno przyznawał a Ty ''kluczysz '' :).


I wniosek mam z obserwacji świata jeden - idziemy jak barany ma rzeź, cały czas w złą stronę. A wszystkie lewackie pomysły tylko tą rzeź przyspieszają.


a tu się zgodzę tylko po co wtrąciłeś to ''lewactwo''?
nie wiem ...
czyżbyś i KK miał za ''lewaków''? :D

znasz werset z Apokalipsy Jana 17:16-17?
ciekawy ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bob budowniczy niezalogowany
29 października 2016r. o 21:23
Poczytaj Koran i hadisy. Koran za 70 zł kupisz na przykład w Empiku. I nie mów, że nie nawołuje do przemocy. W Ewangelii nie znajdziesz nigdzie sformułowań, które nakazywałyby , jak jest w Koranie, do czynienia zła.
W KK lewactwa nie ma jeszcze za dużo, ale nacisk na rozwalenie KK od środka jest bardzo duży. I zorganizowany przez światowe lewactwo. Ot chociażby z maili Clinton wyciekło, jak to jej szef sztabu zakładał w USA organizacje "postępowych katolików", którzy maja za zadanie KK zniszczyć. Całkiem świeża sprawa i bardzo dobrze udokumentowana. KK przeszkadza w budowie "nowego świata" i dlatego tak się z KK walczy. A nie zastanawia Cię, dlaczego największymi zwolennikami tzw. aborcji są lewacy budujący "nowy świat"? Clintonowa oficjalnie poparła tzw. "aborcję" w dowolnym etapie ciąży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 października 2016r. o 21:40
~Bob budowniczy napisał(a): Poczytaj Koran i hadisy. Koran za 70 zł kupisz na przykład w Empiku. I nie mów, że nie nawołuje do przemocy. W Ewangelii nie znajdziesz nigdzie sformułowań, które nakazywałyby , jak jest w Koranie, do czynienia zła.

fakt -czytałem tylko fragmenty Koranu ale i podobnie było z Biblią
tylko wiesz co?..właśnie w Biblii znalazłem coś o ''zemście do siódmego pokolenia''

W KK lewactwa nie ma jeszcze za dużo

za to od cholery masoństwa ;)


znalazłeś to o czym wspomniałem?
czy taki był ''boski plan''?
czy już wtedy wiedział czym stanie się KK?
bo wygląda na to że sam Bóg wpuścił do kościoła bestię

:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bob budowniczy niezalogowany
29 października 2016r. o 22:15
W Nowym Testamencie jest więcej takich odniesień. Po prostu Bóg wie, co było, jest i będzie. Wyobraź sobie, że jesteś istotą, która może przemieszczać się w wielu wymiarach. W takiej sytuacji tak jak my patrzymy z lotu ptaka oglądając przestrzeń (tu Bolesławiec, obrócisz głowę na wschód i jest Legnica, na zachód i jest Zgorzelec), tak Bóg patrzy w lewo i widzi rok 1000, w prawo 2100. I widzie jeszcze więcej. Ciężko to może nam pojąć, ale Bóg nie musi planować, żeby wszystko wiedzieć. Proste i skomplikowane to zarazem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 października 2016r. o 22:58
~Bob budowniczy napisał(a): W Nowym Testamencie jest więcej takich odniesień. Po prostu Bóg wie, co było, jest i będzie. Proste i skomplikowane to zarazem :)


wie co będzie a jednak pozwala na tyle niegodziwości? :|
zaiste ''łaska pańska '' jest nieskończona :D
w swojej ''łaskawości i miłosierdziu '' pozwala by jego ''ukochany lud '' nawzajem się mordował z jego imieniem na ustach ...
ot jak nam życie ''skomplikował''

''łaskawca''
a pan ''niosący światło '' zaciera rączki ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.