Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~mir.ko niezalogowany
1 listopada 2016r. o 19:57
Chcemy oceniac inne Narody a sami spieramy sie miedzy soba kto byl pozytywny : Kuklinski czy Jaruzelski.

Dobre sobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 listopada 2016r. o 20:19
dlaczego tu nikt nie wspomina Pawłowskiego?
zapomnieli czy nawet nie słyszeli o nim :D
nie słyszeli o przecież słynnym z wymian ''moście szpiegów''?
może warto o tym przypomnieć ''maciarowi''
;)
byśmy mieli kolejnego ''bohaterskiego generała ''
a to że ''kupczył'' Polską by się ''wygumkowało'' tak jak zrobiono z Kuklińskim ...

jeszcze trochę i z Radziwiłła zrobią patriotę
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2016r. o 20:57
PRL była równie " suwerennym i niepodległym" państwem jak Królestwo Polskie po Kongresie Wiedeńskim. Rozumiem, że Powstańców Listopadowych, w tym oficerów, też uważacie zdrajców?

Swoją drogą, Napoleon Bonaparte również nas „ wydudkał” z Księstwem Warszawskim.

PS. Merytorycznie i bezkonfliktowo ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 listopada 2016r. o 0:07
fobiak napisał(a): tak dlugo jak bede polakiem bede sie wypowiadal w imieniu mojego narodu, bo to jest moj narod, mandat jest potrzebny tym, ktorzy dzialaja na szkode narodu.


Ty jesteś zwykły anonimowy kiep, może wypowiadasz się w imieniu narodu, ale raczej nie polskiego.

Popełniasz zasadniczy błąd utożsamiając państwo z narodem. Państwo, które trzyma własny naród za morde, można "zdradzić". Od bieruta po jaruzela to wszystko była targowica.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 listopada 2016r. o 9:07
skorn napisał(a):
fobiak napisał(a):

Ty jesteś zwykły anonimowy kiep, może wypowiadasz się w imieniu narodu, ale raczej nie polskiego.

Popełniasz zasadniczy błąd utożsamiając państwo z narodem. Państwo, które trzyma własny naród za morde, można "zdradzić". Od bieruta po jaruzela to wszystko była targowica.


co ty tam wiesz, nie masz bladego pojecia, kazde panstwo trzyma swoj narod za morde, taka jest rola rzadow. jesli to byla targowica to dlaczego jestes na necie a nie wyladowales we wiadrze po skrobance. ci od bieruta po jaruzelskiego, wyprodukowali sobie papieza, noblistow, solidarnosciuchow, kaczorow i prawie wszystkich politykow, ich nie wyprodukowala ameryka. mieszkasz w bloku, ktory ci wybudowal prl bo bys dzisiaj mieszkal na ulicy. mielismy polski rzad, czyli polacy nami rzadzili a bajki o targowicy mozesz glosic na majdanie.
po tematach na bolcu rowniez widac, ze rzad trzyma narod za morde, sam wklejasz tu linki zwiazane z okradaniem polakow przez rzad, aferami, korupcja i niesprawiedliwoscia. a to, ze wciskaja tobie bohaterow zakopanych pod plotami nie wyniosles z domu tylko z nowo pisanej historii. jestes wplywowy nie masz wlasnego zdania i nie jestes zbyt inteligentny. w latach, kiedy twoj bohater kuklinski zdradzal polakow ameryka byla naszym wrogiem, do dzisiaj nic sie nie zmienilo (wizy). polska nie ma zadnych przyjaciol na swiecie, bo ja na to nie stac finansowo. jesli sami nie staniemy na nogi to nie masz co liczyc na cuda i zaden zdrajca nam w tym nie pomoze, zdrajca ma to do siebie, ze szkodzi. wiem, ze i tobie sie marzy szpiegostwo i szkodzenie polakom ale nie znasz jezykow i za twoje informacje tylko korea pln. mogla by skorzystac, placac workami z ryzem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2016r. o 11:44
Tylko kto tych bohaterów zakopywał pod płotem? Tacy jak fobiak? Bohaterowie Wyklęci żyli w pamięci już za twojego zdrajcę bieruta i jaruzela.Sami tworzyliście ich legendę nazywając ich bandytami sowiecki pudelku :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
2 listopada 2016r. o 11:52
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/robia-nas-konia-pis-da-niemcom-2016-10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 listopada 2016r. o 12:24
~ napisał(a): Tylko kto tych bohaterów zakopywał pod płotem? Tacy jak fobiak? Bohaterowie Wyklęci żyli w pamięci już za twojego zdrajcę bieruta i jaruzela.Sami tworzyliście ich legendę nazywając ich bandytami sowiecki pudelku :> :>


tacy jak fobiak z pewnoscia nie, zakopywala ich generacja, ktorej bandyci wyrzadzili krzywde, dla tamtej generacji oni byli byndytami i nic tego nie zmieni. bierut mnie ani parzy ani ziebi, ani mi nie zrobil krzywdy ani mi nic nie dal ale zyja jeszcze ludzie, ktorzy sobie bieruta chwala, zyja tacy, ktorym bylo dobrze za jaruzelskiego, jesli im bylo dobrze to nie bede twierdzil, ze klamia bo nie mam zadnych dowodow na to.
sowieci tez mi nie zrobili krzywdy to nie mam co na nich psioczyc czy pudelkowac.
a teraz napisz od siebie bez cytowania scierwomediow, jaka krzywde tobie zrobil bierut, jaruzelski i jak tobie zniszczyli zycie sowieci.

pisz, przeczytam z zainteresowaniem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu