Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

211
skorn
2 listopada 2016r. o 17:22
Ty mi o Korei płn. nie pisz, bo to twoje klimaty. Ja jestem i zawsze będę za jak najmniejszą obecnością państwa w życiu obywateli.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 listopada 2016r. o 17:25
skorn napisał(a): Ty mi o Korei płn. nie pisz, bo to twoje klimaty. Ja jestem i zawsze będę za jak najmniejszą obecnością państwa w życiu obywateli.


w jaki sposob osiagasz swoj cel?
a o czym mam tobie pisac, jak do ciebie nic innego nie tradia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 listopada 2016r. o 17:32
fobiak napisał(a):
skorn napisał(a):
fobiak napisał(a):

Ty jesteś zwykły anonimowy kiep, może wypowiadasz się w imieniu narodu, ale raczej nie polskiego.

Popełniasz zasadniczy błąd utożsamiając państwo z narodem. Państwo, które trzyma własny naród za morde, można "zdradzić". Od bieruta po jaruzela to wszystko była targowica.


co ty tam wiesz, nie masz bladego pojecia, kazde panstwo trzyma swoj narod za morde, taka jest rola rzadow. jesli to byla targowica to dlaczego jestes na necie a nie wyladowales we wiadrze po skrobance. ci od bieruta po jaruzelskiego, wyprodukowali sobie papieza, noblistow, solidarnosciuchow, kaczorow i prawie wszystkich politykow, ich nie wyprodukowala ameryka. mieszkasz w bloku, ktory ci wybudowal prl bo bys dzisiaj mieszkal na ulicy. mielismy polski rzad, czyli polacy nami rzadzili a bajki o targowicy mozesz glosic na majdanie.
po tematach na bolcu rowniez widac, ze rzad trzyma narod za morde, sam wklejasz tu linki zwiazane z okradaniem polakow przez rzad, aferami, korupcja i niesprawiedliwoscia. a to, ze wciskaja tobie bohaterow zakopanych pod plotami nie wyniosles z domu tylko z nowo pisanej historii. jestes wplywowy nie masz wlasnego zdania i nie jestes zbyt inteligentny. w latach, kiedy twoj bohater kuklinski zdradzal polakow ameryka byla naszym wrogiem, do dzisiaj nic sie nie zmienilo (wizy). polska nie ma zadnych przyjaciol na swiecie, bo ja na to nie stac finansowo. jesli sami nie staniemy na nogi to nie masz co liczyc na cuda i zaden zdrajca nam w tym nie pomoze, zdrajca ma to do siebie, ze szkodzi. wiem, ze i tobie sie marzy szpiegostwo i szkodzenie polakom ale nie znasz jezykow i za twoje informacje tylko korea pln. mogla by skorzystac, placac workami z ryzem.


czy jako podobny Tobie ''zdrajca'' mogę się pod Twoim postem podpisać? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 listopada 2016r. o 17:39
mozesz ale ja podpisow nie zbieram, nie mysle obalc jakiegokolwiek rzadu polskiego, nawet takiego, ktory szkodzi polakom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2016r. o 17:41
mozesz mozesz, przyjdzie odpowiedni czas to latwiej bedzie odseparowac sort, i nadac mu odpowiednie 'przywileje'
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 listopada 2016r. o 17:44
Mój blok, tak jak i twoją psią budę, wybudowali Polacy, nie PRL.

Nalegam po raz kolejny, by nie mylić zwykłego szarego obywatela z tamtych czasów z opresyjnym aparatem państwowo-bezpieczniacko-partyjnym.

W Korei Płn. też rządzi Koreańczyk, też im tam stawia bloki, szkoły itp. Czy to znaczy, że identyfikowałbys się z taka władzą i z taką ojczyzną.

Generalnie cały ten fobiakowy wywód o kanty dupy moża rozbić.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 listopada 2016r. o 17:52
skorn napisał(a): Mój blok, tak jak i twoją psią budę, wybudowali Polacy, nie PRL.

Nalegam po raz kolejny, by nie mylić zwykłego szarego obywatela z tamtych czasów z opresyjnym aparatem państwowo-bezpieczniacko-partyjnym.



a prl to nie polacy?
podaj przyklad presji jaka zaznales ze strony prl?
ale zadne ipn-owskie bzdety, podaj to co odczules na wlasnej skorze.

moja psia bude budowali niemcy, czyli solidna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 listopada 2016r. o 17:58
PRL to tylko nazwa państwa polskiego w pewnym okresie. Nic więcej.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza