Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

2900
#falco nieaktywny
2 listopada 2016r. o 18:03
fobiak
podaj przyklad presji jaka zaznales ze strony prl?
[/c napisał(a):

dostał linijką po łapkach od pani wychowawczyni która była aktywną komunistką
to już nie była ''presja '' tylko zaznał ''opresji'' :D


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 listopada 2016r. o 18:30
skorn napisał(a): PRL to tylko nazwa państwa polskiego w pewnym okresie. Nic więcej.


nie krec albo cos wiesz to pisz a jak nie wiesz to milcz.
albo poszukaj sobie na swoim swiadectwie z siodmej klasy bo wiecej ich nie miales. tam jest okragla pieczatka i pisze jak byk polska rzeczpospolita ludowa.

twoje bzdety
"Mój blok, tak jak i twoją psią budę, wybudowali Polacy, nie PRL."

a kim ci polacy byli, delegaci z majdanu?

prl cie szkolila, zywila, ubierala nie po to abys dzisiaj zdrajco na nia plul bo taka moda.
prl budowli twoi rodzice jesli miales ich kiedykolwiek wiec nie pluj na rodzica publicznie bo wstydu nie masz.
chesz sie madrzyc to prosze bardzo ale na temat, ktory masz w jednym palcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2016r. o 18:47
ale co niektórzy mają wyprany mózg. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2016r. o 19:02
stare sowieckie sługusy niedługo wymrą i będą mieli święto 1listopada a my bedziemy mieli spokój z urbanowską propagandą fobiaka i falco
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 listopada 2016r. o 19:11
:D
wygrana przez nokaut -fobiak :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
2 listopada 2016r. o 19:43
skorn napisał(a): Państwo, które trzyma własny naród za morde, można "zdradzić". Od bieruta po jaruzela to wszystko była targowica.

A jak myślisz, obecnie Państwo trzyma własnych obywateli za mordę?
A tu np. "ciekawostka" o tajnej bazie (podobno NATO) w środku Krakowa w naszym "wolnym i niepodległym" kraju...
http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/98695-dr-zbigniew-kekus-czy-w-krakowie-na-norymberskiej-jest-wyrzutnia-rakiet-z-glowicami-jadrowymi

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 listopada 2016r. o 20:39
Ksawery :) Skornik nie ogarnia rzeczywistości . Żyje w PRelu . Nienawiść Jego skrzydłami :D Jak wytrzeźwieje to wtedy z Nim pogadamy. Oby :D

Cała nadzieja w Fobicznym , że gościa nawróci. Ja straciłem nadzieję :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
2 listopada 2016r. o 21:20
Pannazdzieckiem napisał(a):
Cała nadzieja w Fobicznym , że gościa nawróci. Ja straciłem nadzieję :D


Panna, kiedy ty zmądrzejesz? :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.