Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

2161
#fobiak nieaktywny
5 listopada 2016r. o 10:18
alter napisał(a):
~ napisał(a):
fobiak napisał(a):
nie bylo czegos takiego jak wladza ludowa


Doprawdy? Czyli co to było? :D


Nie wiem, czy warto go o cokolwiek pytać. Fobiak tworzy, jakieś fantasmagorie. Tak się dzieje, kiedy komuś brakuje wiedzy, wtedy tworzy taki swoisty kogel-mogel :)[/c

do 1952 roku byla rzeczpospolita polska
od 1952 roku polska rzeczpospolita ludowa
jesli chcesz sie nasycic lizodoopstwem to zmien temat bo w tym masz duze braki merytoryczne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
5 listopada 2016r. o 10:29
A ty pewnie masz własną katedrę w domku? Tylko słuchaczy brak?

A znasz takie określenie, potoczność, czy też kolokwializm?

Określenie "władza ludowa" było powszechnie używane, i dla wszystkich zrozumiałe, tylko nie dla ciebie.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
5 listopada 2016r. o 10:32
do IP: 87.207.243.********
mylisz sie, po dws byla gorsza sytuacja, stracilismy 6 mil. ludnosci, inteligencja uciekla, miasta byly zniszczone, gospodarka byla zniszczona, przesiedlenia ludnosci, ktora wszystko stracila, w boleslawcu jeszcze 2 lata po wojnie nie bylo zadnego zakladu produkcyjnego, podobnie bylo w innych miastach zachodnich, jedynie co dzialalo to kolej, energetyka, w rekach prywatnych gastronomia, sklepy, handel na rynkach i szabrownictwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
5 listopada 2016r. o 10:32
Jeszcze warto dodać, że określenia takiego używali sami twoi koledzy z partii z jaruzelem na czele :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
5 listopada 2016r. o 10:47
alter napisał(a): Jeszcze warto dodać, że określenia takiego używali sami twoi koledzy z partii z jaruzelem na czele :)


lepiej nic nie dodawaj tylko trzymaj sie faktow. czy myslisz, ze jak dzisiaj napiszesz pisuary to za 10 lat stanie sie to oficjalna nazwa? ic sie pytaj starych dziadkow na ulicy bo z googli nie potrafisz kopiowac a jesli sie juz tobie uda to nie wiesz co tam pisze.
piszesz w watku historycznym to nie ma innego wyjscia, musisz operowac faktami
byla rzeczpospolita polska i po niej polska rzeczpospolita ludowa
a teraz to obal

boisz sie napisac jaruzelski i dlatego piszesz jaruzela?
podaj powod dlaczego tak robisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2016r. o 10:56
Macie kochani wszyscy rację ! Tylko po co Wam to "bicie piany " Historii nie zmienicie ... Jasne ,że do pewnego czasu było WP była Rzeczpospolita Polska a niestety póznie j t o się zmieniało .I była PRL ..i było LWP..Ja stary jestem ale pamiętam organizacje młodzieżowe ZMW" Wici"..ZMW,ZSMW, ZSMP...Więc nie pier....cie ...wszystkie te organizacje raczej moi rówieśnicy przechodzili..:)
I jeżeli dokładnie wczytacie sie w życiorysy (prawdziwe !) większości z obecnych "władz" to będą mieli te organizacje w "dorobku"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
5 listopada 2016r. o 11:01
fobiak napisał(a): piszesz w watku historycznym


Gdzie ty tu widzisz wątek historyczny? :)

A nie wiesz, kto to był jaruzel? No wiesz!

Nie wiesz co miał na myśli, ktoś kto napisał "władza ludowa"?
no oczywiście wieeesz :)



<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
5 listopada 2016r. o 11:13
~ napisał(a): Macie kochani wszyscy rację ! Tylko po co Wam to "bicie piany " Historii nie zmienicie ... Jasne ,że do pewnego czasu było WP była Rzeczpospolita Polska a niestety póznie j t o się zmieniało .I była PRL ..i było LWP..Ja stary jestem ale pamiętam organizacje młodzieżowe ZMW" Wici"..ZMW,ZSMW, ZSMP...Więc nie pier....cie ...wszystkie te organizacje raczej moi rówieśnicy przechodzili..:)
I jeżeli dokładnie wczytacie sie w życiorysy (prawdziwe !) większości z obecnych "władz" to będą mieli te organizacje w "dorobku"...


jestes za stary aby wszystko pamietac i juz ci sie pie..li a moze to tylko skleroza

LWP nigdy nie bylo

tez ic na ulice i pytaj sie starszych od siebie


Dopisane 05.11.2016r. o godz. 11:13:

alter napisał(a):
fobiak napisał(a): piszesz w watku historycznym


Gdzie ty tu widzisz wątek historyczny? :)

A nie wiesz, kto to był jaruzel? No wiesz!

Nie wiesz co miał na myśli, ktoś kto napisał "władza ludowa"?
no oczywiście wieeesz :)




ja tu z toba nie dyskutuje tylko z tym wscieklym szczurkiem i w temacie, watek, ktory obrabiamy jest historyczny a ty sie wciskasz pomiedzy wodke i zakaske aby nam ubrzydzic albo picie albo zagryzanie. z toba nie ma o czym dyskutowac bo ty nie wiesz co to znaczy, poszczekasz, poszczekasz i uciekasz, nieraz na dluzej. z googlami sie lepiej dyskutuje niz z toba bo ty wlasnej wiedzy nie posiadasz, jestes dobry tylko w obsludze komutera.
majdan juz tobie wybilem z glowy bo zmieniles podpis w profilu
jak wygra trump to wybije tobie reszte a jestem pewien, ze wygra, jestem w tych 10-ciu procentach, ktory na niego stawial od poczatku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza