Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

10114
#alter nieaktywny
5 listopada 2016r. o 11:37
fobiak napisał(a): majdan juz tobie wybilem z glowy bo zmieniles podpis w profilu


Wybić to możesz sobie ząbek, jak się potkniesz na schodku :)

Moje poglądy na temat Putinka, Ukrainy, konfliktu w Donbasie się nie zmieniły. Nadal uważam, że w naszym interesie jest ich wspierać.

Tylko, że to nie ja mam z tym tematem problem, ponieważ ja to oceniam na chłodno, a ty wszędzie banderowców widzisz :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
5 listopada 2016r. o 15:04
falco napisał(a): a ja właśnie przeczytałem post o 'chłopcach z Kościuszki i Łąki'a skierowany do putlerka ....


Oczywiście nie zauważyłeś, że mowa była w kontekście ich trudnych warunków życia i konstytucji?
"MON: amerykańscy żołnierze będą stacjonowali m.in. w Żaganiu, Świętoszowie, Skwierzynie i Bolesławcu."

http://wroclaw.onet.pl/mon-amerykanscy-zolnierze-beda-stacjonowali-min-w-zaganiu-swietoszowie-skwierzynie-i/k7g3f4


Zmoderowano 05.11.2016 godz.18:01 - powód: (moderator)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 listopada 2016r. o 15:36


Zmoderowano 05.11.2016 godz.18:01 - powód: zanizanie poziomu dyskusji (moderator)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
5 listopada 2016r. o 15:42


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
5 listopada 2016r. o 15:50
Będzie milo popatrzec w końcu na pojazdy wojskowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2016r. o 18:31
fobiak napisał(a):
mylisz sie, po dws byla gorsza sytuacja, stracilismy 6 mil. ludnosci, inteligencja uciekla, miasta byly zniszczone, gospodarka byla zniszczona, przesiedlenia ludnosci, ktora wszystko stracila.


Czyżby?
Poza granicami II RP pozostała spora część Polaków ( porównaj granice I RP i migrację ludności polskiej w trakcie rozbiorów ), przesiedlenia ludności również były.
Inteligencję zespół w zespół zdziesiątkowali Niemcy i Rosjanie ( por. konferencje Gestapo- NKWD w latach 1939-41, tajny protokół z 28.09.1939 r.), a ci co przeżyli siedzieli w więzieniach UB lub ostro się uczyli nowych życiorysów, bądź szlag ich trafiał, gdy musieli wykonywać polecenia „ dyrektorów” po 4 klasach powszechniaka . Uciec udało się nielicznym.

fobiak napisał(a):
w boleslawcu jeszcze 2 lata po wojnie nie bylo zadnego zakladu produkcyjnego, podobnie bylo w innych miastach zachodnich.


Czyżby „ armia trofiejczyków” ograbiła również w Bolesławcu przemysłowe linie technologiczne? :D

„ Armia trofiejczyków - oddziałów wydzielonych do ograbienia podbijanych terenów, liczyła około 100 tys. osób. Według sowieckiego Centralnego Urzędu Statystycznego komanda trofiejne tylko w granicach dzisiejszej Polski zdemontowały 1119 przedsiębiorstw. Polacy z kolei wyliczyli, że od lipca 1944 do 20 czerwca 1946 roku Sowieci skonfiskowali na terenach dzisiejszej centralnej i wschodniej Polski dobra materialne o wartości 1,5 mld zł. Duma Państwowa Federacji Rosyjskiej uznała, że jest to rekompensata za straty poniesione przez Związek Radziecki podczas okupacji niemieckiej. „
http://historia.wp.pl/title,Grabiez-Europy-100-tys-zolnierzy-Armii-Czerwonej-wyznaczono-wylacznie-do-kradziezy,wid,16753496,wiadomosc.html?ticaid=11808b
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
5 listopada 2016r. o 18:41
Bolek odpłynął ....
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/walesa-apeluje-do-ue-o-pomoc-w-obronie-demokracji-w-polsce/bq2njh

Żeby nie było, Polska przejęta losem demokracji u naszych zachodnich sąsiadów, stworzyła
Komitet Obrony Niemieckiej Demokracji Oraz Mediów w skrócie KONDOM.
:D
https://pl-pl.facebook.com/Komitet-Obrony-Niemieckiej-Demokracji-Oraz-Medi%C3%B3w-KONDOM-996245840440392/

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 listopada 2016r. o 20:18
falco napisał(a):
Zmoderowano 05.11.2016 godz.18:01 - powód: zanizanie poziomu dyskusji (moderator)


wiesz moderatorze że spodziewałem się tego ''powodu''
nie tak szybko jak to zrobiłeś ale ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza