Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

2161
#fobiak nieaktywny
6 listopada 2016r. o 11:38
~ napisał(a):
fobiak napisał(a):



Czyżby �

Zmoderowano 09.11.2016 godz.21:01 - powód: (kazimierz)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2016r. o 17:25
:D:D

Sierściuszku, czyżbyś działał onegdaj w TPPR? No to masz jeszcze i to:
http://www.expressbydgoski.pl/a/najwiekszy-rabunek-w-dziejach-pomorza-i-kujaw,11404005/

i zaparz sobie ziółka na uspokojenie. :D

Concordia? I co jeszcze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
6 listopada 2016r. o 18:27
~ napisał(a): :D:D

Sierściuszku, czyżbyś działał onegdaj w TPPR? No to masz jeszcze i to:
http://www.expressbydgoski.pl/a/najwiekszy-rabunek-w-dziejach-pomorza-i-kujaw,11404005/

i zaparz sobie ziółka na uspokojenie. :D

Concordia? I co jeszcze?


szczurku, pisalas o polsce centralnej i wschodniej a linki wklejasz z terenow zamieszkalych przez niemcow i niemieckich zakladach zbrojeniowych, nie uda sie tobie polakow wymieszac z niemcami i zrobic z nich ofiary kleski hitlera.
w tym artykule pisze wyraznie
"Chodziło tu głównie o przedsiębiorstwa zbudowane lub rozbudowane przez Niemców w latach okupacji."
towarzystwo przyjazni polsko radzieckiej jest mi obce ale nie jest mi obca dusza slowianska, blizej mi do niej niz do germanskiej.
kto ci wypral mozg?
gdyby nie sowieci w 1981 roku nie bylo by polakow w europie. moze spotkasz kogos, kto siedzial w obozie koncentracyjnym, to z nim mozesz sie wymadrzac na temat sowietow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2016r. o 19:18
To też był link. :]

Nie ma takiej konieczności, znane są mi wspomnienia bliskich mojej rodziny, więźniów z KL Dachau. Poza tym zbrodnie niemieckie wobec narodu polskiego są powszechnie znane.
Tak na marginesie, część mojej rodziny mieszkała blisko granicy z Niemcami przed IIWŚ, w czasie okupacji niemieckiej tereny włączone do Rzeszy, Kraj Warty.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
6 listopada 2016r. o 19:30
~ napisał(a): To też był link. :]

Nie ma takiej konieczności, znane są mi wspomnienia bliskich mojej rodziny, więźniów z KL Dachau. Poza tym zbrodnie niemieckie wobec narodu polskiego są powszechnie znane.
Tak na marginesie, część mojej rodziny mieszkała blisko granicy z Niemcami przed IIWŚ, w czasie okupacji niemieckiej tereny włączone do Rzeszy, Kraj Warty.


sa mniej znane niz sowieckie, temat zbrodni niemieckich jest tematem tabu.
czesc twojej rodziny z krainy blondynow czyli wartheland, wysiedlenia polakow, chyba, ze podpisanie vl. niby masz bogata rodzine w przejscia ale sama jestes bardzo biedna, bo nie sluchasz co mowi twoja rodzina talko poslugujesz sie scierwomediami a w ten sposob wypranego mozgu nie przywrocisz do normalnosci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 listopada 2016r. o 19:36
MOJA PROPOZYCJA NA TERAZ ?
SZYBKO WŁĄCZCIE SOBIE POLSAT!!!!!!


:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2016r. o 20:15
fobiak napisał(a):

sa mniej znane niz sowieckie, temat zbrodni niemieckich jest tematem tabu...

Nie sądzę.

Przejęcie majątku przez Niemców, roboty przymusowe, żołnierze AK, zatem mi sympatii do hitlerowców nie imputuj, Sierściuszku.

A co z Twoją rodziną w czasie wojny,okupacji i po?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
7 listopada 2016r. o 17:22



Dopisane 07.11.2016r. o godz. 17:22:

http://www.dobreprogramy.pl/Z-facebooka-w-twarz-afera-wokol-Marszu-Niepodleglosci-to-tylko-symptom-korporacyjnej-cenzury,News,77171.html

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.