Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Strzały amora

3104
#GreeeG nieaktywny
18 lipca 2012r. o 13:53
:D[img=1342612411_kp5khql.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9132
#StoProCent nieaktywny
18 lipca 2012r. o 15:50
GreeeG napisał(a):
[img=1342589444_0ccjce9.jpg]


Ooo..mojemu chyba też :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9233
#lukas666 nieaktywny
18 lipca 2012r. o 16:15
witajcie:) jak sie macie? Niedawno wróciłem do domu , zagladam do was i co widze?...13 stron temat juz ma :) Temat założyłem bo chciałem sprawdzić ile będzie wpisów singielek,a ile singlów. Czy będzie więcej singlów ,czy singielki będą też tu zaglądać itd. Nie wiem czy założony przezemnie temat komuś pomoże? Ale może dzieki temu tematowi Amorek zacznie celniej strzelać :)
Sam jestem singlem...Może napisze do mnie jakaś singielka ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimka niezalogowany
18 lipca 2012r. o 18:59
lukas666 napisał(a): witajcie:) jak sie macie? Niedawno wróciłem do domu , zagladam do was i co widze?...13 stron temat juz ma :) Temat założyłem bo chciałem sprawdzić ile będzie wpisów singielek,a ile singlów. Czy będzie więcej singlów ,czy singielki będą też tu zaglądać itd. Nie wiem czy założony przezemnie temat komuś pomoże? Ale może dzieki temu tematowi Amorek zacznie celniej strzelać :)
Sam jestem singlem...Może napisze do mnie jakaś singielka ;)
mowisz i masz jestem singielka ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9233
#lukas666 nieaktywny
18 lipca 2012r. o 19:04
witaj anominko :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4834
#nieznajomy nieaktywny
18 lipca 2012r. o 20:28
Nauczycielka przychodzi ze skargą na Jasia do jego ojca:
- Proszę pana, pański syn pokłócił się dziś ze mną przy całej klasie i na koniec powiedział, że mnie przeleci...
- Dobrze - odpowiada ojciec Jasia - zaraz to wyjaśnię.
Podchodzi do okna, otwiera je szeroko i krzyczy:
- Jasiu! Jasiu!
- Co tato? - słychać Jasiowi głos dobiegający z podwórka.
- Czy pokłóciłeś się z panią nauczycielką dzisiaj w szkole i powiedziałeś, że ją przelecisz?!!!
- Tak!
- To przestań szwendać się po ulicy, ona już przyszła!

:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
18 lipca 2012r. o 20:29
:| Krótko i na temat ;) :D
Witam singli i nie singli :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4834
#nieznajomy nieaktywny
18 lipca 2012r. o 20:30
Witam Baksiu :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza