Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Strzały amora

7612
bax
18 lipca 2012r. o 20:37
nieznajomy napisał(a):

:*


Hej :* :D ...


Dopisane 18.07.2012r. o godz. 20:37:

magnum44 napisał(a): Jedynie Namaskar kontroluje sytuację.

Amor trafia w SERCE!

Co Wy tu o głowie i tyłku piszecie :| !



Magnum:* czasem i głowa nie myśli :| :D
;)

Namaskar:* -czuwaj Namaksa ;) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4834
#nieznajomy nieaktywny
18 lipca 2012r. o 20:37
Tylko nie myśl,że przez tego całusa Amor trafił bo mnie szlak trafi :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
18 lipca 2012r. o 20:40
Kochana:* :D ...nawet do mnie "amor" nie trafi :> chyba,że zezowaty :| :D
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7646
#Akiwa nieaktywny
18 lipca 2012r. o 20:42
&feature=player_detailpage

:* ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4834
#nieznajomy nieaktywny
18 lipca 2012r. o 20:45
Baksiu nie pitol,przyjrzyj się lepiej z żaby przemieni się w księciunia ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7646
#Akiwa nieaktywny
18 lipca 2012r. o 20:47
Baksiu ,a poza tym zezowate Amory też latają ,to w końcu jakiś Cię trafi :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3104
#GreeeG nieaktywny
18 lipca 2012r. o 20:51
lukas666 napisał(a): witajcie:) jak sie macie? Niedawno wróciłem do domu , zagladam do was i co widze?...13 stron temat juz ma :) Temat założyłem bo chciałem sprawdzić ile będzie wpisów singielek,a ile singlów. Czy będzie więcej singlów ,czy singielki będą też tu zaglądać itd. Nie wiem czy założony przezemnie temat komuś pomoże? Ale może dzieki temu tematowi Amorek zacznie celniej strzelać :)
Sam jestem singlem...Może napisze do mnie jakaś singielka ;)


Żyjemy w takich czasach że singli jest sporo ale patrząc w ten sposób aż strach by pomyśleć co by było jak by się pojawił temat: "Bezrobotni" albo coś co łapie widza czyli: "Bezrobotni na wakacjach" takie coś chyba bardziej na czasie :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7646
#Akiwa nieaktywny
18 lipca 2012r. o 20:53
GreeeG napisał(a):

Żyjemy w takich czasach że singli jest sporo ale patrząc w ten sposób aż strach by pomyśleć co by było jak by się pojawił temat: "Bezrobotni" albo coś co łapie widza czyli: "Bezrobotni na wakacjach" takie coś chyba bardziej na czasie :>


Greg :) Załóż taki temat i się przekonaj co by było ;)Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza