Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oleńka na Starówce otwarta
~obserwatorka pogody niezalogowany
8 marca 2013r. o 7:41
Roman zaciągnął za sobą armię urzędasów,przewodniczących,byłych prezydentów i obecnych prezesów.Komunalny fetorek z ratuszowego getta.Tosiu nie idźcie tą drogą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JAN niezalogowany
8 marca 2013r. o 7:47
I bardzo dobrze, że otworzyli mi tam ta restauracja w ratuszu najbardziej zawsze się podobała ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wkurzony ankoholik niezalogowany
8 marca 2013r. o 8:21
A ja sie pytam kiedy w koncu doczekamy sie otwarcia naszej sspelunki Pod Klonem? Kiedy znowu ruszy wiecznie pusty Hubertus?
To interesuje prawdziwych smakoszy a nie jakas tam burżuazja w rynku ,gdzie normalnego boleslawianina nie stac na zjedzenie zupy a co dopiero prawdziwej uczty jak te opasy na zdjeciach wyżej.... ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
8 marca 2013r. o 8:57
Nie wiem skąd w was tyle negatywnych emocji...

Na otwarciu rzeczywiści nie zabrakło przedstawicieli miasta, powiatu i gminy wiejskiej, ale na pewno nie byli oni grupą dominującą. W 150-osobowym tłumie nie zabrakło przedstawicieli kultury, sztuki, biznesu, organizacji pozarządowych czy też po prostu przyjaciół właścicieli, w tym byłych i obecnych pracowników i kontrahentów.

A co do cen to w weekend planowana jest fajna oferta z której ja na pewno skorzystam. 25zł za obiad dla dwóch osób. To na pewno nie jest kosmiczna cena. Z całego serca polecam to miejsce, może w końcu rynek zacznie żyć!

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2013r. o 9:06
jeszcze księdza prałata pani Oleńka nie powitała ;)
Niepotrzebnie się pani wpakowała w to witanie wszystkich po kolei.
Trzeba było powitać wszystkich razem i byłoby ok.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
8 marca 2013r. o 9:29
Kazimierz,
co miałeś na myśli, pisząc "rynku bolesławieckich" ? : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
8 marca 2013r. o 9:43
Trzeba bylo sie uczyc,bylibyscie urzedasami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2013r. o 9:44
Myślałem że na krzysią się załapię ,no nie wyszło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego