Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ratusz wyśmiewa posła na Sejm RP: biuro poselskie na 11 piętrze
~Basia Ch. niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 10:41
A ja jako mieszkanka tego bloku protestuję by takie tałatajstwo szwendało mi się pod drzwiami !! Do piwnicy z nimi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
18 kwietnia 2013r. o 10:55
alter napisał(a): Pan Moszczyński kręci noskiem? Niech sobie apartamenty wynajmie w centrum, jak mu coś nie pasuje. Biorą kasę z budżetu państwa?! Komu takie biuro asystenta potrzebne? aby stało puste? Kiedy dla rodzin brakuje mieszkań? Nic pan jeszcze nie zrobił, a już Pan chcesz brać garściami? spodziewałem się tego :)


Podpiszesz sie pod petycja, zeby wszystkie biura - poslow PO, PiS, SP, SLD itd wyniosly sie z miejskich lokali (jezeli takowe zajmuja)? Czy tylko RP nie moze miec biura w centrum w lokalu miejskim?

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 11:07
Brawo Miasto !
Na początku jechał wszystko i wszystkich, nawet samotnie błąkające się psy, a teraz chce biuro ? :D

Zróbcie sondę, czy należy się biuro Moszczyńskiemu krzykaczowi, nierzetelnemu pseudo politykowi, który jedynie potrafi siać propagandę i obrażać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 11:14
emem napisał(a):
Podpiszesz sie pod petycja, zeby wszystkie biura - poslow PO, PiS, SP, SLD itd wyniosly sie z miejskich lokali (jezeli takowe zajmuja)? Czy tylko RP nie moze miec biura w centrum w lokalu miejskim?

Pozdr,
emem


emem, ale dlaczego ktokolwiek miałby się wynosić ze swojego biura poselskiego i kto mówi że RP nie może mieć biura w centrum miasta? Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby RP wynajęło sobie biuro w Bolesławcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 11:20
~Basia Ch. napisał(a): A ja jako mieszkanka tego bloku protestuję by takie tałatajstwo szwendało mi się pod drzwiami !! Do piwnicy z nimi.
>

Kto to jest tałatajstwo ? Napisz bo nie wszyscy wiedzą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
18 kwietnia 2013r. o 11:26
Pynchoon napisał(a): emem, ale dlaczego ktokolwiek miałby się wynosić ze swojego biura poselskiego i kto mówi że RP nie może mieć biura w centrum miasta? Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby RP wynajęło sobie biuro w Bolesławcu.


A jezeli inni poslowie dostali (i tak za to placa) od miasta lokal w centrum? Czyli co, dla jednych tak, dla innych nie?

Moim zdaniem miasto w ogole nie powinno takimi sprawami sie zajmowac - tzn. zarzadzac jakimikolwiek nieruchomosciami. Stan lokali komunalnych latwo sprawdzic.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bunkrownik niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 11:31
Bunkier koło sądu niech se wezmą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 11:32
Np.PO dostało czy wynajęło?
http://www.po.boleslawiec.org/biura_parlamentarzystow.php
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza