Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ratusz wyśmiewa posła na Sejm RP: biuro poselskie na 11 piętrze
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 kwietnia 2013r. o 6:04
Poczytaj i posłuchaj Palikota, niech On będzie wykładnią Twojego intelektu i wiedzy. Dobrze jest mieć jakiegoś guru. Smacznego :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zbigniew niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 7:07
Co byście nie wymyślili tak postępują tylko polscy urzędnicy,bo prócz nich reszta społeczeństwa to hołota i frajerzy,których można bez końca doić i szmacić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 8:10
Pannazdzieckiem napisał(a):
Poczytaj i posłuchaj Palikota, niech On będzie wykładnią Twojego intelektu i wiedzy. Dobrze jest mieć jakiegoś guru. Smacznego :D
>

wiara ci przysłania myślenie.Zyjesz według jakiejś utopijnej wizji prześladowczej.Ludzie ci piszą kto cie okrada a ty cały czas o tych chemitralach.Zajrzyj do kanapy czy ich tam nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 kwietnia 2013r. o 8:25
~ napisał(a): ... Zajrzyj do kanapy czy ich tam nie ma.


Patrz w niebo Przemuś , bywa niekiedy piękne. Nie tacy , jak Ty próbowali ze mnie i.d.i.o.t.ę zrobić . Miłego dnia Ci życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 9:05
Fajny tytuł wymyśliłem: Syf w nowowyremontowanym wieżowcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 9:14
p.M :
"Jedyna myśl jaka mnie wtedy nachodziła to " jak ja to powiem naszym sympatykom , co ja powiem posłowi " Było mi tak po prostu bardzo przykro i jednocześnie wstyd że walka polityczna zeszła już do takiego poziomu.
Niedawno Napisałem taki artykulik " wszyscy jesteśmy politykami " .Teraz zrozumiałem jak zniechęca się ludzi do uczestniczenia w wyborach .
Ale cóż , to nie ja muszę się wstydzić .Czekamy spokojnie na dalszy bieg zdarzeń."

Powiedz Przemuś prawdę Panu posłowi ...tzn przyznaj się ,że jak zwykle nie wyszło , nie udało się ,nie umiem. Albo zwal wszystko na Pana Boga...może pokarał Cię ,że Kuneckiemu podłożyleś nogę...
O wyborców się nie musisz obawiać ..."wszyscy obydwoje" popierają każde Twoje zachowanie... nawet te nie racjonalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 9:44
P. M ...o jakiej walce politycznej pan piszesz.. przecież pan sprzedałby wszystko łącznie ze swoją rodziną by mieć chociaż namiastkę władzy. Problem w tym ,że nikt p.M nie traktuje poważnie a on zgodnie z przysłowiem podstawia nogę jak ta żaba gdy politycy konie kują. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
19 kwietnia 2013r. o 10:06
Pannazdzieckiem napisał(a):
A czy Obywatel Kmiecik przedstawia w necie swoje myśli , mam szansę poznać jego poglądy , czy mógłbym prosić o linki ?


Oczywiście poseł Kmiecik zajmuje się niezwykle ważnymi dla kraju oraz jego obywateli rzeczami, co zostawia swój ślad w internecie, np. wystąpił do premiera z interpelacją, aby do byłych prezydentów, czy premierów nie tytułować prezydent czy premier:

Nagminnym i coraz bardziej rażącym zwyczajem, który zadomowił się w polskiej polityce, jest tytułowanie polityków tytułami, które już im się nie należą, lub też pomijania przedrostka wice- lub też vice-. Zwyczaj ten, który bardzo często debaty sejmowe, konferencje czy też wywiady zamienia w niekończący się korowód wymieniania grzeczności i tytułów nie dość, że utrudnia słowną komunikację, to jeszcze powoduje nierzadko zamieszanie graniczące z groteską. Pragnę przypomnieć, iż na sali sejmowej mamy co najmniej kilkunastu marszałków Sejmu, w tym tych byłych i tych z przedrostkiem wice-, kilku premierów oraz niezliczoną ilość ministrów. (...)

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=7D4C1769

Ponieważ na każdą interpelację posła trzeba odpowiedzieć (nie dziwne że jest przerost zatrudnienia w administracji, skoro musi się zajmować tak ważnymi kwestiami), na tak istotne pytanie posła Kmiecika w kwestii, która nurtuje obywateli, też musiano udzielić odpowiedzi:

Pan prof. Andrzej Markowski podkreśla, iż (...) jest to zwyczaj kulturalno-językowy, nie obowiązek. Kto nie chce, nie musi do osoby, która kiedyś była premierem, zwracać się ˝panie premierze˝. Może powiedzieć po prostu ˝proszę pana˝. Powinien być także świadomy tego, że używając form typu ˝panie wiceministrze˝, a zwłaszcza ˝panie były ministrze˝ (...), wyraźnie uchybia tradycyjnej polskiej grzeczności językowej i naraża się na to, że będzie uznawany za człowieka niekulturalnego lub celowo prowokującego otoczenie swoim zachowaniem.

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=661E10D4

Widzisz zatem Panno, że poseł Kmiecik ma bardzo wiele kwestii do rozwiązania i naprawienia w naszym państwie, w czym na pewno pomoże mu biuro poselskie w naszym mieście :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA #pijezkranu