Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ratusz wyśmiewa posła na Sejm RP: biuro poselskie na 11 piętrze
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 21:32
~Kot, który pali napisał(a): Władze partii wiedzą już, jaki lokal posłowi Kmiecikowi przydzieliło miasto Bolesławiec...
Można się spodziewać, że poseł Kmiecik odwiedzi wkrótce prezydenta Romana, ciekawe, czy pan Piotr Roman będzie miał odwagę wskazać posłowi taki lokal...
Wstyd mi za prezydenta Bolesławca, jak wielu twierdzi - to zwykła kanalia, która wykorzystała dzięki studiom politologicznym system demokratyczny, by ze zwykłego politruka zajść na szczyty władz samorządowych.


A czy Obywatel Kmiecik przedstawia w necie swoje myśli , mam szansę poznać jego poglądy , czy mógłbym prosić o linki ? Bo Przemusia i Paligłupa mam już wyżej nosowych dziurek.

Na Twoim miejscu Drogi dyskutancie zastanowiłbym się wpierw nad systemem demokratycznym , a wtedy doszukiwałbym się kanalii , nie tylko w ratuszu.

Panie Roman , gdybyś Pan miał kłopoty z Panem Posłem , służę swoją osobą. Zapytam Go o pieniądz fiducjarny :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10582
#Kolec nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 21:54
Sprawa jest ponad miarę nadmuchana, zwłaszcza tytuł, albowiem z treści pisma o wiele mniej wynika niż napisano. Mnie zastanawia jednak co innego a mianowicie; Czy poseł Kmiecik jak już otworzy swoje biuro w Bolesławcu będzie w nim obecny częściej niż 2-3 razy w roku po 2-3 godziny? Czy biorąc pod uwagę "zapracowanie" naszych posłów w Sejmie, skórka warta jest wyprawki? Może warto sprawdzić biura innych posłów. Jak często pracują w nich posłowie? Bo coś mi się wydaje,że z dużej chmury spadnie mały deszcz jeśli w ogóle popada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~prorok niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 22:13
Pogieło was? Na cholere tu poseł jeszcze od palikota? przecież bedzie raz w miesiącu moze przez godzinę. Dać mieszkanie matce z dziecmi a nie nierobom. Bedzie tam siedział "asystent społeczny " z sekretarkami i będą się hahać. Do lekarza to dajemy radę jezdzić i do wrocka i do wawy to i do posła trafimy jak trzeba. Niech sie cieszy ze w piwnicy nie dostał. Zresztą żeby trzxymać swińskie ryje wibratory , maryhe i sciągnięte krzyze starczy 11 piętro. RP i tak nic więcej nie robi a hasła takie piekne były :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 22:15
~prorok napisał(a):


dokładnie tak, zgadzam się z tym :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 22:16
Kolec napisał(a): ... Sprawa jest ponad miarę nadmuchana


A gdzie tam. Sprawa ma słuszny rezonans społeczny i oprawę medialną. Dwa lata temu , na tym Mańkowym portalu napisałem , że Paligłup bardziej potrzebuje takich Przemusiów , jak Przemusie jego. Poseł jest pionkiem w grze , której nie rozumie , Przemuś zresztą też niczego nie rozumie, robi tylko to , co Mu każą. A Obywatel Kmiecik chyba jednak nas nie odwiedzi , równie dobrze można Mu zorganizować biuro na Dworcu ... wschodnim :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 22:24
Nie ukrywam że w chwili gdy doszła do nas wiadomość o pozytywnym rozpatrzeniu lokalizacji , byliśmy pełni optymizmu.Podzieliliśmy między sobą dyżury aby przyszłe biuro tętniło prawdziwym życiem.Od chwili gdy dowiedzieliśmy się o decyzji do momentu otrzymania kluczy z " różnych względów proceduralnych " minęło 5 dni.Dopiero gdy przeczytaliśmy jego treść okazało się dlaczego tak długo kluczono z jego przekazaniem.Pani , która miała je w swojej gestii przezornie umknęła pozostawiając przekazanie nam tej " wspaniałej "wiadomości tercetowi koleżanek.
Na tym przygody się nie skończyły .Klucze , które nam wydano nie pasowały do zamka w drzwiach.Panowie ślusarze z MZGM rozwiercili patent i wreszcie drzwi stanęły otworem.
Samą ocenę wskazanego lokalu a w szczególności drogi jaką trzeba przemęczyć aby się tam dostać pozostawiam wrażliwości Państwa.Przysłowie mówi " darowanemu koniowi w zęby nie zaglądaj " .Jednak to jak najbardziej nie był prezent a lokal do wynajęcia.
Jedyna myśl jaka mnie wtedy nachodziła to " jak ja to powiem naszym sympatykom , co ja powiem posłowi " Było mi tak po prostu bardzo przykro i jednocześnie wstyd że walka polityczna zeszła już do takiego poziomu.
Niedawno Napisałem taki artykulik " wszyscy jesteśmy politykami " .Teraz zrozumiałem jak zniechęca się ludzi do uczestniczenia w wyborach .
Ale cóż , to nie ja muszę się wstydzić .Czekamy spokojnie na dalszy bieg zdarzeń.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 22:28
Przemyslaw napisał(a):


Wiesz o tym, że aby stanąć na szczycie góry trzeba najpierw stanąć u jej podnóża? chyba nie :)

Chyba stać was na wynajęcie komfortowego lokalu w centrum?

:D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 22:29
Przepraszam wyborców , których wprowadziłem w błąd oznajmiając rychłe otwarcie biura poselskiego

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.