Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ratusz wyśmiewa posła na Sejm RP: biuro poselskie na 11 piętrze
~Zbulwersowany niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 22:32
Nie jestem politykiem, nie jestem zwolennikiem Ruchu Palikota, ale w tym przypadku popieram Przemysława. Ma rację, a chamstwa urzędników i prezydenta nie toleruję. W tym przypadku pokazali co potrafią.

Gdyby coś takiego wydarzyło się w Niemczech, to wszyscy Ci co to zrobili musieliby podać się do dymisji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 22:35
~Zbulwersowany napisał(a): Nie jestem politykiem, nie jestem zwolennikiem Ruchu Palikota, ale w tym przypadku popieram Przemysława. Ma rację, a chamstwa urzędników i prezydenta nie toleruję. W tym przypadku pokazali co potrafią.


pie-przy-sz IP: 78.10.109.** cały czas nieudolnie popierasz Ruch Palikota, zdarzyło ci się i po chamsku, świętoszku :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 22:37
Przemyslaw napisał(a): Ale cóż , to nie ja muszę się wstydzić .


A powinieneś, jesteś kłamcą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 22:46
Miasto nie dba o zasoby mieszkaniowe, a wy macie o to pretensje do Przemysława.

Urzędnicy w sposób nieodpowiedzialny po trzech miesiącach proponują posłowi na Sejm RP biuro poselskie na strychu- winny Przemysław.

Obsikana klatka, pomalowane ściany, odpadające tynki, rozwiercanie zamków patentowych - winny Przemysław.

Czy Ci co tak piszą nie powinni iść do lekarza na konsultacje?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 22:50
polak napisał(a): Miasto nie dba o zasoby mieszkaniowe, a wy macie o to pretensje do Przemysława.


Przemysław nie ma nic nowego do zaoferowania społeczności Bolesławca. Chce robić politykę to nie kosztem obywatela. Jak coś mu nie pasuje, niech sobie apartamenty wynajmie w centrum miasta, proszę bardzo, a nie płacze i się ośmiesza razem z tym swoim Ruchem Palikota.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lalka Podobińska niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 23:50
Za przydzielony lokal też się płaci czynsz, dodatkowo za wodę, prąd, telefony, internet, materiały biurowe, przejazdy posła, pensje pracowników itp. Z tego, co się orientuję, posłowie dokładają do prowadzenia biura z własnych pensji, bo ryczałt z Kancelarii Sejmu nie wystarcza na pokrycie wszystkich kosztów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 kwietnia 2013r. o 0:04
Przemyslaw napisał(a): ...


Panie Przemku nauczyli Pana operować sloganami , które wydają się Panu mądrością. Podobnie jak Papuga bywałem tu i tam , niemiecki znam całkiem nieźle , angielskiego ni w ząb. Ekonomię tego nieszczęśliwego Świata ( coś , o czym nie ma Pan pojęcia ) studiuję od kilku lat , podobnie , jak historię. Odpowiadając na Pańskie pytanie : kto zabiera ludziom 4/5 wynagrodzenia ... powiem ... banksterzy .... a na co ? Między innymi na chemitrale , o których również nie ma Pan zielonego pojęcia , ponieważ wypadałoby wtedy wiedzieć , czym jest polimer , a z wiedzą , jak powszechnie wiadomo , u Pana krucho. Oprócz chemitrali banksterzy wydają pieniądze na wojny , na których nieźle zarabiają. Może Pan to nazwać teorią spiskową , Pańska wola , ale niezależnie od naszych osądów prawda pozostaje niezmienna . To aksiomat ... o przepraszam , tego również Pan nie rozumie. Proszę wrócić do edukacji . Istoty STO/ STS :) Prawda wyzwala. Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 0:42
Jestem pod wrażeniem Twojej erudycji a tak naprawdę bałwochwalstwa panienko. Pierd...sz farmazony jak tralala . Wolę tysiąc razy prostą wypowiedź prostego człowieka niż te twoje (...)

Zmoderowano 19.04.2013 godz.07:45 – powód : ubliżanie(moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.