Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Patrioci to bandyci?
11226
#Anonim11226 nieaktywny
13 listopada 2013r. o 10:26
~NarzeczonaŚmierci napisał(a): jeszcze mnie nie przeprosiłeś gimbusie ze stemperowanym ołówkiem.


Daltonistko :)
O ile mnie pamięć nie myli, to określenia "stemperowany ołówek" użyłaś już w stosunku do innego użytkownika tego forum :)
Zaczynasz się powtarzać ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2013r. o 10:39
kajtek1591 napisał(a):
~NarzeczonaŚmierci napisał(a): jeszcze mnie nie przeprosiłeś gimbusie ze stemperowanym ołówkiem.


Daltonistko :)
O ile mnie pamięć nie myli, to określenia "stemperowany ołówek" użyłaś już w stosunku do innego użytkownika tego forum :)
Zaczynasz się powtarzać ? ;)
Nadal nie wypowiadasz się w temacie gimbusie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
13 listopada 2013r. o 11:57
~ napisał(a): przy bzdurnych regulacjach unijnych.przykład jest z co2...

...niech zakażą nam węgla,a wtedy będziemy łajnem napędzać gospodarkę,bo z wiatraków to już sami Niemcy rezygnują.....,a my sobie możemy przynajmniej palmy i tęczę postawić w stolicy.


ue kombinuje z oplatami za emisje co2 ale poki co dzieki temu kraj sie zmienia. juz 3-krotnie zmniejszylismy emisje i gdyby obecny rzad wykorzystal wlasciwie dostpne mozliwosci [np. pochlanianie c02 przez zalesianie] bylibysmy bliscy limitu. dzieki karom i zwiekszeniu zapotrzebowania na energie mocno interesujemy się wykorzystaniem gazu i energią jądrową - w końcu budowa pierwszej elektrowni jądrowej rusza za dwa lata, niedlugo po niej nastepna

niemcy chyba sami sie przekonali ze wiatraki to tylko zabawa, jesli to prawda ze od nich odchodzą. widac na pewno u nich wieksze wykorzystanie energi slonecznej na skale przemyslową, ale to tez jedynie procent ogółu rynku energii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
13 listopada 2013r. o 12:45
Pannazdzieckiem napisał(a):
rafi napisał(a): ... Chłopie co ty bierzesz ?? :D daj namiary dilera :P


A proszę bardzo :D Biedronka , Zimny Lech... 1,89 za sztukę :D Jeronimo Martens mógłby się obrazić , gdyby dilerem ich nazwali. A jak myślisz Drogi Rafi, dlaczego nasza dzielna armia w Afganistanie wojuje ? Ufam , że udzielisz odpowiedzi... jak ja Tobie :)
Bo nasz rząd wchodzi w tyłek Ameryce ;) tak jak Ruskim teraz :) 1,89 za sztukę ?? puszka czy butelkowe >? :* :D


Dopisane 13.11.2013r. o godz. 12:45:

falco napisał(a): a tym idącym w marszu z prezydentem Komorowskim nie?
myślisz że tam szli sami krezusi ,sami szczśliwcy zarabiający ile to?
ile to wynosi średnia krajowa?...4200 złotych ? czy mam rozumieć że to bieda pcha tych ,,patriotów,, do w ten sposób wyrażania swoich żali ?
biedactwa...
:>
Czują się biedni :) zwłaszcza ich brzuchy ciekawe dlaczego para prezydencka czuje się biedna skoro żyją sobie w luksusie razem z TuskoBusem co wpiernicza hod-dogi na stacji orlen :D

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 listopada 2013r. o 15:14
falco napisał(a): ta twoja mądrość to tylko kilka papierków z ukończenia tej czy innej szkoły ale ,,szkoły życia,, nigdy z takim myśleniem nie ukończysz...mogę ci tylko współczuć bo płakać nad tym nie mam zamiaru...


Ciebie szkoła życia nauczyła tylko tęsknoty za prl.


Dopisane 13.11.2013r. o godz. 13:10:

~mir.ko napisał(a): niemcy chyba sami sie przekonali ze wiatraki to tylko zabawa, jesli to prawda ze od nich odchodzą. widac na pewno u nich wieksze wykorzystanie energi slonecznej na skale przemyslową, ale to tez jedynie procent ogółu rynku energii


Ty się tak na tych Niemców nie patrz. Nie ma co porównywać kraju, który po wojnie miał demokracje i gospodarke rynkową i którego w związku z tym było stać na ekologię, z Polską z planami 5-letnimi sterowaną przez sługusów Moskwy.

Niemcy mieli dziesiątki lat na rozwój, a teraz niemieccy Zieloni każą Polsce na gwałt nadganiać i równać do poziomu Zachodu, który w Jałcie nas sprzedał ruskim. Co to za logika? Za kilkadziesiąt lat węgiel w Polsce tak czy owak się skończy i trzeba będzie szukać alternatyw.




Dopisane 13.11.2013r. o godz. 15:14:

http://www.rp.pl/artykul/742987,1064337-Straz-Marszu-Niepodleglosci-probowala-powstrzymywac-zadymiarzy.html

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~janek niezalogowany
13 listopada 2013r. o 15:19
Rfai lubisz hod-dogi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2013r. o 15:21
To jest dziwne że inne demoludy sterowane przez sługusów Rosji mają elektrownie atomowe, stare i nowe a dzisiejsi sterowani przez juesej jeszcze jej nie mają :)
Tu nie Rosja jest winna tylko ten cudowny naród co potrafi szabelką wszystko zasilić i ogrzać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
13 listopada 2013r. o 16:08
nie porownuje polski do niemiec. ale skoro jestesmy w ue to to musimy podporządkować się wymogom co do ochrony środowiska. typowe myslenie polaka : po co myslec na przyszlosac, jeszcze wegla mamy na pokolenie. zuzycie rosnie z kazdym rokiem i za kilkanasice lat bedzie zdziwienie czemu nastaly ciemnosci.

nie jestem za montowaniem elektrowni o odnawialnych zrodlach w polsce, jak to sie bawi teraz zachod
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.