Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Patrioci to bandyci?
10114
#alter nieaktywny
14 listopada 2013r. o 0:07
tieri napisał(a):
hamuj


I masz co chciałeś. Sam zachowaj kulturę, wtedy możesz pisać innym "hamuj".

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
14 listopada 2013r. o 5:38
Pannazdzieckiem napisał(a): No to ja już nie wiem , czym jest socjalizm. Wychodzi mi na to , że gadasz , aby gadać... ale i tak Cię kocham ... Droga Arystokratko :*

Dobranoc :)

Bynajmniej, Panienko. Powiedz mi, czy wg. Ciebie II RP ( 1918-1939) była państwem socjalistycznym? Podpowiem, w teorii, głównymi cechami państwa socjalistycznego są: odrzucenie idei kapitalistycznego wolnego rynku, ograniczenie własności prywatnej, promowanie idei sprawiedliwości społecznej, sprawiedliwy podział dóbr.
Pozdrawiam,miłego :)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
14 listopada 2013r. o 7:08
tieri napisał(a): czarno na białym dla jacka i placka kto i w jakich okolicznościach pokojowo manifestował

A na jakiej podstawie twierdzisz, że to ktoś z Ruchu Narodowego albo MW?
Równie dobrze mogła być to baba z penisem, ot tak dla prowokacji, albo mundurowy bez mundury, przecież tam ich dużo było w chwili podpalenia a stali i się patrzyli.
Podobnie z zaatakowanym squtem(tak to się pisze?) Jeżeli marsz ma z góry zaplanowaną trasę i ktoś wchodzi w niego na chwile, by potem pójść w zupełnie innym kierunku i dokonywać aktów wandalizmu to dalej jest tym ,,patriotą" na których tak najeżdżasz?
Przecież wyłamując się planu marszu, tak naprawdę już do niego nie należy, o ile w ogóle należał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 listopada 2013r. o 7:44
Nie wiem , i nie zamierzam się dowiedzieć. Interesuje mnie przyszłość , choć z przeszłości czerpię wiedzę. Marzę o Cywilizacji , która oderwie się od studni grawitacyjnej i zrozumie istotę kreacji Wszechświata. Jak mamy już to ustalone ... Projektant na nas patrzy... prawda , że miło :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
14 listopada 2013r. o 7:47
Troszkę powątpiewam, czy dożyjemy tego, szczególnie w tak zakłamanym świecie, ale próbować warto, prawda Piotrze? Nie bądźmy jak inni, sami sobie piszmy dla nas naszą historię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 listopada 2013r. o 8:10
Nie mieszaj Zmotywowany , wyobraź sobie , że któregoś dnia Ludzkość przekroczy granice Układu Słonecznego , ale pamiętać trzeba , że granic nie ma , wszystko jest w ruchu spiralnym. Może być kłopot z powrotem do tego samego punktu w czasoprzestrzeni :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
14 listopada 2013r. o 8:16
~Iza napisał(a): Kajtuś, grabisz sobie... :*


Wiem ... :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
14 listopada 2013r. o 8:18
Ja proponuję wysłać na misję badawczą 460 posłów z wiejskiej. Jak się zagubią to nic wielkiego się nie stanie, a jak wrócą z odkryciami to...przynajmniej chociaż raz się przydadzą.

Zmoderowano 14.11.2013 godz.9:54 - powód: słowo ubliżające innym osobom (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.