Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kierowcy w Bolesławcu nie znają przepisów

3145
#hemi nieaktywny
28 stycznia 2014r. o 22:12
Po co zaczynacie kwestę przepisów ,skoro nawet głupiego sygnalizowania manewru (do tego się używa kierunkowskazu :nie w trakcie ,nie po ,ale PRZED manewrem zmiany pasa,skrętem itp !!) ludzie nie potrafią.
A lusterka są po to ,aby auto ładniej wyglądało :]

Poza tym przypominam :jazda po mieście 20-30km/h wk...wia innych co chcą normalnie sie poruszać !! !!
Nie piracić ,ale chcą jechać szybciej niż 30 lub 40km/h...

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 7:59
Pani która się tak zachowała wyzywając osobę która słusznie zwróciła uwagę o złym zaparkowaniu pojazdu , należy odszukać i wysłać na badania psychotechniczne , lekarskie oraz ponowne egzaminy z przepisów ruchu drogowego.Bo kierowca powinien być opanowany i przestrzegać przepisy , po to sa kursy i egzaminy.Ale Polak jest tak nauczony że jak dostanie dokument do ręki czuje się Bogiem a jeszcze uwagę zwrócił jej kierowca zawodowy , a ona o tym nie wiedziała he he trafiła kosa na kamien. !! !! :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 9:40
To ja zapraszam na Os. Kwiatowe - cztery koła w całości zaparkowane na chodniku i zero przejścia dla pieszego - to w tej okolicy normalka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 10:05
do :"ŚWIADEK" - po pierwsze nie obrażaj blondynek bo chyba cos jest z Tobą nie tak skoro piszesz "jeep kia" bo ja o takim aucie nie słyszałam albo jeep albo kia. a moze Ci chodzilo o to że to była terenówka a nie jeep? naucz sie że jeep i kia to 2 różne marki i słowo jeep nigdy nie służyło za nazwe "typu auta" To tak jak bys powiedział Ford Bmw. Nie ładnie żeby Cie poprawiała blondynka :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 11:15
~ napisał(a): do :"ŚWIADEK" - po pierwsze nie obrażaj blondynek bo chyba cos jest z Tobą nie tak skoro piszesz "jeep kia" bo ja o takim aucie nie słyszałam albo jeep albo kia. a moze Ci chodzilo o to że to była terenówka a nie jeep? naucz sie że jeep i kia to 2 różne marki i słowo jeep nigdy nie służyło za nazwe "typu auta" To tak jak bys powiedział Ford Bmw. Nie ładnie żeby Cie poprawiała blondynka :D
Nie masz racji nazwa dżip tj w tłumaczeni: łazik"czyli łazik kia albo łazik łada łazik wrangler czyli dżip wrangler.widze że nie jesteś wtajemniczony w nazwy terenówek.ale już jesteś.w sumie świadek mógł napisać dżip.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kobra niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 11:15
~ napisał(a): do :"ŚWIADEK" - po pierwsze nie obrażaj blondynek bo chyba cos jest z Tobą nie tak skoro piszesz "jeep kia" bo ja o takim aucie nie słyszałam albo jeep albo kia. a moze Ci chodzilo o to że to była terenówka a nie jeep? naucz sie że jeep i kia to 2 różne marki i słowo jeep nigdy nie służyło za nazwe "typu auta" To tak jak bys powiedział Ford Bmw. Nie ładnie żeby Cie poprawiała blondynka :D

Pani Blondynko. Po pierwsze, sic! "nie ładnie" piszemy łącznie, a po wtóre nie każdy musi znać się ma markach pojazdów. "Jeepem" jest powszechnie określany przez większość każdy typ pojazdu "terenowego", niezależnie czy jest to typowy off-road czy picowana szosówka, która w teren nigdy nie zjedzie.
Szacunek za przebłysk myślenia (cyt.: "...a moze Ci chodzilo o to że to była terenówka a nie jeep?"), mnie bowiem od razu przyszło do głowy, że zapewne chodzi o typ pojazdu, a nie konkretną markę i model.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jeep club niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 13:46
~BRUTUS napisał(a):
~ napisał(a): do :"ŚWIADEK" - po pierwsze nie obrażaj blondynek bo chyba cos jest z Tobą nie tak skoro piszesz "jeep kia" bo ja o takim aucie nie słyszałam albo jeep albo kia. a moze Ci chodzilo o to że to była terenówka a nie jeep? naucz sie że jeep i kia to 2 różne marki i słowo jeep nigdy nie służyło za nazwe "typu auta" To tak jak bys powiedział Ford Bmw. Nie ładnie żeby Cie poprawiała blondynka :D
Nie masz racji nazwa dżip tj w tłumaczeni: łazik"czyli łazik kia albo łazik łada łazik wrangler czyli dżip wrangler.widze że nie jesteś wtajemniczony w nazwy terenówek.ale już jesteś.w sumie świadek mógł napisać dżip.
Z tego co widac w 1 wypowiedzi to jest napisane jeep czyli dzip , określenie auta terenowego , więc chyba nie było pomyłki , Pani która napisała że nie słyszała o takim aucie zapraszam do salonu KIA , chętnie przedstawie takie auto oraz oferty pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 13:57
~ napisał(a): do :"ŚWIADEK" - po pierwsze nie obrażaj blondynek bo chyba cos jest z Tobą nie tak skoro piszesz "jeep kia" bo ja o takim aucie nie słyszałam albo jeep albo kia. a moze Ci chodzilo o to że to była terenówka a nie jeep? naucz sie że jeep i kia to 2 różne marki i słowo jeep nigdy nie służyło za nazwe "typu auta" To tak jak bys powiedział Ford Bmw. Nie ładnie żeby Cie poprawiała blondynka :D
Wpisz sobie droga Damo w wyszukiwarkę Jeep KIA i sie przekonasz na ile masz racje.Jeżeli tak,,, jezdzisz,,, jak piszesz o markach samochodów to współczuję znajomości z motoryzacji he he he :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza