Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kierowcy w Bolesławcu nie znają przepisów

5134
#TOjsienka nieaktywny
29 stycznia 2014r. o 14:12
:D


Dopisane 29.01.2014r. o godz. 14:12:

~ napisał(a): do :"ŚWIADEK" - po pierwsze nie obrażaj blondynek bo chyba cos jest z Tobą nie tak.........Nie ładnie żeby Cie poprawiała blondynka :D

heh,to się nazywa niedźwiedzia przysługa :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
29 stycznia 2014r. o 14:28
Ktos kto się nie zna na rodzajach pojazdów nazywa je potocznie i przyjeło się ,że jeep/dżip wielu amatorów mówi na auta terenowe lub inne suv-y.
"Jeep KIA" to zapewne Sorento lub Sportage,czyli po prostu auto klasy SUV ;)

To tak jak potocznie na ogrzewanie postojowe mówi się webasto , na podgrzewacz wody junkers ,na motocykl typu chopper/cruiser mówi sie harley ,a na sportowe buty adidasy :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
29 stycznia 2014r. o 14:43
hemi napisał(a): Ktos kto się nie zna na rodzajach pojazdów nazywa je potocznie i przyjeło się ,że jeep/dżip wielu amatorów mówi na auta terenowe lub inne suv-y.
"Jeep KIA" to zapewne Sorento lub Sportage,czyli po prostu auto klasy SUV ;)

To tak jak potocznie na ogrzewanie postojowe mówi się webasto , ,na motocykl typu chopper/cruiser mówi sie harley ,

Ooooo przepraszam hemiczku, chooper dla mnie gdy ktoś pyta jest choppeer a potocznie Maniek :| :*


Dopisane 29.01.2014r. o godz. 14:38:

sieeee rozpędziłam :|


Dopisane 29.01.2014r. o godz. 14:43:

i to nawet dwa razy chopper....kurdesz :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 14:49
hemi napisał(a): Ktos kto się nie zna na rodzajach pojazdów nazywa je potocznie i przyjeło się ,że jeep/dżip wielu amatorów mówi na auta terenowe lub inne suv-y.
"Jeep KIA" to zapewne Sorento lub Sportage,czyli po prostu auto klasy SUV ;)

To tak jak potocznie na ogrzewanie postojowe mówi się webasto , na podgrzewacz wody junkers ,na motocykl typu chopper/cruiser mówi sie harley ,a na sportowe buty adidasy :)
A co polak w nocy robi w salonie subaru ?? rozkręca impreze :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 15:24
hemi napisał(a): Ktos kto się nie zna na rodzajach pojazdów nazywa je potocznie i przyjeło się ,że jeep/dżip wielu amatorów mówi na auta terenowe lub inne suv-y.
"Jeep KIA" to zapewne Sorento lub Sportage,czyli po prostu auto klasy SUV ;)

To tak jak potocznie na ogrzewanie postojowe mówi się webasto , na podgrzewacz wody junkers ,na motocykl typu chopper/cruiser mówi sie harley ,a na sportowe buty adidasy :)
Super wypowiedz to znowu dałes blondynce odpowiedż może i dobrze czasem tu mogą sie ludzie nowych rzeczy dowiedziec pozdrawiam ;) :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 16:59
hemi napisał(a): (...),a na sportowe buty adidasy :)

... pieluszki jednorazowe to pampersy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 17:07
aaa, jeszcze
stojąc na światłach na pasie skrętu w ul. Kubika widziałam jak przede mną wdzięczny kierowca na czerwonym świetle skręca w ul. Kubika. Włos mi się na głowie zjeżył, na szczęście "przepuścił" jadących z góry. Prawko za jajka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 20:06
A przy okazji tematu. Ja chyba też nie znam przepisów. Niech mi ktoś mądry powie wreszcie jak się poruszać po tym "nie rondzie" na Karola Miarki. Jak jadę od Kubika i chcę skręcić w stronę UM, to jadę w prawo i odbijam w lewo łącznikiem żeby zawrócić, przepuszczam jadących z prawej. A co z tymi co jadą z góry od Tyrankiewiczów?? kto ma pierwszeństwo??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie