Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

~MrWhite niezalogowany
14 lipca 2014r. o 16:35
Ja jestem singlem i jest mi z tym za krec iście :P
Wolność to najlepsza partnerka :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
14 lipca 2014r. o 16:52
TAK... A NAJLEPSZA PANIENKA TO WŁASNA RĘKA..... :D

ideologia godna podziwu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lipca 2014r. o 17:02
sie temat rozwinoł ze hej normalnie biuro matrymonialne to moze dla mnie jakas kandydatka sie znajdzie hehe :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lipca 2014r. o 17:34
o to na taka to trzeba by było worek na głowe :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7133
#MeSa nieaktywny
15 lipca 2014r. o 8:03
Też czekam na swojego "księcia" ;) oczywiście wolę tego inteligentnego, nie koniecznie pięknego :P jeśli zakocham się w jego wnętrzu to i tak będzie dla mnie najprzystojniejszy na świecie ;)
...niestety najpierw muszę uporządkować sprawy z byłym partnerem, który nie pozwala mi spokojnie żyć własnym życiem... a może właśnie nowa znajomość mi w tym pomoże...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2014r. o 8:19
MeSa napisał(a): Też czekam na swojego "księcia" ;) oczywiście wolę tego inteligentnego, nie koniecznie pięknego :P jeśli zakocham się w jego wnętrzu to i tak będzie dla mnie najprzystojniejszy na świecie ;)
...

Mylisz się

Jeśli odrzucał Cię będzie np. jego zapach, średnio rajcował dotyk jego dłoni, a seks to tylko taki na pół gwizdka, to najwyższa inteligencja i najbogatsze wnętrze i tak temu nie zaradzą !!

Tutaj wszystko razem musi zagrać !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7133
#MeSa nieaktywny
15 lipca 2014r. o 9:12
~ napisał(a):
MeSa napisał(a): Też czekam na swojego "księcia" ;) oczywiście wolę tego inteligentnego, nie koniecznie pięknego :P jeśli zakocham się w jego wnętrzu to i tak będzie dla mnie najprzystojniejszy na świecie ;)
...

Mylisz się

Jeśli odrzucał Cię będzie np. jego zapach, średnio rajcował dotyk jego dłoni, a seks to tylko taki na pół gwizdka, to najwyższa inteligencja i najbogatsze wnętrze i tak temu nie zaradzą !!

Tutaj wszystko razem musi zagrać !


Nie mylę się - napisałam przecież, że "nie koniecznie pięknego", czyli odniosłam się tutaj do urody, a więc wyglądu zewnętrznego ;) nie szukam faceta jak z okładki... a wręcz przeciwnie :P
...czytać ze zrozumieniem... :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jozin_z_Bagien niezalogowany
15 lipca 2014r. o 11:12
MeSa napisał(a): Też czekam na swojego "księcia" ;) oczywiście wolę tego inteligentnego, nie koniecznie pięknego :P jeśli zakocham się w jego wnętrzu to i tak będzie dla mnie najprzystojniejszy na świecie ;)


Pamiętajmy ze to uroda przyciaga, a charakter zatrzymuje, bo jak wyobrazasz sobie odwrotnie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu