Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

7133
#MeSa nieaktywny
15 lipca 2014r. o 11:19
~Jozin_z_Bagien napisał(a):

Pamiętajmy ze to uroda przyciaga, a charakter zatrzymuje


Oczywiście masz rację, dobrze napisane ;) ludzi się poznaje wszędzie, uroda może nie przyciągać na początku, ale kiedy poznajemy drugiego człowieka, z czasem staje się on dla nas coraz atrakcyjniejszy (o ile zacznie coś iskrzyć ;) )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~brzydula niezalogowany
15 lipca 2014r. o 11:31
a jak jestem brzydka to co mam zrobić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jozin_z_Bagien niezalogowany
15 lipca 2014r. o 11:34
MeSa napisał(a):
kiedy poznajemy drugiego człowieka, z czasem staje się on dla nas coraz atrakcyjniejszy (o ile zacznie coś iskrzyć ;) )


Statystycznie 1 % szans

~brzydula napisał(a): a jak jestem brzydka to co mam zrobić?


może dla kogoś będziesz piękna - ewentualnie może poza urodą masz coś innego do zaoferowania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11564
#wilczek nieaktywny
15 lipca 2014r. o 11:58
MeSa napisał(a):
~Jozin_z_Bagien napisał(a):

Pamiętajmy ze to uroda przyciaga, a charakter zatrzymuje


Oczywiście masz rację, dobrze napisane ;) ludzi się poznaje wszędzie, uroda może nie przyciągać na początku, ale kiedy poznajemy drugiego człowieka, z czasem staje się on dla nas coraz atrakcyjniejszy (o ile zacznie coś iskrzyć ;) )


Zgodzę sie z Toba w tej kwesti, im dłużej znamy jakas osobę tym bardziej sie do niej przezwyczajamy i jej wygląd przestaje miec znaczenie. Jednak co do poznawania ludzi czy to sie komus podoba czy nie to wszyscy patrzymy na wygląd. Tacy ludzie sa, oczywiście pozniej dochodzą inne kwestie i np dana osoba zyskuje w naszych oczach po mimo iz pierwsze wrażenie nie było zbyt dobre.

Bardzo często jednak nie dajemy szansy komus kto nam sie nie spodobał na poczatku i odrzucamy ja jako potencjalną partnerkę/ partnera nie poznając jej. człowiek zakochuje sie w osobie a nie w samym wyglądzie a nie poznając kogos mozemy to przegapić. Ludzie bardzo często uciekają od tego czego nie znają i sie boja, tak samo jest w kontaktach miedzy ludźmi. " nie chce jej poznać bo ma lekka nadwagę" lub " on ma duży nos" :P

MeSa a ty jak chcesz kogos poznać to napisz cos o sobie a pewnie kogos zainteresujesz i poznasz :) pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2014r. o 13:44
nie słyszałem zeby jakas mówiła ze jest ładna kazda mówi jestem brzydka a najbrzydsze kobiety to sa te wredne nie miłe nie sympatyczne taka usmiechnieta radosna to az sie chce z taka pogadac a jak ponurakowa jakas to nawet zniecheca. Miałem randke z taka ze z kijem nie podchodz i wez tu taka do domu hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2014r. o 13:51
Też chętnie bym poznała samotnego tak po 30stce ;) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miki niezalogowany
15 lipca 2014r. o 14:22
Nie ukrywajmy ,tak Nas natura stworzyla ,ze wszyscy Jestesmy zwrokowcami ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2014r. o 14:28
Cóż to prawda.To co widzimy albo nam się podoba albo nie.Jeśli zewnętrzność nas zaciekawiła to chcemy poznać charakter, osobowość.Niestety często bywa tak, że wygląd jak z bajki ale osobowość,sposób zachowania itd. to katastrofa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza