Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

~ niezalogowany
15 lipca 2014r. o 14:30
Przyciagamy wygladem a zatrzymujemy charakterem , na pierwszy rzut oka nie stwierdziy mentalnosci ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7133
#MeSa nieaktywny
15 lipca 2014r. o 14:31
Mam 26 lat, wyglądam "normalnie", szału nie ma :P jestem z okolic Bolesławca i chciałabym poznać normalnego faceta, najlepiej starszego troszkę ode mnie. Lubię czasem poimprezować, ale największe szaleństwa mam już za sobą ;) przyszedł czas na poukładanie sobie życia, stabilizację...
Zapraszam na priv :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2014r. o 14:34
~ napisał(a): Przyciagamy wygladem a zatrzymujemy charakterem , na pierwszy rzut oka nie stwierdziy mentalnosci ...


Z niektórymi ludźmi wystarczy jedna rozmowa.Potrafią zachęcić,zaintrygować lub po spotkaniu ma się ochotę zwinąć nogi za pas i nie mieć z daną osobą nic wspólnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2014r. o 14:37
Z wlasnej autopsji , poznalam niesamowicie przysojnego mezczyzne , niestety przy blizszej konwersacji okazalo sie ze nie mamy o czym rozmawiac , konwersacja z Nim przebiegala na poziomie przedszkola , a jaego poziom intelektualny no coz ... dawal do myslenia... Bo jak mozna rozumiec pojecie ``wziazc sie w garsc`` jako isc do pracy albo ide nakarmic PIESA? I do tego brak samokrytycyzmu ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2014r. o 14:43
~ napisał(a): Też chętnie bym poznała samotnego tak po 30stce ;) :D

Jestem chętny ,ale kiedy skończysz "trzydziestkę" ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2014r. o 14:44
Mnie wręcz odrzuca jak facet wręcz obnosi się z tym ile to on nie zarabia,gdzie nie był na wczasach.Mówi się, że kobiety to materialistki ale faceci sami "narzucają" się ze swoją kasą a po za tym nie wiele reprezentują swoją osobą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aniołek niezalogowany
15 lipca 2014r. o 14:44
To ja tez sie dolacze i tez poznam samotnego 30-35;P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2014r. o 14:45
~ napisał(a):
~ napisał(a): Też chętnie bym poznała samotnego tak po 30stce ;) :D

Jestem chętny ,ale kiedy skończysz "trzydziestkę" ? ;)


W przyszłym roku :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.