Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

~ niezalogowany
17 lipca 2014r. o 0:45
~ napisał(a): Też chętnie bym poznała samotnego tak po 30stce ;) :D


to bieri mnie ;)
mam 37 l
jestem czarny-ale nie myślcie dziewczęta ,że ciemny ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~w niezalogowany
17 lipca 2014r. o 0:48
~ napisał(a):
~ napisał(a): Też chętnie bym poznała samotnego tak po 30stce ;) :D


to bieri mnie ;)
mam 37 l
jestem czarny-ale nie myślcie dziewczęta ,że ciemny ;)


3508779
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~w niezalogowany
17 lipca 2014r. o 0:57
~ napisał(a): Cóż to prawda.To co widzimy albo nam się podoba albo nie.Jeśli zewnętrzność nas zaciekawiła to chcemy poznać charakter, osobowość.Niestety często bywa tak, że wygląd jak z bajki ale osobowość,sposób zachowania itd. to katastrofa.


Oj ,tu się nie zgodzę...Ja bajeczny ,elokwętny,nietuzinkowa osobowość ,skromny -naprawdę :),ale tu musiałem się troszkę zareklamować,więc wybacz,,,tą nieskromność...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 lipca 2014r. o 7:38
Ja tez najchętniej bym poznała pana ok 30 moj nr gg 24036121
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~3210942 niezalogowany
17 lipca 2014r. o 7:52
~singielka napisał(a): A gdzie mozna spotkac bystrego singla? Gdzie sie chowacie?


Tutaj jestem :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~yasuo9 niezalogowany
17 lipca 2014r. o 8:29
Ah, właśnie, gdzie ci mężczyźni,prawdziwi tacy....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2014r. o 9:54
Jest lato, można dla singli zorganizować wokół Ratusza bal pod chmurką.Sponsorem powinien zostać pan Prezydent, któremu zależy na poprawie sytuacji demograficznej Bolesławca.Młody "narybek" poprawi dane statystyczne ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2014r. o 11:29
tak, i koniecznie zakazań sprzedaży w mieście środków antykoncepcyjnych, bo zamiast spodziewanego efektu otrzymamy tylko bezproduktywną nihilistyczną rozpustę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.