Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

~ niezalogowany
22 lipca 2014r. o 13:00
~feministka napisał(a): Po co dla 20 g kiełbasy brać całego wieprza do domu? :D
widać, że masz plewy zamiast mózgu. pogratulować


Popieram przedmówczynię :-). Ale trzeba przyznać, że i samotne matki są różne... Są zadbane, zaradne i spełnione zawodowo, które przebierają w facetach i takie, co tylko czekają na swojego wieprza - byle jaki, byle był. Nie ja! :-P

Zmoderowano 22.07.2014 godz.19:54 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Singiel z Bolesławca niezalogowany
22 lipca 2014r. o 13:02
~Ona Incognito:-) napisał(a): Odpiszę jak chcesz na maila:-P
Nie będę tu swojego gg podawać na forum
:>


ja też chętnie Cię poznam , mam 38 lat i jestem z Bolesławca mój email [email protected] :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2014r. o 13:07
~ napisał(a): Ja też jestem młody , piękny lecz patologia niech się łączy z patologią :> nie mam zamiaru łożyć na czyjeś dzieci aby później usłyszeć ze nic nie możesz bo nie jesteś ojcem ;)

Kobieta, która odchodzi z dziećmi od idioty lub psychopaty to nie patologia, to odwaga. A wyobraź sobie, że można mieć dzieci, wykształcenie, świetną pracę i dobre dochody, a nie mieć żadnego faceta "na stałe" i od żadnego niczego nie chcieć (no, może oprócz dobrej zabawy od czasu do czasu). Kobieta sukcesu nie żeruje na żadnym facecie. Radzi sobie sama. A ja? Na brak powodzenia ani ofert towarzyskich nie narzekam, ale ciebie na pewno bym nie chciała :-P. Nie lubię ograniczonych ludzi. Na pewno nie spełniłbyś moich wymagań :-D.

Zmoderowano 22.07.2014 godz.19:55 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też spełniona kobieta :) niezalogowany
22 lipca 2014r. o 13:18
~ napisał(a):

Kobieta, która odchodzi z dziećmi od idioty lub psychopaty to nie patologia, to odwaga. A wyobraź sobie, że można mieć dzieci, wykształcenie, świetną pracę i dobre dochody, a nie mieć żadnego faceta "na stałe" i od żadnego niczego nie chcieć (no, może oprócz dobrej zabawy od czasu do czasu). Kobieta sukcesu nie żeruje na żadnym facecie. Radzi sobie sama. A ja? Na brak powodzenia ani ofert towarzyskich nie narzekam, ale ciebie na pewno bym nie chciała :-P. Nie lubię ograniczonych ludzi. Na pewno nie spełniłbyś moich wymagań :-D.



Popieram tę wypowiedź, też tak mam :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2014r. o 18:12
szukam zony ma byc piekna bogata :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2014r. o 18:24
Tu są same kobiety z dziećmi szukające naiwniaków :) szukaj gdzie indziej :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kamilek niezalogowany
22 lipca 2014r. o 19:25
w imperium same małolaty a w paryskiej w sobotę duszno jak w saunie dużo ludzi , a malutka sala i gdzie tu iść na imprezę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OnaIncognito:-) niezalogowany
22 lipca 2014r. o 19:26
~ napisał(a): szukam zony ma byc piekna bogata :D




I najlepiej zdesperowana haha :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.