Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

8375
#GosiaG nieaktywny
23 lipca 2014r. o 10:21
wilczek napisał(a):
A ty nie chciałabyś mieć niewolnika?


Nie. Prawdziwa Domina , nie współżyje z niewolnikami, większość to strachliwe psy, bojące się wyrafinowanej tresury. Na ogół skamlają o litość i chcą współżyć ze swoją Panią.

:D :D :D



Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
23 lipca 2014r. o 10:24
Gocha czy ja już mówiłam "Ty Brutallu"? :| To nie będę się powtarzać... :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
23 lipca 2014r. o 10:31
Możesz we mnie rzucić czekoladą :D

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
23 lipca 2014r. o 10:39
Taaa żeby oberwać pejczykiem?Dinkuji :] ale nie skorzystam :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2014r. o 11:30
własnie takie sa kobitki daja kiedy zechca albo jak cos dostana ładnego to dadza a jak sie prosi to nima i jak tu nie skomlec rozbierze sie taka i kusi hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12486
#OnaIncognito nieaktywny
23 lipca 2014r. o 13:22
TOjsienka napisał(a):
~OnaIncognito:-) napisał(a): To ja juz wole do Envy iść niż do Imperium
:D
Zresztą z moja częstotliwością imprezowania to i do Wrocławia można pojechać heh

Oj tam oj tam.Pierwszy zamiar był Envy ale,że nic się nie dzieje to Imperium.Paryska?Przejdzie ten ścisk ale w zimie,w lecie nie ma tam czym oddychać o zapachach z pod pachy nie wspomnę. :|
Z moją częstotliwością imprezowania też można uderzyć gdzieś dalej ale o jakiego?Ja nie szukam a pobawić się mogę między młodszymi . :|
Ps;Pójście do Imperium może mieć nawet zdolności terapeutyczne bo jak się napatrzysz na te niektóre młodsze "laski" to możesz pozbyć się wszelkich kompleksów jeśli je masz...koleżanki też są tego zdania wiec coś w tym jest....serio serio :| :D



haha a z tym sie akurat zgadzam,ze wyjście do Imperium może podnieść ego :P
Paryska, rzeczywiście...Jeśli tylko chcesz sie pobawić:nie ma szans bo ścisk!Zapachy..wiemy o co chodzi
Jeśli szukasz..To też marne szanse ;(
Zostaje najbliżej Seven, gdzie jest świetnie!
Tylko kiedy ten czas znaleźć.... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
23 lipca 2014r. o 13:33
GosiaG napisał(a):
W tym kontekście , na to bym nie wpadła :P


Ale to nie w "tym" kontekście :)

Nie w kontekście, aby kochał Ciebie, tylko po to abyś ty kochała jego ;) Jako Kobieta doskonała nie może Ci brakować przecież niczego. :P

I tak dla równowagi... teraz nie ma ani doskonałych Kobiet, ani też mężczyzn. I sedno polega na zasadzie składania puzli! Czyli, aby sercem i duszą, a także zbiorem atomów ułożyć jedną doskonałą, wspaniale funkcjonującą, szczęśliwą całość. :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12486
#OnaIncognito nieaktywny
23 lipca 2014r. o 13:58
alter napisał(a):
GosiaG napisał(a):
W tym kontekście , na to bym nie wpadła :P


Ale to nie w "tym" kontekście :)

Nie w kontekście, aby kochał Ciebie, tylko po to abyś ty kochała jego ;) Jako Kobieta doskonała nie może Ci brakować przecież niczego. :P

I tak dla równowagi... teraz nie ma ani doskonałych Kobiet, ani też mężczyzn. I sedno polega na zasadzie składania puzli! Czyli, aby sercem i duszą, a także zbiorem atomów ułożyć jedną doskonałą, wspaniale funkcjonującą, szczęśliwą całość. :)


To w takim kontekście...To chyba piesek by mi wystarczył ... :|
Przynajmniej odwzajemni moją miłość ! Podobnie jak z takim facetem, będzie trzeba nakarmić...pogłaskać...Ale plusem może być ,że skarpetek nie rozrzuca a i karma tańsza.A tu trzeba przy takim "kochanku"liczyć się z wydatkami, bo przecież on nie pracuje,tylko do miłości stworzony :D



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA CER-FAR zaprasza