Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
11445
PanM
18 września 2014r. o 19:35
~ napisał(a): No cóż naprodukowali tych z wyższym wykształceniem przez te 25 lat to i w Waszej Radzie się znajdą... ;) A prawie prawnika to chyba znam (czy to ten sklepikarz ze zgorzeleckiej/piaskowej ?)
Ja to wolałbym jakiś hydraulików,mechaników,budowlańców czy tam innych specjalistów ale Ci podobno wyjechali na zachód.
Pociesza mnie tylko mysl ,że jeszcze trochę a Ci po tzw. "płatnych studiach" z braku pracy będą musieli skorzystać z oferty OHP i dokształcić się w zawodach potrzebnych na rynku pracy :P
Przy wyborach patrzcie na dotychczasowe dokonania kandydatów !


No tak .Popieram
PATRZCIE NA DOKONANIA.

Jedyne co potrafi władza w Warszawie oraz tu u nas to liczenie na dofinansowanie unijne , podnoszenie podatków ,cen na usługi komunalne i wymyślanie nowych .

Nikt nie stara się skierować siły państwa i samorządów na rozbudowę klasy średniej i rodzimych milionerów.
Dzieje się dokładnie odwrotnie .Za pieniądze podatnika buduje się mu samorządową konkurencje.
To jedyna droga do trwałego perspektywicznego rozwoju.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2014r. o 20:33
Panie M masz błąd w tytule.Winno być BĘDĘ LEPSZY> ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tancerz niezalogowany
18 września 2014r. o 20:51
Też tak myślę , ze Pan Prezydent to nie jet najlepszym prezydentem jakiego możemy mieć ta sprawa z tą restauracją BOK MCC i komentarz wielce nie odpowiedzialny po prostu ,,wpadka" że będzie większa konkurencja ?? To tak jak czytałem komentarze o festiwalu Flamenco gdzie BOK podbiera pomysły prywatnej inicjatywie twierdząc że to zdrowa konkurencja - ale mało kto myśli o tym ,ze prywatna inicjatywa -prywaciarze po pierwsze płacą podatki po drugie zatrudniają ludzi tworzą nowe miejsca pracy wspomagają charytatywnie potrzebujących no więc Panie Prezydencie nie tędy droga,,,Wspomagać przedsiębiorców przyszedł czas , bo pieniądze z Unii się kończą No więc drodzy bolesławianie ,Może dane nam będzie wybrać takiego Prezydenta który swoimi rządami będzie dostrzegał ,pomagał,nie przeszkadzał ,sznował każdego nawet najdrobniejszego przedsiębiorcę bo to jest dobro samo w sobie, Idźmy wszyscy do wyborów!!!
Przyszli kandydaci Więcej odwagi !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2014r. o 21:58
~ napisał(a): Panie M masz błąd w tytule.Winno być BĘDĘ LEPSZY> ;)


Na tym portalu tytuly wymysla redakcja i basta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2014r. o 22:24
Mógł sprostować ,jeszcze może. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2014r. o 23:18
PanM napisał(a):
~ napisał(a): No cóż naprodukowali tych z wyższym wykształceniem przez te 25 lat to i w Waszej Radzie się znajdą... ;) A prawie prawnika to chyba znam (czy to ten sklepikarz ze zgorzeleckiej/piaskowej ?)
Ja to wolałbym jakiś hydraulików,mechaników,budowlańców czy tam innych specjalistów ale Ci podobno wyjechali na zachód.
Pociesza mnie tylko mysl ,że jeszcze trochę a Ci po tzw. "płatnych studiach" z braku pracy będą musieli skorzystać z oferty OHP i dokształcić się w zawodach potrzebnych na rynku pracy :P
Przy wyborach patrzcie na dotychczasowe dokonania kandydatów !


Chętnie popatrzyłbym na dokonania "panaM" ale nie mam tak mocnych okularów.

No tak .Popieram
PATRZCIE NA DOKONANIA.

Jedyne co potrafi władza w Warszawie oraz tu u nas to liczenie na dofinansowanie unijne , podnoszenie podatków ,cen na usługi komunalne i wymyślanie nowych .

Nikt nie stara się skierować siły państwa i samorządów na rozbudowę klasy średniej i rodzimych milionerów.
Dzieje się dokładnie odwrotnie .Za pieniądze podatnika buduje się mu samorządową konkurencje.
To jedyna droga do trwałego perspektywicznego rozwoju.
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czy tak powinno być? niezalogowany
19 września 2014r. o 7:19
Czy zadawałeś sobie pytanie po co Ci władza?[img=1411103952_6m9wlr9.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~217 niezalogowany
19 września 2014r. o 9:12
Panie Przemysławie z tymi bolesławieckimi "milionerami " to akurat nie jest tak najgorzej :D Paru jest tylko prawdopodobnie doszli do majątków przez odpowiednie układy ...Ani Pan ani ja nie "załapaliśmy sie: a szkoda... :D
Zresztą aby było kilku milionerów to musi być tysiące biedaków ;(
Ja zamiast tych kilku "milionerów" wolałbym by społeczeństwo było ogólnie bogatsze i niech Pan uwierzy ,ze nie zrobią tego "nowobogatcy" a rzesza wykorzystywanych pracowników najemnych ,którzy powiedzą : Dość !
Dość z "kolesiowską " prywatyzacją,dość z pensjami śmieciowymi,dosc z zatrudnianiem w budżetówce rodzin i powinowatych(rodzina tych z miasta pracuje w powiecie i gminie i odwrotnie :/ ) Pozdrawiam i namawiam na bardziej radykalny program ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza