Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
11445
PanM
19 września 2014r. o 9:59
~~217 napisał(a): Panie Przemysławie z tymi bolesławieckimi "milionerami " to akurat nie jest tak najgorzej :D Paru jest tylko prawdopodobnie doszli do majątków przez odpowiednie układy ...Ani Pan ani ja nie "załapaliśmy sie: a szkoda... :D
Zresztą aby było kilku milionerów to musi być tysiące biedaków ;(
Ja zamiast tych kilku "milionerów" wolałbym by społeczeństwo było ogólnie bogatsze i niech Pan uwierzy ,ze nie zrobią tego "nowobogatcy" a rzesza wykorzystywanych pracowników najemnych ,którzy powiedzą : Dość !
Dość z "kolesiowską " prywatyzacją,dość z pensjami śmieciowymi,dosc z zatrudnianiem w budżetówce rodzin i powinowatych(rodzina tych z miasta pracuje w powiecie i gminie i odwrotnie :/ ) Pozdrawiam i namawiam na bardziej radykalny program ;)


Polityka państwa i samorządu nie powinna być radykalna a RACJONALNA

Jak najniższy koszt utrzymania administracji .Jak najbardziej przychylne i liberalne prawo .Jak najniższe podatki i zminimalizowana ingerencja w życie obywateli.

Dlatego program Waszej Rady skoncentrowany jest gównie na rozwiązywaniu tych problemów .Zero agresji maksimum skuteczności.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~217 niezalogowany
19 września 2014r. o 10:35
Nie agresja a rozliczenie ...to są dwie różne rzeczy !
Chyba,że Pan też liczy na to,że można się dorobić ?
Dlatego nie podoba mi się program w którym chcecie prywatyzować to co jeszcze zostało...mało juz tego to fakt ale myślę,ze dlatego nie wiadomo kim i czym jest ta Wasza Rada...
Jakoś tak kojarzy mi się ten program z " nieudanymi prywaciarzami ,którym nie wyszło" i którym los bolesławian jest obojętny...Nie da się zbudować "klasy średniej" bez zadowolenia pracowników najemnych !
Jak Panu marzą się oligarchowie to można ich sprowadzić z Ukrainy :P W końcu połowa powiatu to ich nacja :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pojetniejszy niezalogowany
19 września 2014r. o 11:19
~~217 napisał(a): Nie agresja a rozliczenie ...to są dwie różne rzeczy !
Chyba,że Pan też liczy na to,że można się dorobić ?
Dlatego nie podoba mi się program w którym chcecie prywatyzować to co jeszcze zostało...mało juz tego to fakt ale myślę,ze dlatego nie wiadomo kim i czym jest ta Wasza Rada...
Jakoś tak kojarzy mi się ten program z " nieudanymi prywaciarzami ,którym nie wyszło" i którym los bolesławian jest obojętny...Nie da się zbudować "klasy średniej" bez zadowolenia pracowników najemnych !
Jak Panu marzą się oligarchowie to można ich sprowadzić z Ukrainy :P W końcu połowa powiatu to ich nacja :D


Ty 217 masz problemy z czytaniem ? Ogarnij sie .GDZIE POLECIAŁES JUZ NAKRAINE.
Wiadomo ze chodzi o to zeby nie bogacic sie przez uklady a z pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2014r. o 11:48
E tam "pojętniejszy" jakoś składam literki... :D A o milionerach pisze P.M kilka razy ! A skad ich wezmiecie ? Biorąc pod uwagę,że pierwszy milion w/g klasyków należy ukraść to mniejszym zlem dla mnie było by sprowadzenie ich z zagranicy niz pozwolić by kosztem mieszkańców następni miejscowi"milionerzy" oferowali pracę za 5zł/h.. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obywatel niezalogowany
19 września 2014r. o 11:49
PanM napisał(a):
Polityka państwa i samorządu nie powinna być radykalna a RACJONALNA

Jak najniższy koszt utrzymania administracji .Jak najbardziej przychylne i liberalne prawo .Jak najniższe podatki i zminimalizowana ingerencja w życie obywateli.

Dlatego program Waszej Rady skoncentrowany jest gównie na rozwiązywaniu tych problemów .Zero agresji maksimum skuteczności.


PanieM, Pan przecież jesteś umysł techniczny, jak ja, dla nas liczy się konkret, konkretny problem i konkretne rozwiązanie. A Pan to makaron na uszy nawijasz. czy gdybym dał Panu auto do naprawy to szukałby Pan usterki w złej organizacji w fabryce, przecież nie.

startujesz Pan w wyborach na prezydenta miasta i mów konkretnie co zmieniłbyś w mieście, ale nie że obniżę podatki, tylko jaki konkretnie podatek i o ile, a jak Pan obniżysz to na co konkretnie będzie mniej pieniędzy. tylko nie pisz Pan, że musi Pan najpierw wszystko zbadać, bo po co mi prezydent, który ma się dopiero na mnie uczyć. dokumenty miasta są jawne, niech Pan w końcu konkretnie coś powie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2014r. o 12:01
Po przeczytaniu większości komentarzy proponuję redakcji zmienić tytuł na: "P.Roman jest lepszy od PanaM" i zakończyć ta jednostronną, jałową dyskusję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2014r. o 12:54
Popieram !!
To żadna dyskusja , raczej osobista reklama.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KWW WASZA RADA niezalogowany
19 września 2014r. o 13:05
KWW WASZA RADA to jedyny komitet wyborczy który rekrutował kandydatów na radnych z pośród mieszkańców Bolesławca .
Każdy miał możliwość złożyć do niego akces.Każdy poza pracownikami administracji samorządowej .W CZYM TU PROBLEM ?

Czy jakikolwiek inny komitet kiedykolwiek w historii zaprosił ludzi z ulicy do udziału w wyborach ?
Zobaczcie kto kandyduje z innych komitetów - czy znajdziecie tam kogoś takiego ?

Kto się tu oburza ? Gównojady przyzwyczajone do taboretów ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza