Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~ niezalogowany
19 września 2014r. o 13:19
~KWW WASZA RADA napisał(a): (...)

Czy jakikolwiek inny komitet kiedykolwiek w historii zaprosił ludzi z ulicy do udziału w wyborach ?
(...)

Kto się tu oburza ? Gównojady przyzwyczajone do taboretów ?



Jakaż retoryka !! Cudo ;( Pomyśleć ,ze takimi słowami i taką perswazją ..... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~217 niezalogowany
19 września 2014r. o 14:00
Ja też jestem pod wrażeniem !! Ludzie z ulicy ,których nikt nie zna? Czy to mógłby być każdy...również ja? Nikt praktycznie Was nie zna bo nie rozumiem dlaczego nie ujawniacie nazwisk przyszłych radnych a co więcej prawdopodobny jest scenariusz "kabaretowy" ,który napisałem jakiś czas temu...
prezydent: Przemo
z-ca panna
sekretarz :alter
członkowie zarzadu :ja i ....TAK DALEJ
Nigdy nie przypuszczałem ,że sen się ziści :D
Powodzenia życzę i jak coś to zawsze do usług p.M... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
19 września 2014r. o 14:35
~~217 napisał(a): Ja też jestem pod wrażeniem !! Ludzie z ulicy ,których nikt nie zna? Czy to mógłby być każdy...również ja? Nikt praktycznie Was nie zna bo nie rozumiem dlaczego nie ujawniacie nazwisk przyszłych radnych a co więcej prawdopodobny jest scenariusz "kabaretowy" ,który napisałem jakiś czas temu...
prezydent: Przemo
z-ca panna
sekretarz :alter
członkowie zarzadu :ja i ....TAK DALEJ
Nigdy nie przypuszczałem ,że sen się ziści :D
Powodzenia życzę i jak coś to zawsze do usług p.M... :D


Tak , mógł to by też PAN .
W KWW Wasza Rada są osoby powszechnie znane. Jednak to pragnę przypomnieć że to pierwsze w historii wolne wybory w okręgach jednomandatowych.Każdy kandydat sam na własną rękę będzie w swoim okręgu wyborczym zabiegał o Państwa głosy .W odpowiednim ustawowym terminie lista zostanie zaprezentowana imiennie.
Do czasu ogłoszenia lista może ulec zmianie.Zatem nie należy narażać prywatności kandydatów..
Jedno co ich łączy to MISJA OBNIŻENIA KOSZTÓW ŻYCIA I DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ DLA MIESZKAŃCÓW BOLESŁAWCA.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~217 niezalogowany
19 września 2014r. o 14:58
No to trochę mało jak dla mnie Panie Przemysławie ...
Mam poglądy lewicowe(od 3 pokoleń) więc zapewne nam nie jest po drodze ...żeby było jasne z tą niby lewicową bolesławiecką SLD (pułkowniki i prezesi)tym bardziej..Tak trochę liczyłem na pana lewicowość bo odbieram mimo wszystko Pana poglądy w większości spraw jako zbieżne... :P Mimo wszystko przepraszając ,że nie będę głosował na KWW.Wasza Rada...życzę powodzenia ;) No chyba ,że mnie zaskoczycie nazwiskami ,którym zawierzę... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2014r. o 15:05
~~217 napisał(a): No to trochę mało jak dla mnie Panie Przemysławie ...
Mam poglądy lewicowe(od 3 pokoleń) więc zapewne nam nie jest po drodze ...żeby było jasne z tą niby lewicową bolesławiecką SLD (pułkowniki i prezesi)tym bardziej..Tak trochę liczyłem na pana lewicowość bo odbieram mimo wszystko Pana poglądy w większości spraw jako zbieżne... :P Mimo wszystko przepraszając ,że nie będę głosował na KWW.Wasza Rada...życzę powodzenia ;) No chyba ,że mnie zaskoczycie nazwiskami ,którym zawierzę... ;)
W JAKIM OKR

-217 napisz w jakim okręgu głosujesz i podaj na kogo byś zagłosował . JAKIE WARUNKI MA SPELNIAC KANDYDAT ?Może Ci to załatwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~217 niezalogowany
19 września 2014r. o 15:16
Głosuję (ale nie kandyduję :P ) na osiedlu Piastów (tym co to go Gierek postawił... :D )Dziękuję za propozycję ale z przyczyn niezależnych(po pierwsze za póżno ;) )poczekam na następną kadencję ! Z braku lewicowych kandydatów zapewne będę głosował na Panią R.F no chyba że ...masz lepszą opcję ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2014r. o 16:32
~~217 napisał(a): Głosuję (ale nie kandyduję :P ) na osiedlu Piastów (tym co to go Gierek postawił... :D )Dziękuję za propozycję ale z przyczyn niezależnych(po pierwsze za póżno ;) )poczekam na następną kadencję ! Z braku lewicowych kandydatów zapewne będę głosował na Panią R.F no chyba że ...masz lepszą opcję ;)
ź

Uzupełnij proszę swoją wypowiedź o to co po Twojemu oznacza lewicowy .
Precyzyjnie bez sloganow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~217 niezalogowany
19 września 2014r. o 17:36
Spotkajmy się lepiej bo odbiegliśmy od tematu... :D

Lewicowy dla mnie to dbający o pracowników najemnych...to przedstawiciele związków zawodowych dbający o socjalne warunki pracowników .Nie mogą to być własciciele czy prezesi spółek bo kłóci to się z socjalnym (socjalistycznym) rozumieniem praw robotników...Polski socjalizm(nie mylić z niby komunizmem)padł bo robotnicy dali się otumanić ...nie tylko polskim panom...
Najwyższy czas by zrozumieć ,ze z postulatów Solidarności (21) zostały praktycznie tylko wolne soboty a 1/5 społeczeństwa ma wolne we wszystkie dni tygodnia (czasami muszą pokazywać się w Mopsie raz w miesiącu)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza