Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~ niezalogowany
21 września 2014r. o 0:11
~HEnryk napisał(a):

A ja chcę decydować i to bardzo dobry pomysł Ziemi Boleslawieckiej. Tak to już jest, że liderzy wyznaczają kierunki działan, a nieudacznicy mogą tylko tupać krótkimi nóżkami i się odnosić do cudzych założeń nie przedstawiając czegoś sensownego.




Chcesz to sobie zapracuj a nie czekaj na cudze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Henryk niezalogowany
21 września 2014r. o 0:19
~ napisał(a):
~HEnryk napisał(a):

A ja chcę decydować i to bardzo dobry pomysł Ziemi Boleslawieckiej. Tak to już jest, że liderzy wyznaczają kierunki działan, a nieudacznicy mogą tylko tupać krótkimi nóżkami i się odnosić do cudzych założeń nie przedstawiając czegoś sensownego.




Chcesz to sobie zapracuj a nie czekaj na cudze.


Pracuję, płacę tu niemałe podatki panieM więc mam prawo decydować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
21 września 2014r. o 9:03
~mieszkaniec napisał(a): "Wasza Rada" nie proponuje nawet 1%-tu budżetu do decyzji obywateli miasta. A bezsens pomysłów tej pożal się Boże "Rady" wycieka z każdego jej wpisu na tym forum. Chociaż tak naprawdę cholera wie kto to pisze. Ta niby "Rada" jest kompletnie anonimowa. Panie M skończ Pan, wstydu sobie oszczędź. :P :D



odpowiedź jest prosta, WASZA RADA MIASTA to jednoosobowy twór ,czyli Pan M i jego utopijne pomysły ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do onej niezalogowany
21 września 2014r. o 9:23
PanM napisał(a): Pora już zabrać się za komentarz tego co wypisuj konkurenci .
Na początek założenia programowe kandydata Ziemi Bolesławieckiej .

Punkt jedenasty tych założeń .

" Bolesławianie też chcą decydować "
- " Zaproponuję Radzie Miasta stworzenie budżetu obywatelskiego "

Co to oznacza dla mieszkańców Bolesławca ?

Jest to nic innego jak propozycja rzucenia ludności ochłapu z pańskiego stołu .
Robi się to dla uspokojenia własnego sumienia oraz aby potem wmawiać ludziom że uczestniczyli we wspólnej uczcie.
Budżet Obywatelski -- niewielka część budżetu miasta w pobliżu jednego procenta całości przeznaczona na realizację pomysłu stowarzyszenia , organizacji społecznej lub obywatela.Wybór oferty zależy oczywiście od " dobroczyńców "
Pomysłodawcy tzw budżetu obywatelskiego dają dowód że całkowicie nie rozumieją roli jaką władza ma wobec obywateli.
Wyznają zasadę " DZIEL I RZĄDŹ " zamiast cały wysiłek skoncentrować na ułatwianiu życia po pierwsze mieszkańcom .
Zatem nasz kandydat wpisując się w taki bezsens daje dowody że sam nie ma żadnej koncepcji na lepsze jutro dla Bolesławian -- tyle o pkt 11 CDN *********


Wasza Rada to niestety dla wielu bardzo realny prawdziwy Komitet Wyborczy.
Jako jedyny ma na celu oszczędności i redukcje w administracji oraz obniżki podatków i opłat dla ludności.[img=1411284202_nkk2fcd.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
21 września 2014r. o 9:39
Pani M, dlaczego udzielasz odpowiedzi anonimowo ? ;)
przecież to jeden z zarzutów które stawisz innym !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~217 niezalogowany
21 września 2014r. o 12:28
Czasami przydaje się społeczna obserwacja ;)
Bo czyż analogii ,którą widzi p.M w naszym miasteczku nie ma?

http://legnica.naszemiasto.pl/artykul/struktury-po-w-legnicy-rozwiazane-taka-decyzje-podjal,2333666,art,t,id,tm.html

Dlaczego straszy nas "nasza władza" zamiast wytłumaczyć ?
Jeszcze pół roku temu sądem P.M straszył p.K... i co ?
P. M startuje w wyborach a gdyby był skazany to przecież by nie mógł... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2014r. o 12:37
~ napisał(a):
~~217 napisał(a): Głosuję (ale nie kandyduję :P ) na osiedlu Piastów (...) no chyba że ...masz lepszą opcję ;)


Do "217"
- znałam kiedyś faceta - jak był młody to wyłysiał ( a miał gęstą , rudą czuprynę ) , jak się zestarzał to zgłupiał...Dlaczego ?? Bo uważał ,że bez niego wszystko runie ,że tylko on jest opoką :D
A Ty ?? Zaczynasz ( w tym co wypisujesz :D ) przypominać go... ;)


Nie byłem nigdy rudy ! i nie wyłysiałem ! zestarzałem się i owszem ...ale czy zgłupiałem? :D Też kiedyś znałem pewną śliczną czarnowłosą dziewczynę ...niedawno jeszcze pisała tu zarejestrowana..ot szkopuł :Ty to ty ? a ja to ja? :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2014r. o 12:54
Coś mnie się widzi że wasza rada ma poparcie z tej fotki to wynika .Oj nie masz co liczyć na mój głos.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza