Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~obywatel niezalogowany
20 września 2014r. o 15:34
~Smutne ale prawdziwe napisał(a): Każdy ktokolwiek zechce poprawić los zwykłych ludzi ma za przeciwnika całą władzę i tych w imieniu których się stara.

" za każdy dobry uczynek dostaniesz kopa od tych dla których go robisz "

Panie anonim .A CO TO JEST MIASTO ? Ludzie czy urzędy ?


PanieM już Panu pisałem wczoraj, ja jestem techniczny, dla mnie liczy się konkret a nie nawijanie makaronu na uszy. Obniżysz Pan podatek od nieruchomości, ja zwykły człowiek zyskam ok. 70 złotych w skali roku, czyli co miesiąc dwa piwa. Biedronka w skali roku zaoszczędzi na jednym sklepie pewnie z minimum 50.000, pomijam pozostałe sklepy.

zatem pytam jak techniczny technicznego, komu przyniesie prawdziwą korzyść to że podatek od nieruchomości w Bolesławcu obniżysz Pan do zera, mi który mieszka w mieszkaniu, zwykłemu człowiekowi z Bolesławca, czy korporacjom które mają siedziby za granicą?

to ja już wolę, aby podatek od nieruchomości przedsiębiorcy płacili jak płacą ale żeby podnosić jakość edukacji dzieci, zwiększając choćby dostępność żłobków, przedszkoli i obniżając ich cenę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obywatel niezalogowany
20 września 2014r. o 15:40
i ponownie zapytam PanieM, co konkretnie ma Pan do zaproponowania zwykłemu mieszkańcowi, który mieszka w zwykłym mieszkaniu i pracuje u kogoś w zakładzie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2014r. o 15:52
obywatel a cóż może NIC.Władza w warszawce nie robi nic ,tylko mówi że robi.Przestańcie Pana M wpuszczać w maliny .Cudotwórcą to On nie jest .Chyba że na takiego się kieruje? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obywatel niezalogowany
20 września 2014r. o 17:27
~ napisał(a): obywatel a cóż może NIC.Władza w warszawce nie robi nic ,tylko mówi że robi.Przestańcie Pana M wpuszczać w maliny .Cudotwórcą to On nie jest .Chyba że na takiego się kieruje? :]


z tego co piszesz PanM nie ma żadnego programu dla miasta i jego mieszkańców, ponieważ o wszystkim decyduje warszawa. pomylił zatem wybory i powinien za rok kandydować w parlamentarnych.

i co rozumiesz przez wpuszczeć w maliny, pytania o konkrety, a nie hasła? sam kandydat zdecydował się tak prowadzic kampanięi musi się liczyć z konkretnymi pytaniami. jak pisałem, nienawidzę nawijania makaronu na uszy, PanM chce dać nową jakość w bc, niech to udowodni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TV INFO niezalogowany
20 września 2014r. o 17:45
Tu macie wypowiedź Przemysława

http://azartsat.pl/programy/rozmowa-tygodnia/wasza-rada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
20 września 2014r. o 17:53
~Smutne ale prawdziwe napisał(a): Każdy ktokolwiek zechce poprawić los zwykłych ludzi ma za przeciwnika całą władzę i tych w imieniu których się stara.

" za każdy dobry uczynek dostaniesz kopa od tych dla których go robisz "

Panie anonim .A CO TO JEST MIASTO ? Ludzie czy urzędy ?


Panie M, prowadzisz Pan rozmowę sam z Sobą, oczywiście anonimowo lub używasz coraz to nowy NIK, spostrzegawczy internauta zauważy to od razu, dyskusja na temat Pana kandydatury na prezydenta trwa tylko dlatego, że osobiście jest przez Pana podtrzymywana , "Wasza Rada Miasta " to też tylko jedna osoba, czyli Pan, w wywiadzie który Pan udzielił w naszej telewizji powiedział Pan że "Wasza Rada Miasta" to pomysł który trwa już od sześciu lat, dlaczego nazwiska objęte są tajemnicą ? przez tak długi okres grupa ludzi, która chce dla mieszkańców Bolesławca zmian na lepsze powinna być znana, rozpoznawalna !! po niżej dowód na rozmowy" SAM SOLO"
Cytuję za przodkiem Wańkowicza
" Pamiętaj , za każdy dobry uczynek spotka cię zasłużona kara "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dariusz Polizai niezalogowany
20 września 2014r. o 18:08
~ napisał(a): Popieram !!
To żadna dyskusja , raczej osobista reklama.
Nie wysilaj się clowieku ,będzie tez drugie rozdanie : PAN MOSZCZYNSKI******Pan POGODA.I nic tu nie wymyślisz.Zapraszam wszystkich bolesławian do obejrzenia budowy ZBIORNIKA RETENCYJNEGO przy ul. Jeleniogorskiej.To cie krew zaleje na co sa przeznaczane publiczne pieniądze...!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do polizei niezalogowany
20 września 2014r. o 18:16
CO to znaczy drugie rozdanie? miedzy moszczyskim a Pogoda. A co z nimi ma by?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu