Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~Naiwniak Antek... niezalogowany
9 października 2014r. o 16:42
Przy całej mojej sympatii...Panie Przemku ....
Nie mogę udzielić Panu mego i mojej rodziny glosu...nie ukrywam ,że podobnie jak Piotr...dałem się zwieść...
Pan nie jest w moim mniemaniu "trybunem ludowym "

Przepraszam ale Pan nie jest z mojej bajki"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2014r. o 16:51
~Naiwniak Antek... napisał(a): Przy całej mojej sympatii...Panie Przemku ....
Nie mogę udzielić Panu mego i mojej rodziny glosu...nie ukrywam ,że podobnie jak Piotr...dałem się zwieść...
Pan nie jest w moim mniemaniu "trybunem ludowym "

Przepraszam ale Pan nie jest z mojej bajki"


A szkoda ... ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
9 października 2014r. o 19:56
~Naiwniak Antek... napisał(a): Przy całej mojej sympatii...Panie Przemku ....
Nie mogę udzielić Panu mego i mojej rodziny glosu...nie ukrywam ,że podobnie jak Piotr...dałem się zwieść...
Pan nie jest w moim mniemaniu "trybunem ludowym "

Przepraszam ale Pan nie jest z mojej bajki"


Przyznam że nie rozumie Pana intencji.Nie rozumie czym Pan się kieruje i jakie ma zastrzeżenia .
Naiwni są tylko ci którzy wierzą że partie rządzące poprawią ich byt.Zatem Pan nie ma podstaw aby siebie zaliczać do naiwniaków.

ORAZ RZECZ NAJWAŻNIEJSZA --- KWW Wasza Rada łączy tylko jeden cel

POPRAWA BYTU EKONOMICZNEGO MIESZKAŃCÓW BOLESŁAWCA.

Obojętnie ile , nawet 1/2 % ale poprawa.To od Was zależy co będzie robiła nowa Rada Miasta.
Czy będzie klaskała i zatwierdzała decyzje o podwyżkach podatków , budowie nowych państwowych inwestycji , czy pilnowała interesu zwykłych ludzi.

To poniżej ma głęboki obywatelski sens.[img=1412877399_ob3uu82.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2014r. o 21:18
~ napisał(a):
~Goziuk napisał(a): HAhaha, dobre tłumaczenie braku chętnych na listę Waszej Rady :) Niestety wróżę "karierę" podobną do Twojego Fuchu Ruchu... Dno i wodorosty.
n

A gdzie mozna sie dowiedzieć o kandydatach na radnych ?


z komunikatu PKW
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~218 niezalogowany
9 października 2014r. o 21:37
PanM napisał(a):
Obojętnie ile , nawet 1/2 % ale poprawa.To od Was zależy co będzie robiła nowa Rada Miasta.
Czy będzie klaskała i zatwierdzała decyzje o podwyżkach podatków , budowie nowych państwowych inwestycji , czy pilnowała interesu zwykłych ludzi.


PanieM, kiedyś powiedział Pan że "Legitymacja asystenta społecznego posła na Sejm upoważnia mnie do uczestnictwa w posiedzeniach komisji Rady Miasta, z prawem głosu. - powiedział Bolec.Info Przemysław Moszczyński. - Zamierzam z tego często korzystać i aktywnie uczestniczyć w wielu komisjach i Sesjach Rady Miasta, reprezentując interesy mieszkańców Bolesławca - dodał."

mam pytanie, w ilu sesjach rady Pan uczestniczył, kiedy i czego one dotyczyły, w jakich obradach komisji Pan uczestniczył, kiedy i czego dotyczyły, w jakiej sprawie Pan zabierał głos i jak Pan reprezentował interesy mieszkańców, jak Pan pilnował interesu mieszkańców i co udało się Panu osiągnąć dla mieszkańców?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~218 niezalogowany
10 października 2014r. o 0:20
ZAWSZE ZNAJDZIE SIĘ " NA SALI JAKIŚ IDIOTA " 219,220,221........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hanna niezalogowany
10 października 2014r. o 9:15
~~218 napisał(a):
PanM napisał(a):
Obojętnie ile , nawet 1/2 % ale poprawa.To od Was zależy co będzie robiła nowa Rada Miasta.
Czy będzie klaskała i zatwierdzała decyzje o podwyżkach podatków , budowie nowych państwowych inwestycji , czy pilnowała interesu zwykłych ludzi.


PanieM, kiedyś powiedział Pan że "Legitymacja asystenta społecznego posła na Sejm upoważnia mnie do uczestnictwa w posiedzeniach komisji Rady Miasta, z prawem głosu. - powiedział Bolec.Info Przemysław Moszczyński. - Zamierzam z tego często korzystać i aktywnie uczestniczyć w wielu komisjach i Sesjach Rady Miasta, reprezentując interesy mieszkańców Bolesławca - dodał."

mam pytanie, w ilu sesjach rady Pan uczestniczył, kiedy i czego one dotyczyły, w jakich obradach komisji Pan uczestniczył, kiedy i czego dotyczyły, w jakiej sprawie Pan zabierał głos i jak Pan reprezentował interesy mieszkańców, jak Pan pilnował interesu mieszkańców i co udało się Panu osiągnąć dla mieszkańców?


czy może Pan Panie Przemysławie odpowiedzieć na te pytania, pamiętam że deklarował Pan że będzie się przyglądał pracy naszych radnych i kontrolował ich poczynania.

co Pan zrobił konkretnego w tej sprawie i jakie są tego efekty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
10 października 2014r. o 12:48
PanM napisał(a): Panie Krzysztofie , w Pana wypowiedzi jest wątek o budżecie obywatelskim.
Jest do tego celu założony specjalny wątek.
Czy mógł by Pan w merytoryczny sposób umotywować nam sens budżetu obywatelskiego ?


Przemysław,
mam do Ciebie ogromną prośbę.
Krzysztof Krzemiński startuje w wyborach na radnego powiatu bolesławieckiego, Ty w wyborach na Prezydenta Miasta Bolesławiec.
Skoncentruj się na pozyskaniu elektoratu, a nie komentowaniu i wywoływaniu wilka z lasu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.