Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
10114
#alter nieaktywny
12 sierpnia 2014r. o 15:07
~ napisał(a): bo tak to wygląda ,że pan M . "kreci" aby tylko do władzy się dostać...


Myślę dokładnie tak samo. Trzeba mieć świadomość, że ewentualne wybranie osoby niekompetentnej bez kwalifikacji będzie gorsze nawet od obecnego prezydenta. A trzeba powiedzieć, że obecny prezio zebrał już największe doświadczenie, aby opłacało się go zmienić, trzeba wybrać mądrego człowieka. Poczekajmy na ogłoszenie wszystkich kandydatów i wybierzmy najlepszego.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2014r. o 15:11
Alter na prezydenta. :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
12 sierpnia 2014r. o 15:14
~ napisał(a): Alter na prezydenta. :) :)


Nie startuje i nie mam zamiaru. Jestem humanistą, idealistą, wizjonerem, praca u podstaw to nie moja działka :) Co nie znaczy, że przyszłość mojego rodzinnego miasta jest mi obojętna.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2014r. o 15:48
To muszę wystartować ja Jarząbek. ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2014r. o 16:47
Podsumuję tę dyskusję najkrócej jak się da: kandydatura P. Moszczyńskiego na prezydenta jest do dupy! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2014r. o 19:32
~ napisał(a): Podsumuję tę dyskusję najkrócej jak się da: kandydatura P. Moszczyńskiego na prezydenta jest do dupy! :P


dla ciebie może tak dla nas nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2014r. o 20:20
~ napisał(a):
dla ciebie może tak dla nas nie


I co, to ma być najlepszy argument, aby na niego głosować? Porażka totalna, umysłowy bezwład :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
12 sierpnia 2014r. o 21:07
A tak przy okazji:
" ( ... ) W tym piśmie PKW napisała, że podejmowanie przez podmioty, które zamierzają uczestniczyć w zbliżających się, lecz jeszcze niezarządzonych wyborach, działań noszących cechy kampanii wyborczej jest niezgodne z przepisami prawa wyborczego. ( ... ) "
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019395,title,PO-zarzuca-kandydatce-PiS-na-prezydenta-Lodzi-nielegalna-kampanie,wid,16812960,wiadomosc.html

I jak tu poważnie traktować kandydata, jeżeli on świadomie łamie prawo, Panie Przemysławie :D
Pozdr. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.