Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
211
skorn
20 sierpnia 2014r. o 23:59
święta wojna o urzędnicze stołki

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
21 sierpnia 2014r. o 11:50
~Ona napisał(a): Ależ PanieM, czy złośliwością lub hejtem nazywa Pan pytanie internautów dotyczące wywiązywania się Pana z obietnicy uczestniczenia w posiedzeniach organów miasta? To tam obiecał Pan zwracać uwagę władzy na problemy. Czy tak trudno zatem odpowiedzieć ile razy i jak reprezentował Pan tam interesy mieszkańców? jeśli odpowiedź jest negatywna, to proszę być mężczyzną i się przyznać. Tu chodzi o pańską wiarygodność. Czy Pan to rozumie?


Ze względu na obszerność zagadnienia wypunktuje to co miało miejsce.Ewentualne komentarze i uzyskane odpowiedzi później.

1/ - Za pośrednictwem Radnego Pana Arkadiusza Krzemińskiego zapytałem Radę Miasta oraz Prezydenta
" Co kierowało nimi Że w roku 2013 drastycznie / około 40 % / podniesiono podatek od nieruchomości oraz cenę woda/ścieki

/odp z grubsza - " miasto potrzebuje pieniędzy "

2/ Od początku śledzę losy ustawy śmieciowej i byłem na posiedzeniu Rady gdy ją uchwalano .

efekt -- działanie na niekorzyść mieszkańców.

3/ Pierwsza wizyta u Prezydenta - celem jej było wysondowanie czy Pan Prezydent zaangażował by się w realizację mojego projektu " CZYSTE MIASTO " dotyczącego budowy systemu zapobiegania tworzeniu się dzikich wysypisk .

odp -- " Ustawa śmieciowa sama ten problem rozwiąże "

4/ Druga wizyta u Prezydenta - cel Propozycja aby rozwiązano Centrum Wspierania Przedsiębiorczości a w to miejsce powołano jednoosobowo koordynatora do kontaktów z przedsiębiorcami oraz pracownikami najemnymi .

odp - nie ma takiej potrzeby .

5/ Z pośrednictwem portalu Bolec - Info w cyklu 100 pytań do prezydenta zadałem kilka pod własnym nazwiskiem

REAKCJA portal Bolec-Info archiwum dnia 22/10/2013.

to tyle .Pozdrawiam Panią " Ona " oraz innych zainteresowanych tym wątkiem..

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 12:52
Czyli tak pisząc normalnie nic P.M nie załatwił...zbyli go i tyle...
Zbywaja go zresztą już nawet w jego sztandarowej partii TR...(choćby poseł Kmiecik)
No to po co nam taki nieudacznik na prezydenta?
Co On moze dla po pierwsze mieszkanców załatwić ...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Z boku patrząc niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 16:26
~ napisał(a): Czyli tak pisząc normalnie nic P.M nie załatwił...zbyli go i tyle...
Zbywaja go zresztą już nawet w jego sztandarowej partii TR...(choćby poseł Kmiecik)
No to po co nam taki nieudacznik na prezydenta?
Co On moze dla po pierwsze mieszkanców załatwić ...?


Imponująca błyskotliwość.Rzuca na kolana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborczyk obywatelski niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 17:35
Przemo na Prezydenta? Jestem za! Każdy płodozmian jest dobry :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
21 sierpnia 2014r. o 20:22
PanM napisał(a):

Ze względu na obszerność zagadnienia wypunktuje to co miało miejsce.Ewentualne komentarze i uzyskane odpowiedzi później.

1/ - Za pośrednictwem Radnego Pana Arkadiusza Krzemińskiego zapytałem Radę Miasta oraz Prezydenta
" Co kierowało nimi Że w roku 2013 drastycznie / około 40 % / podniesiono podatek od nieruchomości oraz cenę woda/ścieki

/odp z grubsza - " miasto potrzebuje pieniędzy "

2/ Od początku śledzę losy ustawy śmieciowej i byłem na posiedzeniu Rady gdy ją uchwalano .

efekt -- działanie na niekorzyść mieszkańców.

3/ Pierwsza wizyta u Prezydenta - celem jej było wysondowanie czy Pan Prezydent zaangażował by się w realizację mojego projektu " CZYSTE MIASTO " dotyczącego budowy systemu zapobiegania tworzeniu się dzikich wysypisk .

odp -- " Ustawa śmieciowa sama ten problem rozwiąże "

4/ Druga wizyta u Prezydenta - cel Propozycja aby rozwiązano Centrum Wspierania Przedsiębiorczości a w to miejsce powołano jednoosobowo koordynatora do kontaktów z przedsiębiorcami oraz pracownikami najemnymi .

odp - nie ma takiej potrzeby .

5/ Z pośrednictwem portalu Bolec - Info w cyklu 100 pytań do prezydenta zadałem kilka pod własnym nazwiskiem

REAKCJA portal Bolec-Info archiwum dnia 22/10/2013.

to tyle .Pozdrawiam Panią " Ona " oraz innych zainteresowanych tym wątkiem..


To, że zadał Pan kilka pytań pod swoim nazwiskiem moim zdaniem upoważnia Pana do startowania na stanowisko Przewodniczącego Komisji Europejskiej a nie jakiegoś prezydenta Bolesławca :)


<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 20:45
Masi następny elektryk na prezia. Kto za? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZIOMEX niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 21:16
Zgadzam sie z wyborczykiem obywatelskim popieramy Przema takich ludzi więcej :P :) !! !! !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza