Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Brak higieny

~szare mydło niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 21:16
Niestety miarka się przelała.Jako klient Lidla, Tesco i innych marketów stwierdzam, że ludzie śmierdzą. Celują w tym panowie. Mało, że spoceni to jeszcze w ubraniu noszonym kolejny dzień.
Ludzie, zacznijcie się myć i prać odzież ! Mało tego, że jesteście napastliwi, wściekli na cały świat to napieracie swoimi wózkami na innych , jakby to miało przyspieszać kolejkę przy kasie. A ja się odsuwam, bo nie da się tego smrodu ludzkiego brudu wytrzymać !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11371
#czuczu666 nieaktywny
21 sierpnia 2014r. o 21:46
Zgadzam się....dziś przyszła do mnie do domu osoba, po rzeczy wystawione w necie, w moment tak mi zasmrodziła potem mieszkanie,że nie szło tego wywietrzyć.......... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~janek niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 21:56
Dokładnie tak jak piszecie u wielu ludzi jest jeszcze higiena na bakier a w lecie to czuć najlepiej :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 22:03
Najgorzej jak facet wystawi cielsko gołe ,bo mu gorąco i to wyglada obleśnie i do tego capi :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bernecki niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 22:06
Bo wiecie, to jest jak w siatkówce, z pajpa i wpada punkt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 22:49
Racja,zdarzają się typy obu płci ,którym śmierdzą ciuchy dosłownie meliną a już co najmniej nie wietrzonym,zaśmierdłym pomieszczeniem,ohyda ,na wymioty ciągnie jak przyjdzie koło takich w kolejce stanąć,trzeba salwować się ucieczką,że się nie myją to oczywiste,masakra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 23:33
Niestety, większość ludzi starej daty uważa, że kąpiel to tylko w sobotę, a nawet mają taką teorię, że kto się myje częściej to pewnie się obrobił wiadomo gdzie, dlatego musi się myć :) czyli według nich to jakiś brudas, słyszałam nawet taki tekst, że kobieta jak się często myje to znaczy że jej .... gnije :|
Pewna starsza osoba z mojej rodziny, jak się dowiedziała że zmieniam pościel co tydzień to powiedziała: " to wy takie brudasy jesteście, że musicie tak często pościel zmieniać??? ja zmieniam tylko na święta i nawet właściwie nie muszę, bo jest czysta, ale na święta trzeba" :) nie muszę chyba dodawać że higiena osobista tej osoby pozostawia wiele do życzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 0:55
Rzygać mi się chce gdy tylko sąsiadka z przeciwka otworzy drzwi. Smród leci niesamowity.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.