Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

Brak higieny

~@ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 7:09
~ napisał(a): Rzygać mi się chce gdy tylko sąsiadka z przeciwka otworzy drzwi. Smród leci niesamowity.


Napisac dużymi literami na kartce, że "CUCHNIE" I PRZYKLEIĆ JEJ TO NA DRZWIACH WEJŚCIOWYCH !!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hehe niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 9:12
Nie myty facet to nic przy nie umytej babie!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 10:03
baby spocone bardziej capią niż faceci ,najlepsze to są takie co mają firmowe buty ze znaczkiem hokejki a brudne jak by w stajni robiła w tych butach.No ale firmowe co z tego że uwalone haha :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 17:23
ostatnio wsiadałem do windy w biurowcu i wyszedł z niej facet jaki smród od niego cała winda zasmrodzona tylko się modliłem żeby nikt na dole nie wsiadał bo pomyśli że to ja tak śmierdzę oczywiście winda się otwiera a tam 4 osoby w tym jedna znajoma :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 17:34
Mandaty dawać za zanieczyszczanie środowiska i stwarzanie zagrożenia epidemiologicznego :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 17:34
Mandaty dawać za zanieczyszczanie środowiska i stwarzanie zagrożenia epidemiologicznego :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 20:16
~ napisał(a): Mandaty dawać za zanieczyszczanie środowiska i stwarzanie zagrożenia epidemiologicznego :|
Tak to prawda podzielam wszystkie opinie.W tym miescie ludzie nawet wode oszczedzaja,a na zakup mydla ich nie stać.Przykre i smutne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 20:39
Stać,stać,mydło kosztuje grosze a gdyby nawet ktoś się mył bez mydła ale regularnie,co dnia ,to by nie śmierdział,nie trzeba pachnieć perfumami bo to jest rzecz na którą nie wszystkich stać,wystarczy się co dzień myć i smrodu nie będzie,no i ciuchy wyprane nosic ,też co dzień świeże,przynajmniej bieliznę.TO JEST LENISTWO a nie bieda czy oszczędność,tylko lenistwo i niedbalstwo.

Zmoderowano 22.08.2014 godz.21:19 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima