Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Brak higieny

~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 20:43
ja lubię capić jak świnka a jak ci to przeszkadza to korki w nos :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~basta niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 21:18




Stać,stać,mydło kosztuje grosze a gdyby nawet ktoś się mył bez mydła ale regularnie,co dnia ,to by nie śmierdział,nie trzeba pachnieć perfumami bo to jest rzecz na którą nie wszystkich stać,wystarczy się co dzień myć i smrodu nie będzie,no i ciuchy wyprane nosic ,też co dzień świeże,przynajmniej bieliznę.TO JEST LENISTWO a nie bieda czy oszczędność,tylko lenistwo i niedbalstwo.


I niestety nie zgodziłabym się ,nie wystarczy sama woda ,nawet z mydłem ,codziennie .Ludzie właśnie tak myślą przecież myję się codziennie to wystarczy niestety NIE.
Oprócz codziennego mycia i czystej bielizny konieczny jest jeszcze antyperspirant pod pachy .To koszt około 10 zł a gwarantuję ,że smród zniknie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 21:22
~basta napisał(a):

... Oprócz codziennego mycia i czystej bielizny konieczny jest jeszcze antyperspirant pod pachy .To koszt około 10 zł a gwarantuję ,że smród zniknie :)


Nie zniknie, zostanie zastąpiony innym smrodem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 21:40
I tu gość ma rację ;) Nie na darmo już Sztaudynger pisał =Myjcie się ........ :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 21:57
~szare mydło napisał(a): Niestety miarka się przelała.Jako klient Lidla, Tesco i innych marketów stwierdzam, że ludzie śmierdzą. Celują w tym panowie. Mało, że spoceni to jeszcze w ubraniu noszonym kolejny dzień.
Ludzie, zacznijcie się myć i prać odzież ! Mało tego, że jesteście napastliwi, wściekli na cały świat to napieracie swoimi wózkami na innych , jakby to miało przyspieszać kolejkę przy kasie. A ja się odsuwam, bo nie da się tego smrodu ludzkiego brudu wytrzymać !
A ja ciebie pamiętam i jak ciebie tam nie było to nie śmierdziało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 22:06
smród smrodem smroda pogania :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 22:12
ostatnio wsiadałem do windy w biurowcu i wyszedł z niej facet jaki smród od niego cała winda zasmrodzona tylko się modliłem żeby nikt na dole nie wsiadał bo pomyśli że to ja tak śmierdzę oczywiście winda się otwiera a tam 4 osoby w tym jedna znajoma :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~janek niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 22:25
~ napisał(a): Najgorzej jak facet wystawi cielsko gołe ,bo mu gorąco i to wyglada obleśnie i do tego capi :/

hahahahahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza