Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

jakie auto do 7.000zl.

~ niezalogowany
19 listopada 2014r. o 21:54
~ napisał(a):
~up napisał(a): Audi a4 avant - sprzedam

jakieś szczegóły? np. Cena? Rok? Jakie spalanie?

A ja moge sprzedać Ci A6 C4 także Avant. Mam je od 8 lat i nigdy mnie nie zawiodło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2014r. o 22:44
Kup SE cysternę od klucznika który jest juz dorosły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
20 listopada 2014r. o 10:33
~dsa napisał(a): alfy, przynajmniej mają najlepszy silnik diesela, widze że wypowiadają ci co nie mieli alfy
najlepszy silnik diesla lużno pasowany ,gdzie zużywa 3 l oleju silnikowego /100km,tak wypowiadają się ludzie co alfy nie mieli,tak bo nikt mądry gówna i dziadostwa nie kupi.pozdrowienia dla normalnych co japończykami jeżdzą. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2014r. o 10:51
Wszystko jasne ,reszta jest nienormalna.Jesteś moim Guru. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
20 listopada 2014r. o 10:56
~ napisał(a): Wszystko jasne ,reszta jest nienormalna.Jesteś moim Guru. ;)
pokaż mi gdzie ja napisałem że ktoś jest nienormalny ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do klucz- coś tam coś tam niezalogowany
20 listopada 2014r. o 12:37
zostawcie w spokoju kierowce cysterny, on jest najmądrzejszy, czego można się spodziewać po tirowcu??
ty chyba jesteś przeziębiony chłopie bo z każdą wypowiedzią jak by ci tej papki w głowie ubywało- wniosek z tego taki że wysmarkujesz to coś w chusteczki, zdrowia życzę!!
alfa- nie dla idiotów :
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2014r. o 12:39
Buli napisał(a): A MOŻE MI DORADZICIE JAKIE AUTO TERENOWE KUPIĆ ALE TAK OD 15TYŚ DO MAX 20TYŚ CZEKAM NA PODPOWIEDZI.


pytaj tego od micry on jest taki dorosły, wie wszystko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iluminati niezalogowany
20 listopada 2014r. o 13:19
~burak dziwny czlowiek napisał(a):
alfa- nie dla idiotów :
gdybyś miał racje to wszyscy byśmy mieli te wspaniałe auta,ale niestety tak nie jest i nie będzie,nawet ty wiesz dlaczego,są to auta bardzo awaryjne,bardzo szybko i bardzo dużo tracą na wartości,np Honda accord 2011r cena 55000 zł,a alfa 159 2011r podobne wyposażenie 36000 zł,no cena mówi sama za siebie,nie ma się o co sprzeczać,na pierwszym miejscu toyota honda nissan vw mercedes opel citroen itp długo nic i na szarym końcu alfa,to są fakty.które są dostępne dla każdego normalnego co potrafi korzystać z internetu.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu