Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Głosuj na Dariusza Filistyńskiego!

~piec kaflowy niezalogowany
11 listopada 2014r. o 11:59
coś cie się czepili cmentarza ?
Temat dotyczy 18-tego okręgu wyborczego a w koło cmentarz i cmentarz
żaden okręg wyborczy nie wzbudza tyle emocji
o co tu chodzi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 12:11
~piec kaflowy napisał(a): coś cie się czepili cmentarza ?
Temat dotyczy 18-tego okręgu wyborczego a w koło cmentarz i cmentarz
żaden okręg wyborczy nie wzbudza tyle emocji
o co tu chodzi ?


Bulwersująca reklama wyborcza kandydatów Ratusza w "ogródku Maryjnym"!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piec kaflowy niezalogowany
11 listopada 2014r. o 12:49
przy opica jest ogródek cechu rzemiosł różnych a w nim banery sld
przy pewnej ambasadzie paryskiej jest płot ogródka a na tym płocie wiszą banery wyborcze
jak nie cmentarz to ogródek maryjny
tam w okolicy mieszka pani co kandyduje do powiatu i jest wybitnym znawcą ETYKI
ja się muszę zapytać jak będzie spacerpwać z białym psiakiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OBURZONA niezalogowany
11 listopada 2014r. o 12:54
~piec kaflowy napisał(a): przy opica jest ogródek cechu rzemiosł różnych a w nim banery sld
przy pewnej ambasadzie paryskiej jest płot ogródka a na tym płocie wiszą banery wyborcze
jak nie cmentarz to ogródek maryjny
tam w okolicy mieszka pani co kandyduje do powiatu i jest wybitnym znawcą ETYKI
ja się muszę zapytać jak będzie spacerpwać z białym psiakiem

Nie stawiaj znaku równości między wymienionymi miejscami a sacrum!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 12:54
~piec kaflowy napisał(a): w tym waszym okręgu 18-tym macie tylko czterech kandydató ¤ szanowany emeryt z sld
¤ nauczyciel korepetytor
¤ taksówkarz z bożejowic
¤ kierownik z mzgm radny
jeżeli się nie pomyliłem w zbieramiu informacji
nie ma nowej prawicy i pis
wybór nie wielki ale to wy zdecydujecie kto was będzie reprezentował
bo chodzi o waszą dzielnice w radzie miasta


co z tego , że taksówkarz prowadzi własną działalność i utrzymuje rodzinę oraz odprowadza podatki, ma 33 lata i nic Mu nie można zarzucić, poza tym jest ze stowarzyszenia, które CAŁY CZAS robi coś na ludzi zobaczyć poniższy link i ocenić samemu
http://ziemiaboleslawiecka.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 13:24


co z tego , że taksówkarz prowadzi własną działalność i utrzymuje rodzinę oraz odprowadza podatki, ma 33 lata i nic Mu nie można zarzucić, poza tym jest ze stowarzyszenia, które CAŁY CZAS robi coś na ludzi zobaczyć poniższy link i ocenić samemu
http://ziemiaboleslawiecka.pl/
nikomu nic nie zarzucam
tylko się zastanawiam skąd takie EMOCJE w tym okręgu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oburzona niezalogowany
11 listopada 2014r. o 13:39
~ napisał(a):

co z tego , że taksówkarz prowadzi własną działalność i utrzymuje rodzinę oraz odprowadza podatki, ma 33 lata i nic Mu nie można zarzucić, poza tym jest ze stowarzyszenia, które CAŁY CZAS robi coś na ludzi zobaczyć poniższy link i ocenić samemu
http://ziemiaboleslawiecka.pl/

nikomu nic nie zarzucam

CZy potrafisz czytać z zrozumieniem-"ogródek Maryjny"- mieszanie sacrum z profanum -taki kandydat !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 13:39
~ napisał(a):

co z tego , że taksówkarz prowadzi własną działalność i utrzymuje rodzinę oraz odprowadza podatki, ma 33 lata i nic Mu nie można zarzucić, poza tym jest ze stowarzyszenia, które CAŁY CZAS robi coś na ludzi zobaczyć poniższy link i ocenić samemu
http://ziemiaboleslawiecka.pl/

nikomu nic nie zarzucam
tylko się zastanawiam skąd takie EMOCJE w tym okręgu

skąd emocje? myślę, że mieszkańcy tego okręgu są troszkę rozgoryczenie tym , że jest to dzielnica w mojej ocenie (le mogę się mylić) niedoinwestowana nic tam się nie zmienia, przez ostatnie lata nic tam nie powstało poza Piwnicą Paryską, sklepem rowerowym i sklepem chyba fryzjerskim no ale to są inwestycje prywatne a nie miejskie, więc może stąd te emocje choć mogę się mylić
Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza