Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Głosuj na Dariusza Filistyńskiego!

~~~~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 21:29
Pan Paweł faktycznie mieszkał w Bożejowicach ale od lat mieszka w Bolesławcu a nawet przez cztery lata mieszkał na ulicy Wąskiej dzięki czemu możliwe, że bliżej poznał problemy dzielnicy. Z tego co wiem to mieszka całkiem niedaleko chyba na Garncarskiej. Ma mój głos - trzeba stawiać na młodych!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRRR niezalogowany
11 listopada 2014r. o 21:39
na mój głos również może liczyć dosyć ludzi bez inicjatywy w naszym mieście i kabaretu starszych panów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9991
#Gizek nieaktywny
11 listopada 2014r. o 21:50
~~~~ napisał(a): Pan Paweł faktycznie mieszkał w Bożejowicach ale od lat mieszka w Bolesławcu a nawet przez cztery lata mieszkał na ulicy Wąskiej dzięki czemu możliwe, że bliżej poznał problemy dzielnicy. Z tego co wiem to mieszka całkiem niedaleko chyba na Garncarskiej. Ma mój głos - trzeba stawiać na młodych!!!

~RRRR napisał(a): na mój głos również może liczyć dosyć ludzi bez inicjatywy w naszym mieście i kabaretu starszych panów


No fajnie, tylko, że to ten sam głos oddany pod dwoma nickami. A więc jest to JEDEN głos.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 22:00
Gizek napisał(a):
~~~~ napisał(a): Pan Paweł faktycznie mieszkał w Bożejowicach ale od lat mieszka w Bolesławcu a nawet przez cztery lata mieszkał na ulicy Wąskiej dzięki czemu możliwe, że bliżej poznał problemy dzielnicy. Z tego co wiem to mieszka całkiem niedaleko chyba na Garncarskiej. Ma mój głos - trzeba stawiać na młodych!!!

~RRRR napisał(a): na mój głos również może liczyć dosyć ludzi bez inicjatywy w naszym mieście i kabaretu starszych panów


No fajnie, tylko, że to ten sam głos oddany pod dwoma nickami. A więc jest to JEDEN głos.

to już Paweł ma trzy głosy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRRR niezalogowany
11 listopada 2014r. o 22:03
Bo RRRR TO MOJA ŻONA KTÓRA TEŻ MA PRAWO GŁOSU 16 LISTOPADA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 22:19
~RRRR napisał(a): Bo RRRR TO MOJA ŻONA KTÓRA TEŻ MA PRAWO GŁOSU 16 LISTOPADA
A moja cała rodzina i sąsiedi zagłosują na Pana Pawła Szulika :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogusław Nowak niezalogowany
11 listopada 2014r. o 22:35
~Bogusław Nowak napisał(a): Nie głosuję na Radnego Filistyńskiego bo:

- nie potrafi publicznie odpowiedzieć na pytania co zrobił dla swojej dzielnicy i miasta.
- chodzi po ludziach i opowiada brednie na temat mojej osoby i mojej firmy.
- nie jest radnym większej częśći mieszkanców okręgu i naszej dzielnicy, bo nawet nie próbuje dotrzeć do nich (4 lata mineły a ja go na oczy nie widziałem - tacy radni bezradni kosztują nas dużo pieniędzy.
- jego rola jako radnego ogranicza sie do grania na swój komitet i interesy Magistratu a nie mieszkańców.
- próbuje oczerniania mojejej osoby i mojej firmy(świadkowie mogą poświadczyć) !!!
- wykorzystuje kościół do agitacji wyborczej co przy niskiej frekwencji moze dać mu mandat - moim zdaniem stracony mandat dla dobra i rozwoju miasta.
- Pan Filistyński jest Pracownikiem Prezydenta i nigdy nie sprzeciwi się jakimkolwiek szalonym pomysłom i walce politycznej swojego szefa. To bardzo kłuci sie z instytucją jaką jest Rada Miasta, która powinna być daleka od wszelkich ZALEŻNOŚCI .

DLATEGO ja mój głos oddaję na przedsiębiorcę PAWŁA SZULIKA, który przynajmniej pofatygował się do mnie jako kandydat, żeby porozmawiać o jego kandydaturze i problemach dotyczących naszej dzielnicy.

Pan PAWEŁ SZULIK jest poza tym reprezentantem interesu społecznego, pracodawcą a nie ciągnącym kasę i to dużą - Członkiem Magistratu.

PAWEŁ SZULIK
dobry kandydat do Rady Miasta!

okręg 18
Punkt wyborczy ulica Mikołaja Brody - Szkoła podstawowa nr 4



NIE NIE NIE dla przyspawanych do stołków pracowników Magistratu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
11 listopada 2014r. o 22:45
nigdy na pana F !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza