Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Głosuj na Dariusza Filistyńskiego!

~piec kaflowy niezalogowany
11 listopada 2014r. o 22:59
kurcze jakie emocje
dajcie już spokój bo bolcowi.info SERWER ROZWALI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec Bolesławca niezalogowany
12 listopada 2014r. o 7:58
Panie Dariuszu niech Pan powie co przez 4 lata bycia radnym zrobił Pan dla swojego okręgu wyborczego, ulice Kubika, Komuny Paryskiej Oraz Wybickiego wyglądają tak ja wyglądały, jaki ma Pan pomysł na sprawowanie kolejnej kadencji radnego, czy nadal będzie Pan (jak już napisano wcześniej) zajmował donoszeniem na sąsiadów i na właściciela Piwnicy Paryskiej ...? Ja Panu powiem tak od siebie, że bardzo dobrze dla Bolesławca że jest w naszym mieście Piwnica Paryska bo to jest lokal gdzie można się spotkać z Kimś w kameralnej atmosferze i porozmawiać przy kawie.
a i jeszcze jedno na cmentarzu do klientów też mógłby pan się grzeczniej zwracać bez zaznaczania, że to "JA TU JESTEM KIEROWNIKIEM"
Pozdrawiam Pana szczerze i serdecznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2014r. o 12:01
Babcia dzwoniła i chce żeby ją zawieść na wybory bo MUSI głosować .
Nie zły kurs z komuny na brody
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agnieszka niezalogowany
12 listopada 2014r. o 13:30
JA chciałam zwrócić uwagę. Pan Dariusz Filistyński jest człowiekiem, który nie nadaje się do prowadzenia polityki. Jest wulgarny, udaje osobę wierzącą a fakty i jego postępowanie wskazuje zupełnie inaczej.

Nie raz byłam świadkiem jego nieuczciwych czynów i postępków.

JA NIE BĘDĘ GŁOSOWAŁA NA NIEGO!

Rozważam oddanie głosu na Pana Śliwko. Jest on kandydatem godnym rozpatrzenia.

Na pewno nie będę bierna na wyborach samorządowych a mieszkam na ulicy Komuny Paryskiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12933
#reyman nieaktywny
12 listopada 2014r. o 13:38
niestety nie kojarze człowieka ale opinie ludzi są waże
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2014r. o 13:39
To jedź do Korei albo na Kubę. Tam starych sprawdzonych komunistów na pęczki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M niezalogowany
12 listopada 2014r. o 14:28
Nie wiem czy ktokolwiek z domagających się odpowiedzi od kandydata zdaje sobie sprawę, że jest to dyskusja za jego plecami i jeśli się chce uzyskać odpowiedź na pytanie: co pan zrobił panie X przez 4 lata działalności, to należy to pytanie zadać kandydatowi, bo inaczej próżno oczekiwać odpowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2014r. o 16:24
4 -rech kandydatów
8 -ulic w okręgu 18 a zadyma którą nakrąca jeden pan z waszej rady głosujący na ziemie bolesławiecką
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.