Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Oxpress - prywatna podstawówka - opinie

~~Bladolawendowa Calibrachoa niezalogowany
27 września 2022r. o 13:15
~~Cyklamenowy Rojnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~Złotordzawy Rokitnik napisał(a): Nauczyciele staraja sie jak moga ale i tak ciezko pracowac jak brak pomocy. Zeby nie bylo linijki do tablicy czy sali komputrowej na Tyrankiewiczow tylko rozwalajace sie graty. Czasem to i kredy brak. Nie wiem za co ci rodzice placa. Ja swoje dziecko zabralem i to byla dobra decyzja. Moge placic ale za cos co jest warte wydawania pieniedzy. Swietlica to przechowywalnia gdzie za naszych czasow po 60 osob gniezdzilo sie w jednej sali. Jeden na drugim. Moj syn zle sie czul tam.


Ale to zdaje sie o szkole podstawowej? Mi chodzi o liceum, na które jak napisane wyżej uczniowie nie narzekają - są zadowoleni.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Kufea niezalogowany
28 września 2022r. o 10:17
~~pani od polskiego napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnoszara Funkia napisał(a): Koszt rocznej nauki w SP to 3900PLN, można płacić miesięcznie. To niewiele, biorac pod uwagę ilość godzin j. angielskiego. Wyżywienie dostarcza zewnętrzna fima kateringowa, u której posiłki zamawia się bezpośrednio. Cena posiłku zależy od wieku dziecka i od tego, czy zamawiamy 1 czy 2 dania. Od klasy II w górę zestaw 9 zł, zupa 2,50 zł, II danie 7 zł. Kadra się nie zmienia. Bardzo dobrzy angliści.
Jak z zadaniem domowymi?



Jakim ,,zadaniem domowymi'' .nie nadajesz się do nas.
Nooo jeśli tam są tacy uczniowie którzy mają takich rodziców jak ty to faktycznie może być problem tylko zastanawiam się czy to ja się nie nadaję czy jednak ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przemo niezalogowany
19 czerwca 2023r. o 10:10
Proszę o opinie o liceum ,jak kadra ,atmosfera ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowy Wilec niezalogowany
19 czerwca 2023r. o 22:08
~~Przemo napisał(a): Proszę o opinie o liceum ,jak kadra ,atmosfera ?

Ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowa Begonia niezalogowany
20 czerwca 2023r. o 14:38
maja tam jakies zajecia dodatkowe? szachy, pilka, koszykowka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starszy uczeń szkolny niezalogowany
22 czerwca 2023r. o 3:56
~~Tabaczkowa Begonia napisał(a): maja tam jakies zajecia dodatkowe? szachy, pilka, koszykowka?



Mają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawa Kufea niezalogowany
22 czerwca 2023r. o 10:00
~~Przemo napisał(a): Proszę o opinie o liceum ,jak kadra ,atmosfera ?

liceum to szkółka niedzielna, słaby poziom, jak nie dostaniesz się do innj szkoły w Oxpresie witają cię z otwartymi ramionami...warunki lokalowe fatalne , za mało klas jak na ten budynek ale co tam upchają dzieciaki aby kasa była na szkołe z MEN, na WF jeżdzą na sale do podstawówki i jest jakas niby siłownia ..... nie polecam jako szkoły 1 wyboru
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowa Dąbrówka niezalogowany
22 czerwca 2023r. o 11:17
Właśnie sprawdziłam statystykę chętnych pierwszej preferencji tej szkoły ( każdy może sprawdzić).
OXpress chce otworzyć trzy klasy pierwsze liceum ( 24 osoby w klasie). A chętnych jest:
1a- 7osób,
1b- 3 osoby,
1c - 11 osób.
Dla mnie to wiele mówi o,, zadowolonych'' uczniach i ich rodzicach , którzy dzielą się informacjami ze znajomymi. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza