Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Piernikowy Winorośl niezalogowany
2 marca 2018r. o 22:54
falco napisał(a): rada dla ciebie
poświęć swój czas samemu sobie

cytujesz mądrzejszego od siebie ...
ale to nie zrobi cię mądrzejszym ;)


czyje to słowa? :)

falco, coś więcej z Leca dla ciebie (skąd Lec to wiedział, bo chyba nie czytał twoich postów, ot tajemnica :) )
- "falco? On? Posiada encyklopedyczną niewiedzę."
-Niektórzy ludzie patrzą przez własne oczy, jak przez judasze."
"Ma ptasi mózg" - mówiono o pewnym sokole. (w oryginale orle).

Kończę, bo co trafię ciekawszego u Leca, to zaraz myślę, że znał ciebie naprawdę dobrze.

Miłych snów z pomysłami na wpisy na sobotę :)

P.S.
Poczytaj Junga :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółty Moszenki niezalogowany
3 marca 2018r. o 22:13
~~Zazieleniała Diaskia napisał(a):
falco napisał(a): o !
jest kiep ...
przylazł tu z innego tematu ale pierdzielenia nie zmienił ...
dlaczego ?...bo to gło.mb nad głom.by co widać po wpisie

nic na temat bo głup.iec taki że aż trudno uwierzyć ze tacy jeszcze funkcjonują w przestrzeni publicznej ...

szkołę podstawową w ile lat robiłeś kmiotku ?
zmieściłeś się w dwunastu ?...jeśli tak to twój życiowy sukces ...hahaha


Fajna zabawa z tym joonaszem......to już jakiś bolcowy sport kopać go w dupe?Na co prymityw sie tradycyjnie odszczekuje hihi

:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 marca 2018r. o 11:14
Żeby nie wyszło na to , że zapomniałem :

http://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/chemtrails-trwa-akcja-rozpylania-toksyn-nad-polska/

:)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
4 marca 2018r. o 13:34
Pannazdzieckiem napisał(a): Żeby nie wyszło na to , że zapomniałem :

http://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/chemtrails-trwa-akcja-rozpylania-toksyn-nad-polska/

:)
https://jarek-kefir.org/2018/02/28/liberalne-elity-realizowaly-tajny-plan-ludobojstwa-ekonomicznego-w-polsce/


Dopisane 04.03.2018r. o godz. 13:34:

Pannazdzieckiem napisał(a): Żeby nie wyszło na to , że zapomniałem :

http://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/chemtrails-trwa-akcja-rozpylania-toksyn-nad-polska/

:)
te chemitralii to jakaś bzdura te fotografie są zmanipulowane nigdy na niebie nie widziałem tych smug to jakies śmieszne kłamstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 marca 2018r. o 0:46
Kłamstwem Kluczniku to jest płaska ziemia :D A elaborat Kefirka , jak zwykle trafiony w samo sedno. Dziękuję za publikację . Miło mieć świadomość , że nie tylko ja jestem
" wariatem " :D I takich jak ja , wciąż przybywa :)

Dobrej nocy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
5 marca 2018r. o 10:30
Pannazdzieckiem napisał(a): Kłamstwem Kluczniku to jest płaska ziemia :D A elaborat Kefirka , jak zwykle trafiony w samo sedno. Dziękuję za publikację . Miło mieć świadomość , że nie tylko ja jestem
" wariatem " :D I takich jak ja , wciąż przybywa :)

Dobrej nocy :)
nie jesteś w stanie udowodnić że chemitrali istnieje te kilka fotografi zmodyfikowanych komputerowo to żaden dowód na istnienie latających zatruwaczy musisz się iść leczyć bo już od tych spiskowych to ci coś nie domaga pod kopułą!


Dopisane 05.03.2018r. o godz. 10:30:

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowskie-obozy-koncentracyjne-2018-03
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoróżowy Mak niezalogowany
5 marca 2018r. o 14:15
klucznick napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Kłamstwem Kluczniku to jest płaska ziemia :D A elaborat Kefirka , jak zwykle trafiony w samo sedno. Dziękuję za publikację . Miło mieć świadomość , że nie tylko ja jestem
" wariatem " :D I takich jak ja , wciąż przybywa :)

Dobrej nocy :)
nie jesteś w stanie udowodnić że chemitrali istnieje te kilka fotografi zmodyfikowanych komputerowo to żaden dowód na istnienie latających zatruwaczy musisz się iść leczyć bo już od tych spiskowych to ci coś nie domaga pod kopułą!Dopisane 05.03.2018r. o godz. 10:30:https://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowskie-obozy-koncentracyjne-2018-03

C
"Takich dożyliśmy czasów, przed którymi dziadek z babcią mnie przestrzegali. Na ulicę trzeba wychodzić z edukacją na poziomie nauczania początkowego. Ziemia jest okrągła, woda mokra, za eksterminację Żydów w latach 1939-1945 odpowiadają NIEMCY."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 marca 2018r. o 20:19
klucznick napisał(a): nie jesteś w stanie udowodnić że chemitrali istnieje te kilka fotografi zmodyfikowanych komputerowo to żaden dowód na istnienie latających zatruwaczy musisz się iść leczyć bo już od tych spiskowych to ci coś nie domaga pod kopułą!Dopisane 05.03.2018r. o godz. 10:30:https://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowskie-obozy-koncentracyjne-2018-03


Po cóż miałbym udowadniać , skoro zrobili to już inni ? :) To po pierwsze . Po drugie " te kilka fotografi " , jak raczyłeś stwierdzić liczone są w tysiącach . Z całego globu. Wystarczy wyguglać chemitrails - Grafika Gogle . Można dostać zawrotu głowy od " kilku fotek " :) Po trzecie " zmodyfikowanych komputerowo " zdjęć Słońca z chmurami za Słońcem , jako koronny dowód na płaską Ziemię pod KOPUŁĄ ( dobrze , że wspomniałeś o kopule , brakło by mi właściwego słowa :D ), nie ma zbyt wiele. Ale jak bym się uparł to mogę Ci na Corelu przygotować taki pic na wodę i fotomontaż :D. Ciekawym , czy byś uwierzył w autentyczność ? :D

Żarty , żartami.
Oczywiście przeczytałem artykuł Matki Kurki . Pouczający i logiczny. Tylko czekać jak aktywiści i młodzieżówka narodu wybranego rzuci się na Kurkę z oskarżeniem o antysemityzm. Ale chłop ma już spore doświadczenie . Wszak to On rozliczał przed sądem Owsiaka z przekrętów w fundacjach okołoWośpowych. I wygrał. Dokopać resortowemu dzidziusiowi , to trzeba mieć twarde dowody. I tu nasuwa się pytanie do Ciebie Kluczniku ; z jednej strony polecasz Matkę Kurkę i Jego artykuł , a z drugiej strony nie akceptujesz Jego stwierdzenia , że ziemia jest okrągła . Jak to jest ? Co jest prawdą , a co kłamstwem ? Chemitrale , czy Słońce z chmurami w tle , polskie , niemieckie , czy żydowskie obozy śmierci ?

Podobnie , jak Kolega Ciemnoróżowy Mak , pozwolę sobie na moim zdaniem najbardziej ujmujący cytat z artykułu Matki Kurki :

" nie wolno zapominać o obojętnej postawie, którą zarzuca się Polakom, a przecież najbardziej obojętni byli amerykańscy milionerzy z Hollywood i banków rozsianych po całym świecie, którzy zagładę Żydów nazywali histerią i spiskiem.

Polacy są kiepskimi właścicielami obozów koncentracyjnych, to naród bałaganiarzy, złodziei i pijaków.
Żydzi uczynili z żydowskich obozów koncentracyjnych prawdziwe arcydzieło, uporządkowane administracyjnie otoczone wysoka kulturą techniczną i finansową. "

Sic! :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.