Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Platynowy Cypryśnik niezalogowany
29 maja 2018r. o 18:50
wiesz on nie może tak całkiem odciąć się, bo w razie potrzeby to on czuje że popędzi do księdza... i takie inne zwyczaje jak święconka na Wielkanoc to musowo, taki z niego dupowaty (anty)katol
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoniebieski Bukszpan niezalogowany
29 maja 2018r. o 20:00
Falcobaran jest katolikiem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 maja 2018r. o 21:29
skorn napisał(a):
falco napisał(a): proponuję ci elektrowstrząsy bo bredzisz ...

Co z tego co napisałem jest nieprawdą? Jesteś statystycznym katolikiem, bo sie nie wypisałeś z krk. Twoje dzieci też formalnie nimi są, dzięki twojej hipokryzji.

Zawyżasz statystyki instytucji, której tak nienawidzisz, ale udajesz, że nie wiesz o co chodzi. Śmierdzisz tchórzem tak samo jak te wszystkie farbowane katole, którymi tak pogardzasz, a wychodzi na to, że jesteś jednym z nich. : )



aleś ty gło.mb
a ty czym jesteś w tych ''statystykach ''?...napisz kmiocie bo innych tu próbujesz osądzać a na swój temat milczysz ...
gdzieś tam piedyknołeś ''njusem'' że jesteś niewierzący a innych teraz ''osądzasz''?
dlaczego tak unikałeś jasnej ,klarownej odpowiedzi w temacie o sukienkowych pedofilach z tej drugiej tajnej listy ?
i ty durn.iu innym zarzucasz hipokryzję ?

co z tego że w statystykach figuruję jako katolik ?
myślisz że mam czas na takie pierdoły jak użeranie się z klechą u wydanie jakiegoś kolejnego świstka ?

i jeszcze raz głąbie coś ci powtórzę bo do ciebie nie dociera ...
zacytuj jeden mój post gdzie napisałem że jestem niewierzący ...
zacytuj jeden mój post gdzie napisałem że jestem ateistą ?

takie głom.by jak ty od lat ,na siłę coś tu próbują ''udowadniać '' ale z marnym skutkiem ...
próbuj dalej ...powodzenia :]


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 maja 2018r. o 21:53
A w co wierzysz Papugo , jeśli spytać mogę , ja cham i prostak ? W satanę :D ?

Nawet słownik Worda łamie się przy tej postaci :D

Skornik , Młody Padawanie , przestań się z nami kłócić bo wylądujesz jak Darth Wader :D

Papuga odpowiadasz , to poczekam , jak ignorujesz , to wal się :D

Szukając na tym nieszczęśliwym świecie Autorytetów , którym mógłbym powiedzieć ... Panowie i Panie uważam , że mądrzejsi jesteście ode mnie ... znalazłem sześć Istot. Ale dalej szukam. Nie odczuwam dyskonfortu , że ktoś wie więcej niż ja i jest bardziej inteligentny . Budowa Inteligencji w Świadomości , to zwyczajna robota przy betoniarze . Trzeba wziążć łopatę i do pustej głowy piasku trochę nasypać. Piasków atomów kwarcu ... i H2O. No tak jesteśmy skonstruowani :)

Padawan nie ma Autorytetów , a dyskutant Falco nawet nie szuka . Macie prawo , ale marzy mi się taki czas , że razem piwo wypijecie ... be ze mnie :D Bo ja nie toleruję półgłupków , chociaż Was akurat chciałbym połączyć w JEDNOŚĆ .

Mesianizm Jezusa mam w genach i krwi :D

Chajda dwojka na mnie , daję Wam jeszcze halbe sztunde i idę w kimono :D




Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowa Calibrachoa niezalogowany
29 maja 2018r. o 22:08
Panna! Ty samochwało, od ciebie mądrzejsza jest nawet ameba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 maja 2018r. o 22:31
Nie ma czasu wypisać się z krk, ale smrodzić dzień w dzień na forum i "walczyć" z krk to już inna historia. Co takiego wywalczyłeś poza coraz większą niechęcią do twojej osoby?

Może chociaż raz w życiu na poparcie swoich pogladów byś coś ZROBIŁ zamiast jojczyć jak zbuntowany nastolatek, ty tchórzliwy katolu?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowy Kopytnik niezalogowany
29 maja 2018r. o 23:01
falco napisał(a):
Zastosowana autokorekta
Zastosowana autokorekta
Zastosowana autokorekta
Zastosowana autokorekta
Zastosowana autokorekta
Zastosowana autokorekta


Wszystkie mundrości facklo :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 maja 2018r. o 23:05
~Liliowa Calibrachoa napisał(a): Panna! Ty samochwało, od ciebie mądrzejsza jest nawet ameba.


I o to właśnie chodzi Calibrocha . Kiedy poczujesz pragnienie Stwórcy , żeby każda forma życia powinna być równa ... każda muszka , komar , ćma , pająk i rozwielitka , nie mówiąc o wirusach i bakterii pneumokoków , oraz roztoczach ... kiedy te wszystkie szczątkowe Świadomości , razem ze mną wrócą do Źródła , to to będzie osiągnięcie celu Stwórcy. A wiesz Mendrco , że elektron w zasadzie jest materią , ale bywa energią jeśli ktoś na niego patrzy . I teraz zadaj sobie pytanie , kto na nas patrzy ?

Żeby pojąć Stwórcę trzeba mieć szacunek do każdej ameby :)

Śpij dobrze Calibrocha :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza