Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie żyje najbogatszy Polak
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
29 lipca 2015r. o 16:32
Tylko komisja śledcza i Antoni...........to rozwikłają:-) Osiągnięcia owego Pana, to szkoda słów. Niech ziemia mu lekką będzie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 lipca 2015r. o 16:42
Powiększył grono aniołków...

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 lipca 2015r. o 16:58
~xx napisał(a): ...Jesteście nienormalni, umarł człowiek, mąż, ojciec i przyjaciel wielu ludzi... nie znałem go, ale czytałem, że pomagał innym... był darczyńcą... sam doszedł do tego co miał, dawał pracę ludziom, nie wynosił się ze swoim bogactwem traktując innych jak kogoś gorszego, więc skończcie z tekstami typu ...dojna krowa, podzieliłby się, albo spadkobiercy zacierają ręce... zmarł członek ich rodziny, wiecie jak to jest??? ja wiem, więc trochę pokory wstydźcie się !!!


Tyś to jest jajcarz XX :D ... pomagał innym ... :D Ja tam czekam , aż zdechnie ojciec polskiego dobrobytu ... Balcerowicz i ustawodawca Kwaśniewski , odpowiednio Bucholtz i Sztolcman. Kulczyka z prawdziwego nazwiska nie znam , ale Andrzej Gwiazda powiedział swego czasu : " gdybym wiedział , że walczę o to , aby Kulczyk miał cztery odrzutowce , to palcem bym nie kiwnął " Jak Gwiazda umrze , albo ja , to pies z kulawą nogą nawet nie warknie. Chciwość nie ma granic, a Kulczyk polskim przykładem. Trzeba być doszczętnie powalonym , aby wymyślić kult najbogatrzego. Prawdziwe bogactwo leży w sercu , albo w duszy, ale nigdy na kontach żydowskich banków.

Miłego popołudnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
29 lipca 2015r. o 17:06
~majętny Stef napisał(a):

o to

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Jan-Kulczyk-chce-inwestowac-w-gazociagi-ktore-dostarcza-gaz-z-Zachodu-na-Ukraine-3254328.html



jesli ukraincy nie placa za tani gaz rosji to jak zaplaca za kilka razy drozszy gaz niemiecki, ktory nota bene tez jest z rosji.

kazdy kto konczyl handel zagraniczny byl czlonkiem pzpr i byl w sb. bogaci, ktorzy okradli polakow podczas kryzysu czaja sie teraz na ukrinski kryzys i ukraincow aby ich okradac.
tytul powinien brzmiec "nie zyje najbogatszy zlodziej" kumpel zlodzieji olka i bronka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 lipca 2015r. o 17:12
Amen :)

Fobiczny , Ty masz już u mnie skrzynkę piwa. A jak trzeba będzie , to za. ... Kocham Bolec.Info ę Śp. złodziejowi statecznik od odrzutowca i nakłonię któreś z dzieci żeby pysk geparda namalowało :D Tylko nie mów , że zbytek łaski :D

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 lipca 2015r. o 17:20
Czytam większość komentarzy z zażenowaniem i politowaniem zarówno.

Każda gospodarka i każde rozwinięte społeczeństwo muszą mieć swoje " lokomotywy napędowe " .Te lokomotywy to rodzimi miliarderzy , silna klasa średnia oraz w całości wszyscy pracujący poza budżetem.

To nie miliarderzy i bogaci są winni takiego stanu gospodarki i takiemu rozwarstwieniu społecznemu w Polsce.
Głównym winowajcą są ustawodawcy oraz administracja zarządzająca krajem na wszystkich możliwych szczeblach.
To administracja wypompowała z rynku pracy niemal wszystkie pieniądze przepuszczając je bezpowrotnie.To administracja zaciągnęła bilion długu.
Wszystko czego dotknęła ręka urzędnicza jest robione źle i niekorzystnie dla obywateli.
Administracja , wojsko , służby prewencyjne , NFZ , ZUS , KOLEJ , państwowe kopalnie , samorządy , autostrady , stadiony , szkoły , przedszkola ,drogi , regulacja rzek i wiele wiele innych.
Polacy potrzebują pracy i niskich danin .Tego państwo nikomu nie da. Nigdy.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
29 lipca 2015r. o 17:53
przemciu ty jestes cofniety o 30 lat albo nawiet do czasow wczesnego kapitalizmu to rolad reagan bedac prezydentem powiedzial, ze "kapitalista to lokomotywa ciagnaca wagony"
jesli tak uwazasz to lepiej abys wrocil do szkoly zamiast tu wypisywac brednie.
najpierw musi byc sprawiedliwosc po to aby kazdy mial takie same szanse a pozniej sprawiedliwie wyplacal zatrudnianym godziwe place. kapitalista zawsze okradal pracownikow i nic sie nie zmienilo. a jest tak dlatego, ze pewna czesc spoleczenstwa jest korupcyjna i umozliwia zlodziejom wspinaczke po drabinie kapitalizmu. wszycy bogaci maja swoje firmy zameldowane w luxemburgu lub na wyspach banowych bo tam placa podatek od 1000 do 3000 euro w roku.
kapitalista nie jest kims nadzwyczajnym, jest albo zlodziejem albo spadkobierca i robi, tak samo jak ten, ktory mu spadek zostawil, bo nie moze wypasc z systemu.
sa przedsiebiorcy rowniez tacy, ktorzy sie dorobili wlasna praca i takich do kapitalistow nie zaliczam bo dorabiajac sie praca poznali jej cene i placa w miare pracownikom, sa zzyci ze srodowiskiem, znaja problemy pracownikow.

wypisujesz propagande korytowa i zastraszasz mieszkancow tymi swoimi wypocinami.
rynek musi byc dostepny dla kazdego i kazdy musi miec takie same szanse na ryku, wtedy bedzie mozna mowic o wolnym rynku, nie wolno na ryku niszczyc konkurencji, a twoi kapitalsci podzielili sie rynkiem i nikogo nie dopuszczaja, konkurencja dostaje noz w plecy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 lipca 2015r. o 18:12
Zgadza się Przemo :) Państwo polskie istnieje tylko teoretycznie , przecież Sienkiewicz o tym gadał do Belki , konsumując ośmiorniczki i popijając perinionem ... tfu , ale badziewie :D Za pieniądze z zapłaconego przez Ciebie Vatu :)
A wiesz jakie średniowieczne rody zarządzają London Citi , Fedem i Giełdą w Szanghaju ? A wiesz kto nimi zarządza ? Ja też nie , ale jak się dowiem , to dam znać.


Najmądrzejszym człowiekiem tej nieszczęśliwej cywilizacji był tytularny baron, Amszel Rodszyld. Powiedział : " dajcie mi władzę nad pieniądzem , a nie będzie mnie interesowało , kto i jakie prawa tworzy , gdziekolwiek".

I miał rację sku... rwiel :D Kulczyk i całe te nasze łżeszelity , to chudy pikuś przy sku ... rwielu. Dylemat polega na tym , kim chcemy być ? Tym co odbiera ostatnią kromkę chleba , czy tym , co oddaje ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza