Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

SKRZYŻOWANIE na ul . Karola Miarki.

~KIEROWCA ZAWODOWY niezalogowany
23 września 2015r. o 16:00
~ napisał(a):
~Sylwia napisał(a): Drodzy kierowcy, skrzyżowanie przy ul. Karola Miarki jest tylko jednynie prawie w kształcie ronda, ale to nie jest rondo! Patrzcie na znaki -tam nie ma znaku wskazującego, oby to bylo rondo!!! 95% osób jeździ ram zle! Ulica glowna jest Karola Miarki i z obu kierunkow mamy obowiazek przepuścić, ale ty kierowców stojący przy nasypie, skrecajacy w LEWO masz obowiązek ustąpić pierwszeństwa osobie jadące z Twojej PRAWEJ strony. Oznacza to, ze wy orzy nasypie (wysepce) skreacajacy w lewo macie przepuścić tych, ktorzy jada od strony Tyrankiewiczow i ul. Bankowej....


Większych pierdół nie czytałem.
Wszyscy którzy jadą Miarki mają pierwszeństwo - zawsze.
Jak skręci w lewo "w Miarki" to jest na tej - z "pierwszeństwem" - ulicy.
Fakt że wcześniej skręcał w lewo - z podporządkowanej - to już historia.Otoż nie masz racji:ten przy wysepce ma znak uwaga na drogę z pierwszeństwem przejazdu i ten od ul.Tyrankiewiczow ma taki sam.To jest jedno skrzyżowanie,a nie dwa i ten z góry ma pierwszeństwo jazdy.Wielu myśli,że to rondo i wymusza pierwszeństwo na tych z góry.Znakomity "inżynier drogowy" wymyslił takie kolizyjne skrzyżowanie,brawo!Ja to już zgłaszałem ludziom odpowiedzialnym za oznakowanie ulic i grochem o ścianę.Za co biorą pieniądze,nie wiem.Tam powinno być albo RONDO,albo sygnalizacja świetlna i problem by zniknął.A jest,o czym świadczą wpisy na forum.Ale czy ktoś odpowiedzialny to czyta???
Trzeba traktować to miejsce tak jakby to były 2 oddzielne skrzyżowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KIEROWCA ZAWODOWY niezalogowany
23 września 2015r. o 16:00
~ napisał(a):
~Sylwia napisał(a): Drodzy kierowcy, skrzyżowanie przy ul. Karola Miarki jest tylko jednynie prawie w kształcie ronda, ale to nie jest rondo! Patrzcie na znaki -tam nie ma znaku wskazującego, oby to bylo rondo!!! 95% osób jeździ ram zle! Ulica glowna jest Karola Miarki i z obu kierunkow mamy obowiazek przepuścić, ale ty kierowców stojący przy nasypie, skrecajacy w LEWO masz obowiązek ustąpić pierwszeństwa osobie jadące z Twojej PRAWEJ strony. Oznacza to, ze wy orzy nasypie (wysepce) skreacajacy w lewo macie przepuścić tych, ktorzy jada od strony Tyrankiewiczow i ul. Bankowej....


Większych pierdół nie czytałem.
Wszyscy którzy jadą Miarki mają pierwszeństwo - zawsze.
Jak skręci w lewo "w Miarki" to jest na tej - z "pierwszeństwem" - ulicy.
Fakt że wcześniej skręcał w lewo - z podporządkowanej - to już historia.Otoż nie masz racji:ten przy wysepce ma znak uwaga na drogę z pierwszeństwem przejazdu i ten od ul.Tyrankiewiczow ma taki sam.To jest jedno skrzyżowanie,a nie dwa i ten z góry ma pierwszeństwo jazdy.Wielu myśli,że to rondo i wymusza pierwszeństwo na tych z góry.Znakomity "inżynier drogowy" wymyslił takie kolizyjne skrzyżowanie,brawo!Ja to już zgłaszałem ludziom odpowiedzialnym za oznakowanie ulic i grochem o ścianę.Za co biorą pieniądze,nie wiem.Tam powinno być albo RONDO,albo sygnalizacja świetlna i problem by zniknął.A jest,o czym świadczą wpisy na forum.Ale czy ktoś odpowiedzialny to czyta???
Trzeba traktować to miejsce tak jakby to były 2 oddzielne skrzyżowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KIEROWCA ZAWODOWY niezalogowany
23 września 2015r. o 16:12
SZANOWNY Panie moderatorze,pomieszałeś mój wpis z innymi.O pierdołach pisał poprzednik,to jedna uwaga,a druga,to nie ja pisałem,że owe skrzyżowanie należy traktować jako dwa.Niech Pan zadziała,żeby to skrzyżowanie, czytelnie i jasno dla wszystkich kierowców,oznakować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2015r. o 16:23
moze Bolec.info zapyta np policjantow, egzaminatorow na prawo jazdy i np kogos z zarzadu drog! jestem bardzo ciekawy kto ma racje i ile tych racji bedzie!!??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2015r. o 16:25
Która jest główną a która podporządkowaną?
Tyrankiewiczów jaka jest - w stosunku do Miarki? Jaki jest znak na jej końcu.
Jak dojeżdżasz do skrzyżowania - od Jeleniogórskiej - do kiosku Ruchu to jaki jest znak?
Wg znaków wszystkie pojazdy jadące wzdłuż Miarki mają pierwszeństwo - w obu kierunkach.
Pojazd który już skręcił w lewo - jedzie w kierunku Asnyka - ma pierwszeństwo bo jest na Miarki a ci z Tyrankiewiczów muszą go "puścić".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2015r. o 16:45
~ napisał(a): Która jest główną a która podporządkowaną?
Tyrankiewiczów jaka jest - w stosunku do Miarki? Jaki jest znak na jej końcu.
Jak dojeżdżasz do skrzyżowania - od Jeleniogórskiej - do kiosku Ruchu to jaki jest znak?
Wg znaków wszystkie pojazdy jadące wzdłuż Miarki mają pierwszeństwo - w obu kierunkach.
Pojazd który już skręcił w lewo - jedzie w kierunku Asnyka - ma pierwszeństwo bo jest na Miarki a ci z Tyrankiewiczów muszą go "puścić".
Mądry kierowco,a co jak ruszają równocześnie?Jeden i drugi jest już na ulicy K.Miarki pół metra,metr,dwa?Podkreślam :równocześnie,no co odpowiesz???Skrzyżowanie koniecznie należy inaczej oznaczyć,albo rondo,albo sgnalizacja świetlna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2015r. o 16:46
~ napisał(a): Która jest główną a która podporządkowaną?
Tyrankiewiczów jaka jest - w stosunku do Miarki? Jaki jest znak na jej końcu.
Jak dojeżdżasz do skrzyżowania - od Jeleniogórskiej - do kiosku Ruchu to jaki jest znak?
Wg znaków wszystkie pojazdy jadące wzdłuż Miarki mają pierwszeństwo - w obu kierunkach.
Pojazd który już skręcił w lewo - jedzie w kierunku Asnyka - ma pierwszeństwo bo jest na Miarki a ci z Tyrankiewiczów muszą go "puścić".

moim zdaniem z tyrankiewiczow powinni przepuscic. przeciez na przeciw maja auto a to ze z tyrankiewiczow nie ozna pojechac prosto to chyba niewazne. nawet widzialem jak nauka jazdy wlasnie tak jezdzila.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2015r. o 16:46
~ napisał(a): Która jest główną a która podporządkowaną?
Tyrankiewiczów jaka jest - w stosunku do Miarki? Jaki jest znak na jej końcu.
Jak dojeżdżasz do skrzyżowania - od Jeleniogórskiej - do kiosku Ruchu to jaki jest znak?
Wg znaków wszystkie pojazdy jadące wzdłuż Miarki mają pierwszeństwo - w obu kierunkach.
Pojazd który już skręcił w lewo - jedzie w kierunku Asnyka - ma pierwszeństwo bo jest na Miarki a ci z Tyrankiewiczów muszą go "puścić".

moim zdaniem z tyrankiewiczow powinni przepuscic. przeciez na przeciw maja auto a to ze z tyrankiewiczow nie ozna pojechac prosto to chyba niewazne. nawet widzialem jak nauka jazdy wlasnie tak jezdzila.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.