Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

SKRZYŻOWANIE na ul . Karola Miarki.

~ niezalogowany
23 września 2015r. o 22:35
Ludzie! Te znaki Ustąp Pierwszeństwa na wysepce są po to, abyś nie zapomniał, że nie jesteś na rondzie i masz niby pierwszeństwo!

Jadąc z Bankowej, puszczasz ruch z lewa z Karla Miarki, skręcasz w prawo, albo lecisz w dół na Manchatan, albo w lewo, puszczasz tych z prawej z Karola Miarki i albo lecisz do góry na Tyrankiewiczów albo w lewo na Asnyka.

I tak robią wszyscy.

Tam nie ma drogi równorzędnej. Nie ma pierwszeństwa z prawej strony. Jest z i bez.

Ten z Tyrankiewiczów jest ostatni, no ten z Bankowej jest ostatni! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2015r. o 22:52
skonsultuj temat z Sylwia. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wera niezalogowany
23 września 2015r. o 23:13
Czy ktoś ma jeszcze z tym problem? Boję się,że jakiś głupek jadący z tyrankiewiczów pomyśli, że ma pierwszeństwo. ZNAKI LUDZIE ,PATRZEĆ!!! Na owe!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2015r. o 1:45
~Wera napisał(a): Czy ktoś ma jeszcze z tym problem? Boję się,że jakiś głupek jadący z tyrankiewiczów pomyśli, że ma pierwszeństwo. ZNAKI LUDZIE ,PATRZEĆ!!! Na owe!!!


Nie jeden "tyrankiewicz" pomyśli że ma pierwszeństwo jak go parę razy "blondynki" jadące Miarki będą próbowały na siłę "przepuszczać".

To jest "proste" - jak budowa cepa - skrzyżowanie. Znaki czytelne i stoją we właściwych miejscach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
24 września 2015r. o 6:30
Mi się też tak wydaje, że znak ustąp dla będących przy wysepce informuje, ze zbliża się do drogi z pierwszeństwem przejazdu, czyli K. Miarki. Bo te dwie drogi się w tym miejscu krzyżują. Nijak ma się do ludzi dojeżdżajacych od ulicy Bankowej, czy Tyrankiewiczów. Skrzyżowanie tamtych dróg jest kilka metrów dalej.
Może się powtórzę, ale w miejscu, gdzie spotkam się z autem wjeżdżającym od strony Bankowej lub I LO, to ja już jestem wtedy na głównej. Ciekawe, jakbyście się tłumaczyli ubezpieczycielowi w czasie wyjaśniania okoliczności takiej stłuczki?
Mimo, że niektóre komentarze poddały wątpliwości moją dotychczasową wiedzę, po przeanalizowaniu całej sytuacji i przejechaniu się kilkukrotnie tamtym skrzyżowaniem, uważam swoją tezę za słuszną. Jadący od strony Bankowej i Miarki muszą ustąpić pierwszeństwa jadącym ul. K. Miarki, niezależnie od tego, skąd jadący główną się na niej wzięli.
Fajnie by było, gdyby któryś z reporterów portalu zechciał rozwiać wszelkie wątpliwości i przeprowadził wywiad z kimś kompetentnym. Mam na myśli policjanta drogówki. Bo co instruktor jazdy, to inna teoria.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2015r. o 6:33
No właśnie niech redaktorzy bolca popytaja policję i może egzaminatora na prawo jazdy. Niech wypowiedzą się fachowcy!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
24 września 2015r. o 6:38
k1p napisał(a): (...) Jadący od strony Bankowej i Miarki muszą ustąpić pierwszeństwa jadącym ul. K. Miarki, niezależnie (...)

Pośpiech jest złym doradcą, miałam na myśli oczywiście jadących od strony Bankowej i Tyrankiewiczów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2015r. o 9:22
LUDZIE PRZYPOMNIJCIE SOBIE JAK SIĘ JEŹDZIŁO JAK NIE BYŁO WYSEPEK I PO KŁOPOCIE,TO SKRZYŻOWANIE SIĘ NIE ZMIENIŁO TYLKO DOSZŁO WIĘCEJ ZNAKÓW ALE I TAK CHODZI O TO SAMO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu