Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gen. Kiszczak - patriota, bojownik o wolność i demokrację?

~ niezalogowany
8 listopada 2015r. o 19:47
Pannazdzieckiem napisał(a):

Kiedy poznaje się myśli Tych, co cierpieli dla idei , dobra sprawy , Rodziny , nawet tej patologicznej , to materializm traci znaczenie i znaczenia nabiera. Prawda , że paradoks :D


Właśnie...... A pyszałek Falco nie docenia twoich ałtorytetów.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 listopada 2015r. o 19:56
falco napisał(a): Opublikowane: przedwczoraj o 12:56 - IP: 46.77.124.*********


~
Zdjęć: 0
Postów:

Kajtek68 razem z kulturalnym falco wygonił Altera....... Teraz jest wielkim miłośnikiem poezji......
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź


:D jakieś znajome IP

jak to było?...taaaa Goszka? :D


Czy ten spamer o.b.s.r.a.j.d.u.p.e.k falco musi tutaj ob.sry.wać wszystko? :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 listopada 2015r. o 20:14
wszystko?
pokaż to ''wszystko''
co komu chcesz udowodnić? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 listopada 2015r. o 20:48
Myślę Papugo, że podobnie , jak w kwestii Ukrainy różne alterowicze i skorniki , opluwać dalej będą PRL , nasze dzieciństwo.
Niech dalej tak robią , a bóg im w niebie piekłem zapłaci : D

Od kilku lat szukałem nadziei , nie znalazłem Miłości , a wiarę mam w dupie ;) Ale wciąż Stwórcy ufam :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
8 listopada 2015r. o 21:00
Jeśli chcemy żyć w normalnym dobrym kraju nasze prawo powinno być stabilne i równe dla wszystkich.
W cywilizowanym społeczeństwie prawa niedopuszczalnym jest fakt odwetu na zwłokach gdy wcześniej prawo nie skazało żywego.

Ci wszyscy nienawistnicy , narodowcy itp deklarują przede wszystkim swoją wysoce zaangażowaną religijność.

Odwet na nieboszczyku jawnie temu przeczy .

p.s Piotrze pisz na temat .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 listopada 2015r. o 21:22
A po co, Przemo ? Lubię spamować :D I nawet Hemiczny mnie nie powstrzyma , ale równy gościu jest , podobnie , jak Ty :)

No to kiedy zaczniesz leczyć przyczyny , nie skutki ? Dwuimiennemu też proponowałem drukowanie lokalnego dutka, mocą Urzędu, ale stchórzył :) Miejmy nadzieję , że Jaro nie będzie marionetką żydobanksterów , nie stchórzy ... nadzieja matką głupich ...

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 listopada 2015r. o 0:22
PanM napisał(a): W cywilizowanym społeczeństwie prawa niedopuszczalnym jest fakt odwetu na zwłokach gdy wcześniej prawo nie skazało żywego

A gdyby skazało, to można dokonać odwetu na zwłokach? Czy pan myśli nad tym, co pisze?

Wypowiedzi 'trzech tenorów" tego forum potwierdzają, że aby nastała nowa jakość w życiu publicznym, pokolenie które dorastało w poprzednim systemie, musi pójść do piachu. Macie całkowicie wypaczone pojęcie wolności i sprawiedliwości. "Kiszczak na Powązki, Popiełuszko sam się prosił o śmierć", gdzie żeście się chowali, że oddajecie cześć tyranom.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
9 listopada 2015r. o 5:46
Ups, to znamienne, że osoby spoza Kościoła uzurpują sobie prawo do określania ram, w jakich ten Kościół ma działać. :|

Kościół ma ewangelizować, powiadasz Sokole, czyli głosić Ewangelię na zewnątrz. W całej rozciągłości się z Tobą zgadzam. Tylko, że chyba nie wiesz co zawiera Ewangelia? Mówi m.in. o Bogu i człowieku, i o relacjach Bóg- człowiek, i człowiek-człowiek. Zatem to co nazywasz „zajmowaniem się polityką „ wchodzi w zakres ewangelizacji. To raz.

Tragicznie zmarły Prezydent Polski Lech Kaczyński nie jest pochowany na Wawelu tylko w budynku kościoła, w Katedrze Wawelskiej, ściślej – jej podziemiach, krypcie. Zgodę na pochówek, zgodnie z prawem, wydał ówczesny metropolita krakowski- kard. Dziwisz. To dwa.

Panienko, z dedykacją dla Ciebie:
http://wpolityce.pl/polityka/269753-prof-kiezun-o-wynikach-wyborow-jestem-bardzo-zadowolony-po-raz-pierwszy-mamy-szanse-na-autentycznie-polskie-rzady-nasz-wywiad

I tak na marginesie, dopuszczalność wykupu obligacji państwowych przez NBP zawiera program PiS-u, co mi się nieszczególnie podoba, bo z definicji mam ograniczone zaufanie polityków i wolałabym, aby przy pieniądzu nie grzebali :D

Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza