Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gen. Kiszczak - patriota, bojownik o wolność i demokrację?

11445
PanM
9 listopada 2015r. o 8:52
skorn napisał(a):
PanM napisał(a): W cywilizowanym społeczeństwie prawa niedopuszczalnym jest fakt odwetu na zwłokach gdy wcześniej prawo nie skazało żywego

A gdyby skazało, to można dokonać odwetu na zwłokach? Czy pan myśli nad tym, co pisze?

Wypowiedzi 'trzech tenorów" tego forum potwierdzają, że aby nastała nowa jakość w życiu publicznym, pokolenie które dorastało w poprzednim systemie, musi pójść do piachu. Macie całkowicie wypaczone pojęcie wolności i sprawiedliwości. "Kiszczak na Powązki, Popiełuszko sam się prosił o śmierć", gdzie żeście się chowali, że oddajecie cześć tyranom.


To Panu się coś pomyliło.
To tacy jak Pan ponad wszystko potrzebują odwetu , poniżenia przeciwnika i przymusowego wyznawania przez wszystkich tego co Pan.
Ja nikogo tu nie gloryfikuję , nie mam politycznego ani światopoglądowego zabarwienia .Człowiek to człowiek a prawo jedno dla wszystkich.
Ocena człowieka w zależności od jego stosunku do wiary jest szowinizmem.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
9 listopada 2015r. o 9:34
"W ostatnich dniach mąż szeptał, że umiera i robił znak krzyża" - mówi według "Super Expressu" żona generała, Maria Kiszczak.

"Kilka dni przed śmiercią mąż chciał zaprosić do domu księdza, chciał przyjąć ostatnie namaszczenie. Odkładałam to, bo nie sądziłam, że śmierć będzie tak blisko... Nie zdążyłam..." - dodaje.

"Od kilku dni szeptał do mnie, że umiera, i robił wtedy znak krzyża. Mąż dobrze żył z Kościołem, czytał Pismo Święte" - twierdzi Kiszczakowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ups niezalogowany
9 listopada 2015r. o 9:44
~Iza napisał(a): Ups, to znamienne, że osoby spoza Kościoła uzurpują sobie prawo do określania ram, w jakich ten Kościół ma działać. :|

Kościół ma ewangelizować, powiadasz Sokole, czyli głosić Ewangelię na zewnątrz. W całej rozciągłości się z Tobą zgadzam. Tylko, że chyba nie wiesz co zawiera Ewangelia? Mówi m.in. o Bogu i człowieku, i o relacjach Bóg- człowiek, i człowiek-człowiek. Zatem to co nazywasz „zajmowaniem się polityką „ wchodzi w zakres ewangelizacji. To raz.

Tragicznie zmarły Prezydent Polski Lech Kaczyński nie jest pochowany na Wawelu tylko w budynku kościoła, w Katedrze Wawelskiej, ściślej – jej podziemiach, krypcie. Zgodę na pochówek, zgodnie z prawem, wydał ówczesny metropolita krakowski- kard. Dziwisz. To dwa.

Panienko, z dedykacją dla Ciebie:
http://wpolityce.pl/polityka/269753-prof-kiezun-o-wynikach-wyborow-jestem-bardzo-zadowolony-po-raz-pierwszy-mamy-szanse-na-autentycznie-polskie-rzady-nasz-wywiad

I tak na marginesie, dopuszczalność wykupu obligacji państwowych przez NBP zawiera program PiS-u, co mi się nieszczególnie podoba, bo z definicji mam ograniczone zaufanie polityków i wolałabym, aby przy pieniądzu nie grzebali :D

Miłego :)


Kościół to interes a nie religia.

Dla wiary i czci Bogu nie potrzeba pośredników .Nie potrzeba cwaniaków .Nie potrzeba świątyń i przepychu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
9 listopada 2015r. o 10:52
Pannazdzieckiem napisał(a): Mój pierwszy Autorytet , prof Kieżun mówi tak :



nedzna kobiecinko, jesli nie uwolnisz sie od autorytetow wszelkiej masci to nie bedziesz miala wlasnego zdania.
twoj autorytet powtarza to co juz ktos wczesniej powiedzial,
w modzie mamy teraz lupki
bo w nie wierza polskie glupki
niemcy produkuja ponad 2 razy wiecej co2 niz my, doliczyc im nalezy co2 z samochodow, ktore produkuja i ukrywaja przed statystyka i nowe elektrownie na wegiel brunatny,
nam mogloby wystarczyc poluzowanie sruby w sprawie emisji co2 aby reaktywowac przemysl ciezki pod warunkiem, ze to zrobimy sami bez obcego kapitalu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2015r. o 11:12
fobiak -sprostowanie my nie produkujemy co2 z prostej przyczyny,zakłady są w obcych rękach (niemców ,hindusów francuzów itd) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2015r. o 12:52
~Ups napisał(a):
~Iza napisał(a): Ups, to znamienne, że osoby spoza Kościoła uzurpują sobie prawo do określania ram, w jakich ten Kościół ma działać. :|

Kościół ma ewangelizować, powiadasz Sokole, czyli głosić Ewangelię na zewnątrz. W całej rozciągłości się z Tobą zgadzam. Tylko, że chyba nie wiesz co zawiera Ewangelia? Mówi m.in. o Bogu i człowieku, i o relacjach Bóg- człowiek, i człowiek-człowiek. Zatem to co nazywasz „zajmowaniem się polityką „ wchodzi w zakres ewangelizacji. To raz.

Tragicznie zmarły Prezydent Polski Lech Kaczyński nie jest pochowany na Wawelu tylko w budynku kościoła, w Katedrze Wawelskiej, ściślej – jej podziemiach, krypcie. Zgodę na pochówek, zgodnie z prawem, wydał ówczesny metropolita krakowski- kard. Dziwisz. To dwa.

Panienko, z dedykacją dla Ciebie:
http://wpolityce.pl/polityka/269753-prof-kiezun-o-wynikach-wyborow-jestem-bardzo-zadowolony-po-raz-pierwszy-mamy-szanse-na-autentycznie-polskie-rzady-nasz-wywiad

I tak na marginesie, dopuszczalność wykupu obligacji państwowych przez NBP zawiera program PiS-u, co mi się nieszczególnie podoba, bo z definicji mam ograniczone zaufanie polityków i wolałabym, aby przy pieniądzu nie grzebali :D

Miłego :)


Kościół to interes a nie religia.

Dla wiary i czci Bogu nie potrzeba pośredników .Nie potrzeba cwaniaków .Nie potrzeba świątyń i przepychu.


WYSTARCZY CO KRYŁY TAJNE DOKUMENTY WATYKANU A TERAZ WYCIEKŁY - SPAŚLAKI KRWIOPIJCY MIELI KONTA NA ZMARLYCH I MIESZKAJA W APARTAMENTACH PO 500 m2 I WIEKSZYCH.CO NASZ ŚWIETY O TYM NIE WIEDZIAŁ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 listopada 2015r. o 16:19
PanM napisał(a): nie mam politycznego ani światopoglądowego zabarwienia

Oczywiście że pan ma, jest pan swiatopogladowym i gospodarczym liberałem, paradoksalnie przesiąkniętym tęsknotą za "słusznie minionym systemem ". Ta tęsknota przebija z każdej pana wypowiedzi, w której odwołuje sie pan do niedawnej historii. Ma pan tak samo jaki ci komunisci spod szyldu sdrp/sld, którzy zgodnie z mądrościa etapu uznali wolny rynek Europy Zachodniej za kolejny szczebel na drodze do raju i dokonali akcesji do UE. Niezła schizofrenia, byleby tylko władzy nie stracić.

Jaki odwet ma pan na myśli? Skoro komunistom przebaczono, to jakim prawem marudzicie na dziesiejszą rzeczywistość w tym kraju? Kaczor zły, Tusk zły, ale Kiszczaka tknąc nie wolno. To ja się pytam, na jakich fundamentach chcecie budowac nową jakość życia w Polsce, skoro litujecie sie na tymi, co wprowadzili cenzure, stosowali terror wobec części narodu i hamowali rozwój gospodarczy tego kraju przez 50 lat?

Kara ma też właściwości odstraszające. Skoro nie ukarano najwiekszych zbrodniarzy powojennej Polski i nie macie z tym problemu, to czemu macie problem z obecną klasą polityczną? Robią co chcą, bo wiedzą, że mogą.


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 listopada 2015r. o 16:39
~ napisał(a): fobiak -sprostowanie my nie produkujemy co2 z prostej przyczyny,zakłady są w obcych rękach (niemców ,hindusów francuzów itd) ;)


I żydów :D Dziw bierze , że taka ściema jak emisja co2 mogła Fobicznemu w głowie zawrócić. A wracając do Autorytetów. Ci co uważają , że już wszystkie rozumy zjedli, mogą umierać :D A ja nadal żyć będę i uczyć się :)

Miłego wieczoru :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza