Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gen. Kiszczak - patriota, bojownik o wolność i demokrację?

~Iza niezalogowany
8 listopada 2015r. o 13:28
Miło mi Panowie, że Wam miło :)

Panienko, a spojrzyj na to z innej strony. Jak myślisz, gdzie wrócą owe miliony obywateli Izraela, jak Izrael padnie? Dokładnie takie same jest podejście do islamskich imigrantów socjalnych, można im pomagać…, ale na bezpieczną odległość . Zresztą, jak piszesz, po owocach ich poznamy. Zobaczymy.
Wypłakałeś się już? :D

Sokole, bo chrześcijańska dewiza głoszona przez zamordowanego przez bezpiekę ks. Jerzego „ zło dobrem zwyciężaj” jest dość trudna. W takich sytuacjach chciałoby się odpłacić pięknym za nadobne. Jednak do realizacji, jak widzisz, nie doszło.

Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 listopada 2015r. o 14:36
PanM napisał(a): Wypowiedz się proszę Piotrze na temat pochówku generała Kiszczaka ./ tylko w temacie /


Wisi mi ta chazarska dzicz. Ty się wypowiedz , jaki jeszcze zestaw praw , masz w kołonotatniku Paligłupa.

Przemo , nie cierpię głupoty. Szanuję Cię jako człowieka , ale poglądy polityczne i wiedza, szwankuje Ci :)

Zapytam jeszcze raz , czy to jest takie qurwa trudne do zrozumienia ?

Wielu wykształciuchów , nie mówiąc o emocjonalnych troglodytach , pokroju Dziubaska :) zakochanego w Papudze :) mówiło mi na tym portalu , nie wychylaj się. A ja dalej robić będę swoje. No taki uparty jestem :)

Jakie prawa Przemo jeszcze chcesz wprowadzić , oprócz tych , co je na twarzoksiążce zamieściłeś ? :)

~Iza napisał(a): ...
Wypłakałeś się już? :D
...


Jeszcze łzy ocieram , ale u mnie żałoba trwa krócej jak trzy miesiące , szczególnie po sk.urwysynie. Teraz czekam na śmierć Michnika :) Syna stalinowskiego kata Polaków :)

Czy jasno się wyraziłem Przemo ? I w temacie ?

Zawsze byłem komuchem i sie nie wstydze . Uważam , że Gierek był ostatnim prawdziwym Przywódcą , podobnie , jak Kennedy , Cała reszta tej bandy , po Nich , to żydowskie marionetki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 listopada 2015r. o 15:55
nie było by ''martyrologii'' Popiełuszki gdyby naczelną dewizę chrześcijaństwa bardziej brał do siebie ...
ksiądz ma ewangelizować a nie politykować
a kogo popierał Popiełuszko widać wyraźnie na filmikach które wkleiłem wcześniej...
zarówno po Kiszczaku jak i Popiełuszce ,łza w oku mi się nie zakręciła... :)
za to oczy mam pełne łez od śmiechu kiedy czytam pewne bogobojne teksty równie ''bogobojnych'' ludzi...
typu-''powinien leżeć pod płotem'' ;)
są tu tacy co i mnie tego życzą i tego akurat jestem pewien w 100%-ch :D


na razie na więcej nie mam czasu...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
8 listopada 2015r. o 16:24
falco napisał(a): to może ja pierwszy....
będzie mu łatwiej ;)

uważam że powinien mieć pogrzeb jak każdy kto był u władzy w tamtych latach i odpowiedni do stanowiska jakie zajmował ...
dlatego gen. Jaruzelski leży na Powązkach


Jeśli Jaruzelski na Powązkach to Kaczynski tym bardziej na Wawelu.

W mojej opinii ani jeden ani drugi nie zasłużył na swoje miejsca pochówku. Tym się różnimy - masz za miękkie serce dla oprawców polskiego narodu.


Dopisane 08.11.2015r. o godz. 16:24:

Że "sukienkowy" z kamieniem u szyi cię nie boli, to nic dziwnego. Mimo że trzymał z takimi jak ty zwykłymi robotnikami, zamiast z kiszczakami. Sam sobie winien, brawo! A ten pochówek pod płotem jedank cię boli, skoro tak wracasz do niego. ; )

Powiedz no falco, artykuły Piotrowskiego w "faktach i mitach" ciekawe są? ; )



<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
8 listopada 2015r. o 16:35
skorn napisał(a):

Jeśli Jaruzelski na Powązkach to Kaczynski tym bardziej na Wawelu.

W mojej opinii ani jeden ani drugi nie zasłużył na swoje miejsca pochówku. Tym się różnimy - masz za miękkie serce dla oprawców polskiego narodu.


twoja opinie to nalezy wyrazic przed marginesem i przed nim umiescic wojciecha a poza twojego lesia.
pamietam jak wychwalales leszka na wawelu, jak widze zmieniles zdanie dzieki bolecnautom i to mam tobie za dobre bo tylko majtek sie nie zmienia
nie wiem czy demonstrowales na pogrzebie jaruzelskiego na powazkach ale jesli tak
to nic tobie nie pozostanie jak zmienic majtki bo zdania juz nie zmienisz
ani kiszczak ani jaruzelski nie okradali polski i narodu, czego nie mozna powiedziec o twoich autorytetach, antypolakow zreszta, ktorzy dorwali lub dorywaja sie przez ostatnie cwiercwiecze do koryta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 listopada 2015r. o 16:43
a dlaczego ma mnie boleć?...ci ''sukienkowi'' z podobnym skutkiem pozbywali się swoich ''oponentów'' i wierz mi że gdyby były możliwości robili by to nadal z upodobaniem...
patrz link ''mądry ksiądz'' ;)
czytanie dzisiaj ''faktów i mitów'' nic nowego nie wnosi bo wystarczy internet i poczynania Kościoła by nie musieć czytać gazet ;)
a Piotrowski?..swoje odsiedział i zapewne ''rozgrzeszenia'' od Kościoła nie oczekuje
polskiego ''kościoła'' na to nie stać chociaż mogli by posłużyć się przykładem swojego ''autorytetu'' i jak on wybaczył zamachowcowi tak oni mogli by iść ''jego śladami'' co tak chętnie czynią w innych swoich poczynaniach... ;)

masz rację, chyba że ani jeden ani drugi niewiele zrobili by zasłużyć na miejsce pochówku...

pozostaje ''chyba'' bo nadal nie wiemy co nimi kierowało ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
8 listopada 2015r. o 16:52
fobiak napisał(a):
skorn napisał(a):

Jeśli Jaruzelski na Powązkach to Kaczynski tym bardziej na Wawelu.

W mojej opinii ani jeden ani drugi nie zasłużył na swoje miejsca pochówku. Tym się różnimy - masz za miękkie serce dla oprawców polskiego narodu.


twoja opinie to nalezy wyrazic przed marginesem i przed nim umiescic wojciecha a poza twojego lesia.
pamietam jak wychwalales leszka na wawelu, jak widze zmieniles zdanie dzieki bolecnautom i to mam tobie za dobre bo tylko majtek sie nie zmienia
nie wiem czy demonstrowales na pogrzebie jaruzelskiego na powazkach ale jesli tak
to nic tobie nie pozostanie jak zmienic majtki bo zdania juz nie zmienisz
ani kiszczak ani jaruzelski nie okradali polski i narodu, czego nie mozna powiedziec o twoich autorytetach, antypolakow zreszta, ktorzy dorwali lub dorywaja sie przez ostatnie cwiercwiecze do koryta

Ewidentnie pamięć ci szwankuje. Nie napisałem też, że jazruzel czy kiszak okradali naród. Kup se jakies lepsze okulary albo coś.


Dopisane 08.11.2015r. o godz. 16:52:

falco napisał(a): ci ''sukienkowi'' z podobnym skutkiem pozbywali się swoich ''oponentów'' i wierz mi że gdyby były możliwości robili by to nadal z upodobaniem

Ale kiedy? W powojennej Polsce sukienkowi mordowali oponentów? Jakies przykłady?

Czy może znów wracamy do epoki wojen krzyżowych? Każdą dyskusje musisz sprowadzać do absurdu, gdy brak ci argumentów.

Tak sobie myśle, że "ciekawie" musiałby wyglądac świat urządzony według twoich reguł.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 listopada 2015r. o 16:56
hehehe...ty chyba wierzysz że Wesołowski zmarł śmiercią naturalną :D

sorki skornie ale nie mam teraz czasu na ''przepychanki''

do wieczora :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza