Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Gen. Kiszczak - patriota, bojownik o wolność i demokrację?

2900
#falco nieaktywny
7 listopada 2015r. o 19:33
pomyślmy...
kto dzisiaj ''robi '' za Kiszczaka? ;)
Tusk?...raczej nie on

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
7 listopada 2015r. o 19:52
Pannazdzieckiem napisał(a):

Stwórco , Przyjacielu , proszę Cię , niechby Jaro powiedział coś w telewizorni o właścicielach mamony, skoro Naród ofiarował Mu władzę. Przemów do cwaniaka jakim snem.

Miłego wieczoru
***************************************************************

Piotrze , zlituj się i skończ pitolenie o tych" fiducyjnych dudkach."

Ludzie potrzebują sensownego prawa , zdrowej odkomuszonej gospodarki, pracy i płacy.
To co zarobią zależnie jak dużo mogą lokować w złoto , nieruchomości lub jak kto lubi w banku .Jest wybór .

Tak czy inaczej większość ledwo wiąże dwa końce wypłaty.

A Ty ciągle o banksterach i chemitralach. -- Jak się dobrze zastanowisz to właśnie taka postawa blokuje wszelakie próby wyzwolenia się z rządów nieudaczników.
Też Cię pozdrawiam

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 listopada 2015r. o 19:58
hahaha...i ponownie PanM ma rację

co mnie kur.n.a.obchodzą jakieś bankstery skoro to ja rządzę swoją kasą?
bardziej mnie obchodzi to że dzisiaj ważniejsze jest kino niż Polska ;)

może dlatego ten filmik jest pewną odpowiedzią... ;)


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 listopada 2015r. o 20:47
Widzę , że nadal Przemo :) , chcesz wzorem Paligłupa leczyć objawy choroby. Postępujesz zgodnie z "etyką" współczesnych lekarzy ; pacjenta trzeba leczyć aż do śmierci , bo jak się Go wyleczy przed śmiercią i w zdrowiu pozostawi samemu sobie , to kasy nie przyniesie i bedzie głód. Każda nowa władza w tym nieszczęśliwym Kraju ciągle wprowadza jakieś nowe prawa , ale dziwnym trafem ta radosna twórczość przynosi zysk jedynie anglosasom i żydom , Polakom nie. Jakie jeszcze prawa chcesz zmienić , ustawy wprowadzić , żeby żyło nam się dostatniej ? Bo ja proponuję tylko jedną : niech Narodowy Bank Polski nie podlega akcjonariatowi i kreuje podaż bez odsetkowego pieniądza bezpośrednio w system gospodarczy ( czyli w firmy , również prywatne ) , a nie w zachodni system bankowy.

Czy to jest takie qurwa trudne do zrozumienia ?

Przemo , zlituj się i wyrzuć ostatecznie partyjną instrukcję Paligłupa.

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
7 listopada 2015r. o 20:58
"To co działo się dziś podczas błyskawicznego pogrzebu zbrodniarza generała PRL Czesława Kiszczaka, który ma na rękach krew polskich patriotów przeraża. Michnik publicznie uznał Kiszczaka za człowieka honoru, a żona Kiszczaka mówiła podczas mowy pożegnalnej:

Bóg ci zapłaci za wszystkie krzywdy, którymi niewdzięczny, niegodny Polak ci czyniłPadają gdzieś tam słowa złe, nienawistne do ciebie. Ludzi pełnych zła, zakłamanych

I dodała na koniec:

Zakazałeś użycia broni w kopalni „Wujek”. Nie wydałeś żadnego rozkazu użycia broni. Twoje bohaterskie czyny zostaną odkryte

Kiszczak spoczął na cmentarzu prawosławnym na warszawskiej Woli.

Słowa żony zbrodniarza szokują. Nie tylko tych którzy stracili bliskich w czasach kiedy to Czesław Kiszczak wykonywał polecenia Moskwy w PRL, ale również nas, współczesnych".

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
7 listopada 2015r. o 21:17
à propos żony Kiszczaka, to dostanie ona po nim 7650 zł renty miesięcznie...
http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-gospodarka-polska/item/69879-iii-rp-w-pelnej-krasie-zona-kiszczaka-dostanie-po-nim-7650-zl-renty-miesiecznie


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 listopada 2015r. o 21:26
Piotrek
wiesz że to ''donkiszoteria''
znasz moje zdanie ze tu potrzebna jest ''terapia wstrząsowa'' a nie popierdywanie typu
''czy mogę PROSIĆ byście dali mi godnie żyć?''
dopóki społeczeństwo da się mamić bzdetami ''dam ci to a nawet więcej''
nic się nie zmieni

powiedz mi dlaczego premiera Bonda jest ważniejsza od spraw społeczeństwa któremu ''coś '' się obiecało?

trzeba być kompletnym głupkiem by nie widzieć zagrywki ''...ów'' z datą 12 -go
żaden ''...'' nie pojedzie na żaden szczyt bo tam trzeba by było jasno określić swoje zdanie
i wyszło by ''szydło z wora'' ;)
tutaj mogą -bo na to im się pozwala- traktować nas jak głupków a Polskę jak własny ''folwark''
UE to już inny poziom ,inni ludzie
;)

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
7 listopada 2015r. o 21:43
Ktora twarz jest bardziej lewycowa?[img=1446929015_e52mo7m.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA #pijezkranu